18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjska policja jednym sprytnym ruchem...

DzidaZawodnik • 2021-03-22, 20:59
...zapobiega zamieszkom na ulicach [ZOBACZ JAK ]




Jestembogiem_uswiadom

2021-03-23, 07:26
Nikt nie zabroni ludzią pokojowo demonstrować swoje poglądy.

Marcin360360

2021-03-23, 07:28
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Nikt nie zabroni ludzią pokojowo demonstrować swoje poglądy.


Taa dzisiaj jak rządzi pis to tak piszesz a jak za PO strzelano do protestujących górników czy bito ludzi na marszu niepodlegosci to popierałeś Donalda Tuska ktory mówił ze to próba obalenia demokratycznego rządu przez ulicę żałosne. Najgorsze są osoby takie jak ty co widzą zło tylko gdy rządzi dana partia.

Justynka99

2021-03-23, 08:05
Mówimy o ludziach, a nie o uczestnikach marszu niepodległości. Kiedyś to faktycznie był marsz patriotyczny. Od lat to jest po prostu spęd sebiksów wyklętych i nazioli, palących mieszkania i szukającej okazji do napie**alanek. Dawno to już nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.

notak

2021-03-23, 08:19
Cezar87 napisał/a:

Gdzie sa czarni ja sie pytam? Pewnie skupili sie na domach ludzi ktorzy z policja sie ganiaja.



są na darmowych zakupach w marketach

Exclip

2021-03-23, 09:49
korkyspolsky napisał/a:

Wszyscy już wychodzą na ulice oprócz polaczków 3k netto i pińcset plus . Wstyd mi za Polzge



A mi wstyd za ciebie polaczku ze słomą w butach.

lansnaskary

2021-03-23, 10:34
Justynka99 napisał/a:

Mówimy o ludziach, a nie o uczestnikach marszu niepodległości. Kiedyś to faktycznie był marsz patriotyczny. Od lat to jest po prostu spęd sebiksów wyklętych i nazioli, palących mieszkania i szukającej okazji do napie**alanek. Dawno to już nie ma nic wspólnego z patriotyzmem.



program ci się przełączył z "mycie codzienne" na "pie**olenie"?

w roku 2019 podczas przemówień na Rondzie Dmowskiego, lewactwo wywiesiło prowokacyjny plakat z Metropolu, nie dziwię się że wszyscy nagle zaczęli na nich drzeć mordy. Albo ci popie**ole z Jerozolimskich, którzy atencyjnie stali na balkonach z wywieszoną flagą LBGT - przecież te cymbały tylko czekały na to, aż któryś oberwie kamieniem i wrzuci na instagramka aktualizację o marszu nazioli. A ubiegły rok? Przecież to prowokacja za prowokacją - obejrzyj filmiki i zastanów się trochę, bo sytuacja z racą ma identyczny mianownik jak zdemolowanie Kapitolu przez Trumpowców.

mnie również wk***iają race, huki petard i w kółko skandowanie o j***niu tvn i czerwonych, dlatego staram się chodzić na początku lub końcu marszu. takie akcje powinny być zorganizowane inaczej, mniej wcześniej wymienionych, stworzenie większego pola dla rodzin - nie dziwię się, że tak mało ich przychodzi. jak huknie pod mostem lub w tej ciasnocie na Jerozolimskich, jeszcze pod nogą, możesz się wk***ić mając prawie 30 lat, a co dopiero pomyśli taki siedmiolatek. na Nowym Świecie do Starówki są rodzinne atrakcje, jednak o późnej godzinie

jednak z drugiej strony, czyja to wina że społeczeństwo jest tak spolaryzowane? większość narodowców to proste prawaki. odstetek "inteligentnych" prawaków jest niższy, niż "inteligentnych" postępowych lewaków, europropsiarzy czy platformersów. chyba czas zauważyć, że cały sejm jest do wyj***nia i jedyne o co każdy Polak powinien się martwić to przyszłość jego kraju - nie fretek, kurczaków, krówek, lbtqw i reszty z tej nic nie wnoszącej sp***oliny

Justynka99

2021-03-23, 11:26
lansnaskary napisał/a:

w roku 2019 podczas przemówień na Rondzie Dmowskiego, lewactwo wywiesiło prowokacyjny plakat z Metropolu, nie dziwię się że wszyscy nagle zaczęli na nich drzeć mordy. Albo ci popie**ole z Jerozolimskich, którzy atencyjnie stali na balkonach z wywieszoną flagą LBGT - przecież te cymbały tylko czekały na to, aż któryś oberwie kamieniem i wrzuci na instagramka aktualizację o marszu nazioli. A ubiegły rok? Przecież to prowokacja za prowokacją - obejrzyj filmiki i zastanów się trochę, bo sytuacja z racą ma identyczny mianownik jak zdemolowanie Kapitolu przez Trumpowców.



