18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bunt

Mi...........13 • 2012-11-18, 12:48
Podobno młodzi muzułmanie coraz częściej buntują się przeciwko swojej kulturze. Słyszałem, że niektórzy nawet zaczęli się myć.

Atreyu

2012-11-18, 13:39
Już miałem pisać że w innym temacie nabazgrałem takiego posta:
Cytat:

Fail ludzi którzy Muzułmanów widzieli tylko na tutejszych wrzutach lub w barze z kebabami.
Islam zakłada dość duży poziom higieny sam w sobie.
Jest coś takiego jak ablucja. 3...2...1...google.pl start.
Ogólnie myją się [nie jest to prysznic, ale z tego co czuć w lecie w autobusach więcej niż robi typowy polak] przed każdą modlitwą, a modlą się o ile pamiętam 5 razy dziennie.


Że znowu autor który arabów widział co najwyżej na filmikach z Francji, że pomijając całą ich otoczkę, o samej kulturze w konkretnej kwestii higieny nie wie zbyt wiele. Że przeciętny Muzułmanin myje się dziennie częściej niż typowy Polak tygodniowo...ale widzę że autor ten sam. Czekam na trzeci dowcip o niemytych ciapatych. :lol:

Mi...........13

2012-11-18, 14:20
Atreyu napisał/a:

Już miałem pisać że w innym temacie nabazgrałem takiego posta:

Że znowu autor który arabów widział co najwyżej na filmikach z Francji, że pomijając całą ich otoczkę, o samej kulturze w konkretnej kwestii higieny nie wie zbyt wiele. Że przeciętny Muzułmanin myje się dziennie częściej niż typowy Polak tygodniowo...ale widzę że autor ten sam. Czekam na trzeci dowcip o niemytych ciapatych. :lol:




Przecież wiem że islam powstał po to by brudasy zaczęły się myć...

sys80

2012-11-19, 11:38
A to akurat dobre :D

mikEWrona

2012-11-21, 06:04
Dymem z ogniska ? :D

auguriusz

2012-11-21, 07:04
Widać pejzaże "kawały"od paru dni. Ten akurat jest na poziomie podziemia. Normalny muzułmanin myje się częściej niż przeciętny Europejczyk co nakazuje mu Koran.

el...........iz

2012-11-21, 07:25
słów kilka na temat higieny arabów

darknock

2012-11-21, 08:45
to prawda że się często myją ale i tak będę ich nazywał brudasami :) zwyczajnie dla obrazy i poniżenia :)

Skądinąd

2012-11-21, 11:03
@elwiz
Niesamowite, jak katolicy są wybiórczy w przywoływaniu faktów historycznych. Nie to, żeby nazwać to kłamstwem, ale stosują liczne niedopowiedzenia - wszystkie dotyczą "zbawiennej" roli Kościoła rzymsko-katolickiego w rozwoju kultury europejskiej. Pogańska Europa myła się regularnie, miała całkiem sensowny system społeczny i rozwijała naprawdę ciekawą kulturę niezdominowaną przez religię (po prostu wszystkie bóstwa pochodziły z natury i "tłumaczyły" naturalne procesy). Potem przyszedł Krk i nagle cała Europa cofnęła się w rozwoju - kobiety zeszły do roli podległych nieludzi, społeczeństwa przestały obserwować naturę i jej przemiany, wprowadzono podatki, wyzysk i niewolnictwo.
Przykro, że p. Cejrowski zapomniał - lub po prostu przemilczał bezczelnie - że ludzie przestali się myć, kiedy Krk obwieścił, że choroby biorą się z morowego powietrza, które przechodzi do organizmu przez niezasklepione brudem pory skóry. Kto nie wierzy na słowo, niech poczyta trochę w necie - jest nawet dostępne jakieś tłumaczenie tego watykańskiego, odkrywczego "dzieła".

contowsky

2012-11-21, 18:08
ale z tym myciem to nie prawda jest raczej

Sapthor

2012-11-21, 20:40
Myć? chyba piaskiem...