18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bunt Stadionów

LICH0 • 2013-04-29, 19:52
Witam zapraszm na film o polskich kibicach. Nie liczcie, że zobaczycie go na tefałenie czy innych tego typu stacjach.


froqer

2013-04-29, 22:26
Sam jestem kibicem, na kibola nie zasłużyłem, ale paru znam. I prawda leży pośrodku. Jasne, że to prawda co jest w tym dokumencie. k***a ci ludzie robią zbiórki, akcje charytatywne, zobaczyć uśmiech dziecka które dostało nowy wózek inwalidzki(!) wydaje się, że bezcenne. A, że w tvn, tvp, polsat pokazują, że się napie**alają? A nie robią tego? :)
Nie można oceniać ludzi po grupie do jakiej należą. Grupa, to zawsze zbiór indywiduów, są tacy i tacy. Ale sami przyznacie, że na hasło "pomagamy niepełnosprawnym dzieciom" reagujecie "no super", a na hasło "staruch opluł i pobił innego kibica (tej samej drużyny)" reagujecie "o k***a co za ch*j". Tak już jest.

Riffer

2013-04-30, 11:32
"Ten film wideo jest juz niedostepny z powodu otrzymania roszczenia dotyczacego praw autorskich przez IST FILM PRODUCTION"

No to sobie obejrzalem, do wywalenia lub jakis inny link prosze zapodac.

LICH0

2013-04-30, 11:47
govinem napisał/a:

"Ten film wideo jest juz niedostepny z powodu otrzymania roszczenia dotyczacego praw autorskich przez IST FILM PRODUCTION"

No to sobie obejrzalem, do wywalenia lub jakis inny link prosze zapodac.



http://www.youtube.com/watch?v=avM3xQVTFus

Łapaj.

szpajder

2013-04-30, 16:50
TV praktycznie nie oglądam. Radia słucham jak nie mam żadnej fajnej płyty w samochodzie. I faktycznie kiedyś słyszałem kilka informacji o tym strasznym przestępcy "staruchu" - jednak średnio mnie to interesowało. Po tym materiale (który nota bene według mnie powinien obejrzeć każdy, kto utożsamia się z Polską jako narodem i krajem, nie jakim kolwiek rządem) jedyne co można napisać to: k***a, jaka ta j***na władza i media są oblepione obłudą. Gdzie jest kres tej obłudy? Obraz w którym 6 osób idzie otoczona kordonem policyjnym, po prostu śmiech na sali. "władza" powinna wiedzieć, że jeżeli wydaje im się, że zamkną usta (w co wątpie) Piotrkowi Staruchowiczowi przez zamknięcie go w więzieniu, areszcie, czy przez zastraszenie, to na jego miejsce z dziesięcio krotnie większą siłą i złością, przyjdzie dziesięciu kolejnych Staruchów. Zajebisty materiał!