18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalność policji

TT4 • 2018-03-19, 18:45
Można się uśmiechnąć.


nowynick

2018-03-20, 08:10
za zrzucenie inwalidy z wózka zawsze piwo :D

nie no a tak na poważnie to 99% przypadków to ewidentny brak współpracy, sorry jak każdy miałem do czynienia z policją (to piwo pod chmurką, to kontrola drogowa) czy któryś dał mi w mordę? Nigdy! Zawsze pełna kultura po obu stronach.

Kamil10923

2018-03-20, 09:14
rozumiem jeśli jest jakaś manifestacja w sumie nic się nie dzieje a policja z pałami wchodzi ale jak ucieka murzyn czy inny przestepca to za darmo nie dostaje.

tylko niedorozwinięte lewackie pedalstwo myśli że należy się go traktowac ulgowo, kij wie czy kogos pobil okradł zabil taki kop się należy jesli stawia opór przy aresztowania to ja osobiscie uzywałbym paralizatora.
Patologia uwaza ze moze podejsc do policjanta robic sobie z niego jaja popchnac stawiac opor a ten bedzie przepraszac, nie ma wyciagnac pale i zaczac napierda!@ć az wybije z głowy to lewackie pedalstwo

HatakeIV

2018-03-20, 13:48
Ehh zawsze tak będzie, policja ma większą władzę - będą nadużywać, policja nie ma władzy (jak u nas) - plebs będzie nadużywał, policjanci są tylko ludźmi dlatego też zdarzają się takie sytuacje jak w wyżej wymienionym filmiku, zresztą mieszkając w ameryce słuchałbym się poleceń policjanta nie ważne co by powiedział :D cenie sobie swoje życie natomiast mogę potem wywalczyć rekompensate na drodze sądowej :V

andrzej.chmielek

2018-03-20, 15:40
Dla mnie to nie jest normalne we wszystkich przypadkach.. Pan Policjant wyżywa się, bo musiał włożyć trochę wysiłku i spocić tłuste dupsko w pościgu?

mesjans

2018-03-20, 18:02
Najdurniejszą chyba akcją w tym filmie jest atak fizyczny na gościa który wypadł z dach*jącego auta i się nie ruszał.

korowiow777

2018-03-20, 19:02
mesjans napisał/a:

Najdurniejszą chyba akcją w tym filmie jest atak fizyczny na gościa który wypadł z dach*jącego auta i się nie ruszał.



Podejrzewam, że mógł wcześniej przejechać kilku jego kolegów....