Lol, serio usprawiedliwiasz rzucanie kamieniami, czy palenie mieszkań wywieszeniem flagi? Każdy ma prawo na swoim własnym terenie (np. balkonie) wywieszać flagi, jakie mu się tylko podobają. Gej, lesbijka, lewak, a nawet czarny, który już od dawna mieszka w Polsce jest Polakiem, czy się to naziolom podoba, czy nie i jest to w tym samym stopniu ich święto. Ba, nawet w Polsce ci czarnoskórzy, czy inni obcokrajowcy, którzy zdobywają obywatelstwo są zwykle dużo bardziej potrzebni społeczeństwu, niż te hordy dzikich, bo i raczej u nas nie ma wielu obcokrajowców, którzy przyjeżdżają tylko na socjal, tylko w większości są to osoby wykształcone i pracujące w przeciwieństwie do pińcet plusów (czyli znacznej części naziolstwa).

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy z tego grona rzuca kamieniami i jest to jakiś odsetek. Natomiast jeżeli ktoś w Twojej grupie się w ten sposób zachowuje i z tej grupy się go nie wyrzuca to wniosek jest oczywisty - grupa akceptuje takie bydło.

lansnaskary

2021-03-23, 12:55
k***a typie, jak myślisz, jak radzisz sobie z czytaniem ze zrozumieniem?

Kokos900

2021-03-23, 13:14
Justynka99 napisał/a:

Lol, serio usprawiedliwiasz rzucanie kamieniami, czy palenie mieszkań wywieszeniem flagi? Każdy ma prawo na swoim własnym terenie (np. balkonie) wywieszać flagi, jakie mu się tylko podobają. Gej, lesbijka, lewak, a nawet czarny, który już od dawna mieszka w Polsce jest Polakiem, czy się to naziolom podoba, czy nie i jest to w tym samym stopniu ich święto. Ba, nawet w Polsce ci czarnoskórzy, czy inni obcokrajowcy, którzy zdobywają obywatelstwo są zwykle dużo bardziej potrzebni społeczeństwu, niż te hordy dzikich, bo i raczej u nas nie ma wielu obcokrajowców, którzy przyjeżdżają tylko na socjal, tylko w większości są to osoby wykształcone i pracujące w przeciwieństwie do pińcet plusów (czyli znacznej części naziolstwa).
Zdaję sobie sprawę, że nie każdy z tego grona rzuca kamieniami i jest to jakiś odsetek. Natomiast jeżeli ktoś w Twojej grupie się w ten sposób zachowuje i z tej grupy się go nie wyrzuca to wniosek jest oczywisty - grupa akceptuje takie bydło.



To ja sobie wywieszę na balkonie wizerunek Adolfa i obok flagę 3 rzeszy z napisem "Rasa aryjska rasą panów".Ciekawe czy wtedy będzie to dla Ciebie w porządku?Pewnie tak bo przecież mój balkon,więc mogę sobie na nim powiesić wszystko,nieważne czy jestem gejem,lesbijką,czarnym,lewakiem,nazistą,rasistą,lub zagorzałym zwolennikiem totalnego stalinizmu.Ilość idiotów,którzy zamiast kierować się zasadami zdrowego rozsądku i logiki,wolą drzeć ryja o wolności wyboru nawet najbardziej porypanych ideologii,mnie poraża.Właśnie takiemu dziadostwu i biedocie intelektualnej jaką jesteś,powinno się bezsprzecznie zabronić otwierania mordy w społeczeństwie.

htp

2021-03-23, 13:39
Kokos900 napisał/a:

To ja sobie wywieszę na balkonie wizerunek Adolfa i obok flagę 3 rzeszy z napisem "Rasa aryjska rasą panów".Ciekawe czy wtedy będzie to dla Ciebie w porządku?Pewnie tak bo przecież mój balkon,więc mogę sobie na nim powiesić wszystko,nieważne czy jestem gejem,lesbijką,czarnym,lewakiem,nazistą,rasistą,lub zagorzałym zwolennikiem totalnego stalinizmu.Ilość idiotów,którzy zamiast kierować się zasadami zdrowego rozsądku i logiki,wolą drzeć ryja o wolności wyboru nawet najbardziej porypanych ideologii,mnie poraża.Właśnie takiemu dziadostwu i biedocie intelektualnej jaką jesteś,powinno się bezsprzecznie zabronić otwierania mordy w społeczeństwie.



