18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Build Lapse - 1 year in 14 minutes

giantoo • 2020-04-11, 11:55
Po roku zbierania materiału i wyodrębnianiu klatek, 3 latach odleżenia na dyskach, przyszedł czas na montaż, a teraz na pokazanie światu :-) :-)


qwerq221

2020-04-11, 14:16
no mocne w ch*j sadystryczne

msciboj

2020-04-11, 14:26
To sadol? Raczej nie, ale rok to on tego nie budował.
Zgodnie z filmikiem budowa zaczęła się późną latem/ wczesną jesienią (fundamenty) , późną jesienią mamy postawione ściany, a dach przykryty w okresie zimowym.
Wiosna i lato to wykończanie stanu surowego o czym świadczy zarośnięta kupa ziemi przed domem.
Kostkę o wyrównanie działki następuje dopiero z pierwszymi opadami śniegu.
A ostatnie sekundy są już w wczesnej wiosny.

Doliczmy formalności...
Po co pie**olić o roku budowy?

PS. A efekt końcowy. Dom jak dom tylko ta działka taka łysa... połowa to kostka brukowa a druga to trawnik. Nie wiem co ludzie widzą w tej kostce.



Fifi95

2020-04-11, 14:34
Też jestem ciekawe ile wyszło. Pw? :roll:

Xumme

2020-04-11, 14:44
HAL9000/2 napisał/a:

komu chcesz zaimponować i czym?
prawdopodobnie pomyliłeś strony z:
lans.pl
youtube
facebook



Ja pie**ole.... brak mi k***a slow na takich imbecylow umysłowych jak ty....

Halman

2020-04-11, 14:53
Xumme napisał/a:

Ja pie**ole.... brak mi k***a slow na takich imbecylow umysłowych jak ty....


a kogo to obchodzi?


Rozjebie

2020-04-11, 14:54
Mi tam się podobało. Tylko faktycznie ta chata trochę ciasna, ale przynajmniej własna ;)

Policeman

2020-04-11, 14:56
Przewinąłem na góra 3 klatki, jedno mnie zdziwiło, mając tyle działki z przodu, zamiast zrobić sobie tylko dojazd do garażu, a tak trawkę i kilka małych drzewek, to typ wypie**olił tyle kostki - ja tego nie rozumiem, ale co kto tam sobie lubi.

Ghoscik8

2020-04-11, 14:58
Filmik może i ciekawy ale co on ma wspólnego z sadolem ? Najgorsze jest to że wielu ciulikom się on podoba, dlatego chciałem przekazać wszystkim którzy dali mu piwko: ch*j wam w dupę.

yfd

2020-04-11, 15:07
0.3773 patrz go k***a co on z tą deską zrobił. Krzywo teraz jest jak ch*j.

giantoo

2020-04-11, 15:24
msciboj napisał/a:

To sadol? Raczej nie, ale rok to on tego nie budował.
Zgodnie z filmikiem budowa zaczęła się późną latem/ wczesną jesienią (fundamenty) , późną jesienią mamy postawione ściany, a dach przykryty w okresie zimowym.
Wiosna i lato to wykończanie stanu surowego o czym świadczy zarośnięta kupa ziemi przed domem.
Kostkę o wyrównanie działki następuje dopiero z pierwszymi opadami śniegu.
A ostatnie sekundy są już w wczesnej wiosny.
Doliczmy formalności...
Po co pie**olić o roku budowy?
PS. A efekt końcowy. Dom jak dom tylko ta działka taka łysa... połowa to kostka brukowa a druga to trawnik. Nie wiem co ludzie widzą w tej kostce.



Budowa zaczęła się pod koniec października 2016 a skończyła w grudniu 2017. Rok i 2 miesiące, ale chyba nie muszę aż tak uszczegółowiać? Pozdro.

Policeman napisał/a:

Przewinąłem na góra 3 klatki, jedno mnie zdziwiło, mając tyle działki z przodu, zamiast zrobić sobie tylko dojazd do garażu, a tak trawkę i kilka małych drzewek, to typ wypie**olił tyle kostki - ja tego nie rozumiem, ale co kto tam sobie lubi.



Kamera wisiała na komórce, która jest mniej więcej w połowie działki... Kostka zajmuje jakieś 15% powierzchni działki, a za domem jest jeszcze około 400 m2 powierzchni i kawałek lasu. Nie wiesz, nie oceniaj. Pozdrawiam mimo wszystko :)

Coordinator napisał/a:

Mi tam się podobało. Tylko faktycznie ta chata trochę ciasna, ale przynajmniej własna



300 m2 podłogi, nie wydaje mi się żeby była ciasna ;) licząc zgodnie ze sztuką mnożąc skosy itp, powierzchnia użytkowa to 196 m2. Pozdrawiam

dexter164 napisał/a:

Garaż na pół domu,gratulacje.Co za lipa



Garaż zajmuje dokładnie 12% całej powierzchni domu. Pozdr.

cwic

2020-04-11, 15:28
Jedyna ciekawa akcja to pojawienie toi-toi'a, postawił sracz tak mniej więcej po pół roku (jeśli jest zachowana chronologia). W tym czasie albo mury albo ziemia dookoła ładnie się nawciągała :)

giantoo

2020-04-11, 15:31
cwic napisał/a:

Jedyna ciekawa akcja to pojawienie toi-toi'a, postawił sracz tak mniej więcej po pół roku (jeśli jest zachowana chronologia). W tym czasie albo mury albo ziemia dookoła ładnie się nawciągała



Otóż toi toi stał przez rok i 2 miesiące, natomiast wcześniej stał w innym miejscu, po lewej stronie od bramy, widać go od 20 sekundy, nie oglądasz - nie komentuj - trochę bez sensu. Pozdr.

kolosasz

2020-04-11, 15:38
teraz drzewo zasadzić pozostało

Hrabia Drapula

2020-04-11, 15:41
jedna to za mało, dam kilka że by się dzielić było czym


powinno być na filmie widać który to dzień budowy

giantoo

2020-04-11, 15:47
Hrabia Drapula napisał/a:

powinno być na filmie widać który to dzień budowy



Do przemyślenia, dzięki.