18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjskie ćwiczenia wojskowe kręcone w technice 360 stopni

thetmtmt • 2016-01-28, 15:52
Kilka dni temu na kanale YouTube działu rekrutacji brytyjskiej armii dodano filmiki kręcone w technice 360 stopni, które pokazują operacje wojskowe oczami żołnierza.










W sumie nie wiem co tu więcej napisać, mi się spodobało, mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Aha no i to jest mój pierwszy temat, więc nie hejtujcie tak mocno. :lodowka:

FrasQs

2016-01-28, 19:07
A gdzie treningi zrzucania ulotek z samolotów? :krejzi:

lobominator

2016-01-28, 20:01
Widziałem to wczoraj i słabe to. Gdyby to było nagranie z prawdziwej akcji to co innego, a tak to czujesz się jakbyś grał w kolejnego nudnego BF-a. Na Oculusa to by było fajne, a tak to słabiutko.

Ko...........ki

2016-01-29, 04:07
thetmtmt napisał/a:

Aha no i to jest mój pierwszy temat



Przed owym postem było 'thetmtmt - zawsze dziewica' jak mniemam?
A tu dziś - bolcowanko

olik110

2016-01-29, 14:27
słabe jak Najman

Forczman

2016-01-29, 14:53
Na ch*j im ta armia, skoro nie potrafią nawet własnego społeczeństwa uchronić przed dzikusami z Afryki we własnym państwie?

yebut

2016-01-29, 15:09
ch*jowe już lepiej odpalić sobie Project reality lub arme 3

bigbadwolf

2016-01-29, 15:15
To ci sami co nie ćwiczyli, bo było za zimno?

strangelove

2016-01-29, 15:44
No i taki typek 18-19 lat grający całe życie w bf i cod, myśli sobie, że to takie zajebiste być żołnierzem. Otumaniony reklamówkami z tv (brytole wydają w ch*j kasy na rekrutację i filmiki są zawsze pierwszej klasy) zaciąga się do armii, a kilkanaście miesięcy później leżąc w szpitalu z nogą uj***ną przez IED, zastanawia się czy przegapił ten moment w filmiku gdzie pokazywali jak naprawdę wygląda wojna.

Nabukudurriusur

2016-01-29, 15:57
Jakby kogoś interesowałoby to ostatni filmik jest nakręcony w okolicach szczytu Snowdon w Wielkiej Brytanii, miałem okazje być tam na spacerku i żadne to wyzwanie, spokojna trasa z pięknymi widokami.

Krzak21

2016-01-29, 16:05
ch*j im z tego jak ich ciapki od środka rozpie**olą

th...........ng

2016-01-29, 16:32
strangelove napisał/a:

No i taki typek 18-19 lat grający całe życie w bf i cod, myśli sobie, że to takie zajebiste być żołnierzem. Otumaniony reklamówkami z tv (brytole wydają w ch*j kasy na rekrutację i filmiki są zawsze pierwszej klasy) zaciąga się do armii, a kilkanaście miesięcy później leżąc w szpitalu z nogą uj***ną przez IED, zastanawia się czy przegapił ten moment w filmiku gdzie pokazywali jak naprawdę wygląda wojna.



Idąc do wojska dostaje w dupę, tym bardziej trafiając na front do Afganistanu przestaje być p*zdą i mało wazne jest co robił wczesniej. Wbrew propagandzie odsetek rannych i zabitych jest stosunkowo mały i statystycznie znacznie więcej osób zostaje poszkodowanych w wyniku róznych wypadków w cywilu. Poza tym na zachodzie pomoc dla tych żołnierzy wygląda o wiele lepiej niż u nas, a co do spotów reklamowych to tez nie widzę tu nic nienormalnego tak się przyciąga ochotników, przecież jak mu nie podpasuje to może zrezygnować.

bli3

2016-01-29, 16:43
Brytyjska armia to tylko trenować ładnie do kamery umie.
W boju byliby zaraz za francuzami.

socjalmmv

2016-01-29, 22:12
niech ogarną najpierw wojnę domową