18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bunt rolników w Francji - ,,w wolnych mediach" cisza

Duczki1234 • 2024-01-27, 21:25
Od kilku dni w Francji ciężarówki wiozące żywność z poza Fr są niszczone i palone
Nagrania od znajomego który jest w Francji 70 km od granicy z Hiszpania .
Z szambem z neta
Proszę dodawać filmy z innych incydentów










brylski11

2024-01-28, 08:46
Will70 napisał/a:

k***a, ćwoki, jak byście wypuścili ku*asy z rąk i zaczęli czytać a nie tylko ogladać obrazki w necie to byście wiedzieli że trąbią o tym o kilku dni. j***ne małolaty, pie**olone, szukające sensacji. ch*j wam w pyski.



... nie obiecuj, nie obiecuj. :P

metyoo

2024-01-28, 10:14
i gdzie te płonące ciężarówki? może wzrok już nie tan i mam problemy z dostrzeżeniem takich szczegółów...

witossnn

2024-01-28, 11:34
teraz mamy ,,,,wolne media,,,, j***ne

Will70

2024-01-28, 11:43
samspadaj napisał/a:

jak widzę lewackie brednie to patrze kto to w ogóle piwkuje, a tam zawsze takie kwiatki. puste konta do promowania ubeckich rzygowin nawet na j***nym sadolu



Puste konto to masz w swoim j***nym łbie, pie**olcu.

PsikutaBezS

2024-01-28, 12:12
Bo żywność ma być droga - i czego nie rozumiesz?


killua

2024-01-28, 12:21
turor napisał/a:

Pseudointeligentni wyborcy PO zaraz udowodnią, że media są w końcu pluralistyczne



ja widziałem wczoraj bosaka w tvp. wiec punkt dla KOffindoru.

1234dupa

2024-01-28, 14:12
Piszę się we Francji.
We Francji. Powtórz, może zapamiętasz.
We Francji k***a

człowiek_zły

2024-01-28, 14:23
j***ni komuniści. Wolny rynek, to wolny rynek. Kupuję od tego, od kogo chcę a chcę taniej. Kierowcy, w odwecie za spalone ciężarówki, powinni kilka hektarów upraw z dymem puścić.

turor

2024-01-28, 14:53
Will70 napisał/a:

Puste konto to masz w swoim j***nym łbie, pie**olcu.



Typowy ekspert PO i jego dogłębna analiza pełna faktów :D

Will70

2024-01-28, 15:32
turor napisał/a:

Typowy ekspert PO i jego dogłębna analiza pełna faktów



Ale co tutaj analizować? Że analfabeci mają ferie? A ty razem z nimi? Goń się frędzlu i nie zawracaj dupy.

samspadaj

2024-01-28, 16:02
Will70 napisał/a:

Ale co tutaj analizować? Że analfabeci mają ferie? A ty razem z nimi? Goń się frędzlu i nie zawracaj dupy.



po co się kłócisz? przecież jesteś POwcem, tak? - tak, jesteś.
puste konta piwkują lewackie brednie pisane przez lewacko-POwskie konta, tak? - tak.

ale kazali wam "nie przejmować się, kłamać dalej", tak? - tak.

każdy radzący sobie w życiu człowiek, który nie bierze od POwców i PISowców pieniędzy, gardzi wami, bo jesteście pasożytami, tak? - tak

pruj się dalej, rób PR, może ktoś cie pogłaszcze kiedyś

Will70

2024-01-28, 16:23
samspadaj napisał/a:

po co się kłócisz? przecież jesteś POwcem, tak? - tak, jesteś.
puste konta piwkują lewackie brednie pisane przez lewacko-POwskie konta, tak? - tak.
ale kazali wam "nie przejmować się, kłamać dalej", tak? - tak.
każdy radzący sobie w życiu człowiek, który nie bierze od POwców i PISowców pieniędzy, gardzi wami, bo jesteście pasożytami, tak? - tak
pruj się dalej, rób PR, może ktoś cie pogłaszcze kiedyś




Te wysrwyy z twojego pustego ruskiegi łba opowiadaj swojej niepełnosprawnej umysłowo rodzinie. Mam wyj***ne na po pisy konfy i inne polityczne k***y. W tym ciebie. Mam co w życiu robić i zarabiam na takich cymbalach jak ty, płacę miesicznie j***ne podatki w wysokości twijej rocznej wypłaty, zatrudniam i wypie**alam z dnia na dzień takich pustaków jak ty, więc całkiem nieźle sobie radzę, i mam w p*zdzie płaczących rolników, emerytów, nauczycieli, górników, bo oni wszyscy czekają aż im ktoś da. O ich inteligencji świadczy na przykład to, że jak minister rolnictwa kazał im nie sprzedawać zboża- to nie sprzedawali. A teraz płaczą w Sejmie głosem Kołodziejczaka, że ich oszukali. To tak, jakbym skarżył się, że k***a której zaplaciłem, skłamała że nnie kocha. Idź misiu w p*zdu. Skończyłem dialog z wami.

:mrgreen:

waski322

2024-01-28, 18:33
Jedno trzeba rzsbojadom przyznać,nie pie**olą się w tańcu.

Wiewór

2024-01-28, 18:54
k***a wszędzie o tym mówią a szury kręcą sobie historie ze tylko oni o tym wiedzą i nikt więcej bo media milczo hahahhahahahah

Ps. To nie sa protesty tylko anarchia. Francja utraciła panowanie nad własnym terytorium. Grupy kryminalistów napadają na ciężarówki. Niszczą cudze majątki w policja ch*ja robi