Nie rozumiesz różnicy między wizerunkiem Adolfa, a tęczową flagą? Uważaj, bo pomylisz dupę z gębą..

Justynka99

2021-03-23, 13:43
Kokos900 napisał/a:

To ja sobie wywieszę na balkonie wizerunek Adolfa i obok flagę 3 rzeszy z napisem "Rasa aryjska rasą panów".Ciekawe czy wtedy będzie to dla Ciebie w porządku?Pewnie tak bo przecież mój balkon,więc mogę sobie na nim powiesić wszystko,nieważne czy jestem gejem,lesbijką,czarnym,lewakiem,nazistą,rasistą,lub zagorzałym zwolennikiem totalnego stalinizmu.Ilość idiotów,którzy zamiast kierować się zasadami zdrowego rozsądku i logiki,wolą drzeć ryja o wolności wyboru nawet najbardziej porypanych ideologii,mnie poraża.Właśnie takiemu dziadostwu i biedocie intelektualnej jaką jesteś,powinno się bezsprzecznie zabronić otwierania mordy w społeczeństwie.



To jest właśnie poziom naziolstwa. Porównywać LGBT do Hitlera. Słyszałam coś, że geje przy współpracy z jaszczuroludźmi właśnie budują obóz koncentracyjny, gdzie będą gwałcić polskie rodziny, a potem spalać w krematoriach :D

Jeżeli wywiesiłbyś taką flagę to uważam, że powinien zająć się tobą sąd i ukarać zgodnie z kodeksem karnym. Nie jest to natomiast żadnym usprawiedliwieniem dla palenia ci mieszkania, czy prób zabójstwa kamieniem.

CzerstWybut

2021-03-23, 14:01
k***a co niektórzy mają tutaj nieźle wyprany łeb przez tvn, wyborczą i inne zachodnie media, co wy macie z tymi nazistami? Poczytajcie kto to jest nazista, kto faszysta a kto nacjonalista. To jest jak wrzucenie każdego kto w latach PRLu pracował w państwowej instytucji do komunistycznego układu. Rzucacie bezsensownie sloganami na lewo i prawo. Media was urabiają a wy to powielacie dalej. Tak jak pie**olenie że na marszu niepodległości idą naziści.

Kokos900

2021-03-23, 15:00
Justynka99 napisał/a:

To jest właśnie poziom naziolstwa. Porównywać LGBT do Hitlera. Słyszałam coś, że geje przy współpracy z jaszczuroludźmi właśnie budują obóz koncentracyjny, gdzie będą gwałcić polskie rodziny, a potem spalać w krematoriach
Jeżeli wywiesiłbyś taką flagę to uważam, że powinien zająć się tobą sąd i ukarać zgodnie z kodeksem karnym. Nie jest to natomiast żadnym usprawiedliwieniem dla palenia ci mieszkania, czy prób zabójstwa kamieniem.



A czy ja jestem naziolem,czy już tak typowo przydzielono do tej grupy za inne myślenie? Brzydzę się nazizmem,ale też brzydzę się tego co w ramach równości odpie**ala się na tym świecie.Wszyscy tak dumnie pie**olą o wolności wyboru,ale tylko pod warunkiem,że Twój wybór zgadza się z wyborem tępej masy.Dzisiaj tylko powiesz trochę głośniej niż pod nosem,że nie tolerujesz zachowania pewnych lewackich ideologii,które po prostu są chore,to właśnie ta lewa masa pierwsza nazwie Ciebie nazistą i podczłowiekiem.Tacy właśnie jesteście tolerancyjni wobec swoich jedynie.

htp napisał/a:

Nie rozumiesz różnicy między wizerunkiem Adolfa, a tęczową flagą? Uważaj, bo pomylisz dupę z gębą..



Rozróżniam o to się nie martw.W obu przypadkach manifestowanie poglądów zbrodniarza i zatruwanie życia społecznego swoją orientacją powinno być surowo karane,a przynajmniej takie osoby powinny być w społeczeństwie traktowane jako niepoważne i niewarte jakichkolwiek wymian światopoglądowych

backu

2021-03-23, 17:49
Oczywiście podpięły sie pod protestujących komuchy z antify, ktorzy swoim zachowaniem dają policji powod żeby traktować ich teraz jak bydło a w założeniu przeciw temu protestowali

St...........on

2021-03-23, 17:58
Za królową! hahahahaha

Niemców i Angoli powinno się bombardować co 50 lat, tak bez podawania przyczyny.