18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytole świętują jubileusz królowej

GeorgeHarvey1 • 2022-06-13, 06:07

God Save the Queen

habiTEK

2022-06-13, 18:47
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Morda pecie ! Nie mam nawet telewizora wiec tego gówna co wymieniłeś nie ogladam, tak samo jak twojego zj***nego TVN.
A co wcześniej napisałeś to chyba w innej rzeczywistości żyjesz pecie. Morderstwa ciapaków, gangi angolskich nastolatków co nawet czytać nie potrafią... Wszędzie dostępne narkotyki i naćpani na każdym kroku. Do tego bandy muzli z ich koranem i całymi muzułmańskimi osiedlami. Tak pecie lewacki, ty nic takiego tam nie widzisz...
Usuń lepiej konto pecie.



Po pierwsze - ja ciebie nie wyzywalem, za peta to dostalbys w pysk, tymbardziej ze jestem od ciebie moszno starszy.
Po drugie - ekspercie , zyje w rzeczywistosci biznesu, czyli cos, jak taki wysryw jak ty nigdy nie ogarnie,
skoro twojej matki nawet nie stac na wibrator i robi to pusta puszką po harnasiu.
A skad w pustym lbie uwazasz ze napisalem o zj***niu TVP to znaczy ze ogladam TVN, to tylko swiadcy ze jednak plemnik ktory
cie stworzyl, byl juz od razu uposledzony.

PanKukuruźnik82

2022-06-13, 20:18
habiTEK napisał/a:

Idioto - PESEL jest po to, zeby nie bylo balagany




Napisałeś w odpowiedzi że ty mnie nie obraziłeś. To ci udowadniam że to zrobiłeś. cytat z ciebie.

I po ch*j kłamiesz pecie? Chyba że " idiota " to u ciebie w domu rodzinnym słowo przy którym się wychowałeś... gratuluję.

Jeszcze raz, gdybyś ,mnie nie zwyzywał od idioty to bym ciebie od petów nie wyzwał. Akcja - reakcja pecie.
A teraz jeszcze kłamiesz...

A nie sadzę byś dał mi radę w bójce, co mi insynuujesz co mi zrobisz.
Czyli kolejne twoje kłamstwo.

Reasumując (trudne słowo zapewne dla ciebie ) zwyzywałeś mnie pierwszy, dodatkowo kłamiesz i ci to udowodniłem i sie jeszcze srasz.

boguslaw1234

2022-06-13, 23:17
Niech wszyscy widzą do czego prowadzi ubogacanie kulturowe. Siedziało to w ch*j daleko i było wszystko ok, ale jak się dowiedziało, że dają coś za darmo to tu przyjechało i zostało ugoszczone, nie protestowali tylko zapraszali. To mają teraz co mają. U nas podobnie z upadlińcami będzie. Większość nie wróci, a ściągną tu resztę rodzin.

Bul_od_bytu

2022-06-14, 00:23
W koloniach brytyjskich pewnie tak świętowali więc po prostu przywieźli swoje zwyczaje na wyspy

habiTEK

2022-06-14, 17:13
skrajnie niedorozwinięty
PanKukuruźnik82 napisał/a:

I po ch*j kłamiesz pecie?y


odpowiadam ci.
idz do matki, i poinformuj ze to jednak byl slaby pomysl ze ie nie wyskrobala.
po czym wyjdz z ziemanki na zewnatrz i utnij sobie ten pyskaty łeb.
to jest jedyne rozwiazanie.
ah. jeszcze jedno: nie, 'reasumujac' nie jest trudnym slowem bęcwale. za to ty juz nigdy nie ogarniesz roznicy
pomiedzy 'przyjmniej a bynajmniej '. zapewne rowniesz włanczasz swieczke, bo swiatła przecież nie masz,
a kolegom z wozu anisezacyjnego , ktory coddziennie wylizujesz, bo ci wmowili ze to dobre na pryszcze,
powiem, że walisz dalej kupe w majty :) stąd ksywka: kapitan kupa

pixastudio napisał/a:

od kiedy Boris Johnson jest lewakiem, w dodatku lewactwo w monarchii? No niezły towar bierzesz



ten koleś chyba jakieś skomplikowane traumy przez gwałty ojca.
nie ma pojecia o czym mowi, ale sie wypowiada.
a sprobuj mu cos powiedziec cos zlego o TVP...

ZgRyZ

2022-06-16, 02:27
może nie lubi pijawki...?

Makulata

2022-06-20, 00:05
grudzin7 napisał/a:

Zawsze przy dyskusji o broni palnej pada argument, że "przecież nożem można tak samo łatwo kogoś zabić" - otóż jak pokazuje powyższy filmik to wcale nie. Nie dość, że trzeba się zbliżyć to jeszcze trzeba mieć dość siły i koncentracji aby trafić świadomą zagrożenia ofiarę (trochę łatwiej jest z partyzanta). Ale aby zabić seryjnie kilka kolejnych osób to już trzeba się solidnie postarać, podczas gdy mając w ręku pistolet ten typo spokojnie rozj***łby tu z 10 osób.



I dla tego powszechny dostęp do broni jest tak potrzebny. W Anglii posiadanie jakiejkolwiek broni jest praktycznie zakazane, a czym to skutkuje, widać na tym filmie.