18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjski humor o Polakach

optimax • 2012-01-07, 22:14
obśmianie wschodniej Europy

soqu1

2012-01-07, 22:28
Nie tak źle... nie mają tak na prawdę za dużo nam do zarzucenia, prócz tego, że jesteśmy zdolni zrobić więcej niż oni przy każdej nadażającej się okazji.

wojtas90

2012-01-07, 23:18
Nie dość że jesteśmy 5 razy bardziej pracowici to jeszcze wszedzie potrafimy napie**olić obcokrajowcom haha i to cieszy wiec lepiej niech z nas sie nie smieja

Dziua

2012-01-07, 23:31
Będzie duszenie hehe

tony.soprano

2012-01-08, 03:02
dlatego nigdy k***a nie wyjadę robić na innych, wole zostać tu w Polsce skończyć studia i nie zarabiać kokosów ale żyć wśród swoich i czuć że jestem k***a u siebie. licząc na to że będzie coraz lepiej.

De...........ct

2012-01-08, 03:55
Ja po pół roku w UK spotkałem w końcu PRACUJĄCEGO angola! Zdziwiony byłem, że koleś sobie nie robi przerw 30 minutowych co 5 minut, ale myśle: cuda się zdarzają. Ale! ostatnio patrzę na Jego pay slipa a On nazywa się Marcin Kostrzewski. Rodzice Polacy, ale wychowywał się w UK bez Nich i dlatego nie ogarnia języka. Widać od razu, że geny świadczą o pracowitości, a nie wychowanie. Sława Polsce!

ksylen

2012-01-08, 04:12
Liczyc to mozesz siwe wlosy na glowie, w zyciu trzeba cos robic zeby cos osiagnac.

sssjpawx

2012-01-08, 07:22
Akurat moment o Wojnie,rządzie USA to prawda, nasz rząd robi wszystko co w jego mocy, wysyła rodaków, licząc na to, że amerykanie WSPOMNĄ POLSKĘ, że też walczyła ^^

Merowing

2012-01-08, 11:16
w sumie to bardziej na siebie jechali. Oglądałem niedawno dokument o anglikach . Dali kilku bezrobotnym robote na 2- 3 dni i mieli lepiej ją wykonywać niż imigranci w tym polacy : kelner, zbieranie na polu, remonty domów i produkcja na taśmie. Tylko przy remontach nie polegli aż tak. Reszta porażka. Kelner wytrzymał chyba z 3 godziny.

Millduck

2012-01-08, 11:37
Według mnie to akurat Ci panowie zrobili nam całkiem dobrą prasę, bo nawet nie było żadnego dopieprzania na sandały ze skarpetami i pijaństwo ;)

Robster

2012-01-08, 11:47
Jak są gdzieś w świecie złe opinie o Polakach, to nie ma się czemu dziwić. Duży odsetek ludzi, który wyjeżdża z Polaki to margines społeczny, który myśli, że skoro w Polsce nie może dostać pracy to za granicą na pewno ją dostanie.
Niestety jak ktoś jest nierobem i opie**alaczem bez wykształcenia (nie mówię tu o wyższym wykształceniu, ale o jakimkolwiek zawodowym), to wyjazd mu nie pomoże.


I od razu dodam, że nie szufladkuję ludzi. Jest całe grono specjalistów wyjeżdżających z Polski na zarobek, dzięki którym mamy opinię pracowitych i fachowych ludzi. Głównie są to budowlańcy i inni rzemieślnicy.

hudy85

2012-01-08, 11:58
to co faktycznie razi w oczy, to ze dajemi sie k***ic za nizsza kase.

brandon

2012-01-08, 11:59
Ten kto pracował na zachodzie wie jak sie zyje. i wie ze praca w polsce to niewolnictwo. w uk w najgorszej pracy po miesiacu mozna kupic jaguara s type. tutaj tzrerba byc prezesem, ale i tak nie bedzie cie stac na utrzymanie takiej fury. pie**ole studia. nigdy nie bedzie czlowiek zyl na takim poziomie co tam, nigdy

kroto

2012-01-08, 12:18
Mogą nam zarzucić, że za dużo chlejemy, choć statystyki mówią, że oni (angole) więcej chleją. I taka ch*jowa anegdotka ze wczoraj: skończyło mi się piwo, więc odszedłem od kompa i udałem się do najbliższej biedronki po sarmackie. Piwo to pokarm dla mojej duszy, ale ciało "żryyć" woła, więc wziołem też kiełbasę z 10% mięsa. Dziś odkryłem, że na parapecie leży kilo kiełbachy - tej właśnie co do piwa kupiłem. Jaki morał z tego? Cza było sześciopak wziąć a nie tę ch*jową kiełbachę :\

Polnischefuhrer

2012-01-08, 12:55
Nie no po prostu super mamy się czym chwalić jesteśmy tanią siłą roboczą ( bo Anglik przy tej samej robocie dostał by więcej ) to jeszcze dostajemy najgorsze stanowiska