18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjska sztuka nowoczesna...

Halman • 2020-05-20, 06:08

odsuńcie dzieci od monitora... :-D

outsidethebox86

2020-05-20, 21:54
focusek napisał/a:

wracaj do siebie na wies a najlepiej do kuchni. Stary naj***ny walil matke pala po mordzie to dobrze bylo ? a w niedziele do kosciola cala familia ? gardze wami



To, że tobie starzy dawali taki przykład, nie znaczy, że wszyscy tak mieli.

focusek

2020-05-20, 22:16
outsidethebox86 napisał/a:

To, że tobie starzy dawali taki przykład, nie znaczy, że wszyscy tak mieli.



od kiedy worek na sperme ma prawo glosu ? :D

outsidethebox86

2020-05-20, 22:24
focusek napisał/a:

od kiedy worek na sperme ma prawo glosu ?



No to zamilknij

focusek

2020-05-20, 22:29
outsidethebox86 napisał/a:

No to zamilknij



zawsze mielismy zwale jezdzac po wiejskich zabawach :D jakie wy latwe jestescie, chlopak z miasta przyjechal i juz do miecza padacie :D

outsidethebox86

2020-05-20, 22:49
focusek napisał/a:

zawsze mielismy zwale jezdzac po wiejskich zabawach jakie wy latwe jestescie, chlopak z miasta przyjechal i juz do miecza padacie



Czemu obrażasz własną matkę? Aż tak ci zalazła za skórę? Chłopaki z miasta buhahaha, jakby to był jakiś k***a prestiż, ty chyba żyjesz jeszcze w latach 70 - tych XX w. Poza tym zdradzę ci tajemnicę, wieśniak to stan umysłu, a nie miejsce zamieszkania, jesteś wręcz książkowym okazem takiego mentalnego wsiura, który musi komuś pocisnąć, by samemu poczuć się lepiej. Oj ostro i regularnie twój stary musiał napie**alac twoją matkę tą pała, że jesteś taki skrzywiony. Takim pustym pie**oleniem niczym się nie wyróżniasz i nie robisz żadnego wrażenia. Mogę jedynie współczuć, że na nic lepszego cię nie stać. I że jesteś zbyt tempy by się do tego przyznać sam przed sobą.

htr83

2020-05-20, 22:52
osz k***a co za performens

AndyC

2020-05-20, 23:11
focusek napisał/a:

zawsze mielismy zwale jezdzac po wiejskich zabawach jakie wy latwe jestescie, chlopak z miasta przyjechal i juz do miecza padacie



Jako bezstronny i obiektywny obserwator stwierdzam, że zostałeś słusznie pojechany przez koleżankę. Kończ waść, wstydu oszczędź. Sobie, bo strasznie denne te Twoje teksty :)

focusek

2020-05-21, 00:17
outsidethebox86 napisał/a:

Czemu obrażasz własną matkę? Aż tak ci zalazła za skórę? Chłopaki z miasta buhahaha, jakby to był jakiś k***a prestiż, ty chyba żyjesz jeszcze w latach 70 - tych XX w. Poza tym zdradzę ci tajemnicę, wieśniak to stan umysłu, a nie miejsce zamieszkania, jesteś wręcz książkowym okazem takiego mentalnego wsiura, który musi komuś pocisnąć, by samemu poczuć się lepiej. Oj ostro i regularnie twój stary musiał napie**alac twoją matkę tą pała, że jesteś taki skrzywiony. Takim pustym pie**oleniem niczym się nie wyróżniasz i nie robisz żadnego wrażenia. Mogę jedynie współczuć, że na nic lepszego cię nie stać. I że jesteś zbyt tempy by się do tego przyznać sam przed sobą.



zapytaj mame jak sie bawila w latach 70 :) dowiesz sie ze swieta nie byla ... pierwsza do miecza klekalas a teraz matke terese udajesz :D

AndyC napisał/a:

Jako bezstronny i obiektywny obserwator stwierdzam, że zostałeś słusznie pojechany przez koleżankę. Kończ waść, wstydu oszczędź. Sobie, bo strasznie denne te Twoje teksty



Dowiedz sie chlopcze co znaczy powiedzenie koncz wasc wstydu oszczedz :)

AndyC

2020-05-21, 00:38
focusek napisał/a:

zapytaj mame jak sie bawila w latach 70 dowiesz sie ze swieta nie byla ... pierwsza do miecza klekalas a teraz matke terese udajesz
Dowiedz sie chlopcze co znaczy powiedzenie koncz wasc wstydu oszczedz



Aleś k***a inteligentny i oczytany. Wiem co to znaczy. Przecież napisałem "sobie". Zauważ również, że to co piszesz nie spotkało się z ciepłym przyjęciem publiczności a Twoja adwersarka przytuliła parę piwek co tylko udowadnia, że pie**olisz od rzeczy. Próbowałem przekonać Cię w cywilizowany sposób więc spróbujmy inaczej.

Zamknij k***a dupę bo przykro patrzeć na te Twoje wypociny.

focusek

2020-05-22, 22:54
AndyC napisał/a:

Aleś k***a inteligentny i oczytany. Wiem co to znaczy. Przecież napisałem "sobie". Zauważ również, że to co piszesz nie spotkało się z ciepłym przyjęciem publiczności a Twoja adwersarka przytuliła parę piwek co tylko udowadnia, że pie**olisz od rzeczy. Próbowałem przekonać Cię w cywilizowany sposób więc spróbujmy inaczej.
Zamknij k***a dupę bo przykro patrzeć na te Twoje wypociny.



hahah morda cwe*u bo takim jak ty to w szkole zabieralem kanapki :) internetowy napinaczu. jestescie siebie warci :D