18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Budodentysta

CrazyEdek • 2020-10-30, 06:09
Z serii: zrób to sam.


uzumw

2020-10-30, 06:22
Jakoś z rana mam za duże wymagania odnośnie sadistica i dla mnie tam materiał jest poprostu ch*jowy. Wieczorem bym nawet zrobił heh. k***a jebie mi się w łbie już powoli od tego wszystkiego.

Driver19cm

2020-10-30, 08:05
Cytat:

Jakoś z rana mam za duże wymagania odnośnie sadistica i dla mnie tam materiał jest poprostu ch*jowy. Wieczorem bym nawet zrobił heh. k***a jebie mi się w łbie już powoli od tego wszystkiego.



Muszę Cię zmartwić - wszyscy mają głęboko w dupie twoje humorki, wymagania i huśtawki nastrojów . . . :kawa:

psarnack

2020-10-30, 08:33
Driver19cm napisał/a:

Muszę Cię zmartwić - wszyscy mają głęboko w dupie twoje humorki, wymagania i huśtawki nastrojów . . .



Zresztą jak co miesiąc

htp

2020-10-30, 09:52
uzumw napisał/a:

Jakoś z rana mam za duże wymagania odnośnie sadistica i dla mnie tam materiał jest poprostu ch*jowy. Wieczorem bym nawet zrobił heh. k***a jebie mi się w łbie już powoli od tego wszystkiego.



Może masz andropauzę? Zbadaj poziom hormonów, tarczycę.

notak

2020-10-30, 10:30
uzumw napisał/a:

Jakoś z rana mam za duże wymagania odnośnie sadistica i dla mnie tam materiał jest poprostu ch*jowy. Wieczorem bym nawet zrobił heh. k***a jebie mi się w łbie już powoli od tego wszystkiego.



fakt, ten rok jakiś do dupy jest

Noside

2020-10-30, 10:35
Na NFZ to samo, tylko by pół roku musiał czekać.

Hexagon

2020-10-30, 12:44
fake ten ząb nawet nie ma grama krwi, facet tez nie pluje krwią która przecież leci po wyrwaniu zęba .....