18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burgerowy smakosz...

Halman • 2020-12-05, 02:23

zgadza sie absolutnie z obrończyniami zwierząt...

Pralpunkt

2020-12-05, 12:39
Oj ta biała to lubi trzymać mięso w gębie oj lubi

PeteN88

2020-12-05, 12:51
Normalnie mi zaimponował ten czarny koleżka :-)

Wiewór

2020-12-05, 13:13
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Dobry troll. Tak swoją drogą ta ostatnia gruba świnia co trzyma zdjęcie siostry krowy. To ona tak upasła się od kiełòw i soczewicy?



Człowiek tyje przede wszystkim od węglowodanów a nie od mięsa. Pewnie wpie**ala wiadro słodyczy dziennie.

luxpiotr

2020-12-05, 14:09
Czerstwy napisał/a:

Blondynie przydałoby się dobre zerżnięcie. Pokrzyczałaby w łóżku to nie otwierałaby buźki na ulicy.



Sex z psychicznie chorą to dla mnie dewiacja.

Kurde26

2020-12-05, 14:21
A one mają takie spasione dupy os sałaty GMO

elda1987

2020-12-05, 14:21
Moja szwagierka jest taka wojujaca feministko-lesbijko-weganka. Blm? Idzie pierwsza. Marsz kobiet? Idzie pierwsza. Marsz antyszczepieniowy? Leci. Wegeterrorysci gdzieś tam idza skandowac? Oj, ona pierwsza. A potem przyjeżdża do mnie za granicę i robi sobie "dyspense", zre wszystko jak leci, ale wraca do Polski i mówi wszystkim, że jedzenie czegokolwiek, co ma związek ze zwierzętami, to zło :lol:

ProVVe

2020-12-05, 14:39
Wiewór napisał/a:

Człowiek tyje przede wszystkim od węglowodanów a nie od mięsa. Pewnie wpie**ala wiadro słodyczy dziennie.



Albo smaży te swoje przekąski na głębokim oleju... Frytki, chipsy, MARS z głębokiego oleju (tak nawet w Szkocji to wpie**alają), szparagi na oleju... Wiadomo olej roślinny to zdrowy :-)

elda1987 napisał/a:

Moja szwagierka jest taka wojujaca feministko-lesbijko-weganka. Blm? Idzie pierwsza. Marsz kobiet? Idzie pierwsza. Marsz antyszczepieniowy? Leci. Wegeterrorysci gdzieś tam idza skandowac? Oj, ona pierwsza. A potem przyjeżdża do mnie za granicę i robi sobie "dyspense", zre wszystko jak leci, ale wraca do Polski i mówi wszystkim, że jedzenie czegokolwiek, co ma związek ze zwierzętami, to zło



Czyli głupia i zakłamana c**a. Nagraj jak wpie**ala i wrzuć na jej jakies konto pod postem jak "koryguję świat"

:-D

później podrzuc mi linka z chęcią się pośmieje ;-)

ellsworth

2020-12-05, 15:32
Rebeliant napisał/a:

Kompletne ścierwo nie rozumiejące podstawowych zasad funkcjonowania świata pie**oli takie kocopoły, że aż się chce wysłać to ścierwo do jakiejś VR, gdzie ich postulaty to codzienność, bo chyba inaczej te intelektualne zjeby nie zrozumieją, że nawołują do katastrofy.



Trudno im odmówić racji. Dlaczego jemy świnki, a na myśl o jedzeniu np. kota większość ludzi myśli z obrzydzeniem? Jest tu ewidentna niekonsekwencja i obłuda.

purunkpustunk

2020-12-05, 16:40
Dlaczego wegetarianka nie krzyczy podczas orgazmu?

Bo wstyd jej przyznać że kawałek mięsa może sprawić tyle radości.

#suchary

beny561

2020-12-05, 17:26
Czerstwy napisał/a:

ż



Tylko trochę lipa bo mięsa do ust nie będzie chciała

Menmoko

2020-12-05, 17:54
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Dobry troll. Tak swoją drogą ta ostatnia gruba świnia co trzyma zdjęcie siostry krowy. To ona tak upasła się od kiełòw i soczewicy?



myślisz że od wegańskiego dania jakim są frytki z oleju nie można utyć? haha aleś błysnął XDD

Wiewór

2020-12-05, 23:50
ProVVe napisał/a:

Albo smaży te swoje przekąski na głębokim oleju... Frytki, chipsy, MARS z głębokiego oleju (tak nawet w Szkocji to wpie**alają), szparagi na oleju... Wiadomo olej roślinny to zdrowy
Czyli głupia i zakłamana c**a. Nagraj jak wpie**ala i wrzuć na jej jakies konto pod postem jak "koryguję świat"

później podrzuc mi linka z chęcią się pośmieje



Wymieniłeś właśnie węglowodany... Tłuszcz z węglowodanami to jest podwójne combo do obrastania smalcem.
Zauważ że nie ma mięsa smażonego na oleju bez dodatku węglowodanów.
Samo mięso np z grilla nie powoduje takiej nadwagi.

Dot

2020-12-06, 01:38
a on je Rebel Woopera

gallanonim800

2020-12-13, 12:30
Poglądy można mieć różne, ale dziewczyny demonstrują pokojowo a on się zachowuje jak zwykły burak.

to...........10

2022-05-06, 04:03
Ahmed1993 napisał/a:

Ta w różowych kłakach dobra świnia,widać,że czuje pociąg do petardy czarnoskórego i nie przeszkadza jej,że wpie**ala mięcho,Białasa by już naj***la i napluła w twarz. Niby gardzę takimi stworzeniami ale w sumie to bym ją nawrócił



Żadna cię nie chciała? Naprawdę żadna? W sumie, z takimi poglądami, to się nie dziwię.