18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne zatrzymanie

MassSlesher • 2013-04-14, 02:40
Raczej nie było, bo nowe.
Co tu dużo gadać... Porażające zatrzymanie :mrgreen:



Poprawione.

Kapsaicyna

2013-04-14, 13:52
Wk***ia mnie że przy tego typu filmikach zawsze można znaleźć komentarze pochwalające działalność policji... jak jesteście idiotami o mentalności niewolniczej i chcecie, żeby ktoś zrobił z wami porządek to wasza sprawa, ale zastanówcie się czy kopanie po głowie lub rażenie paralizatorem w momencie kiedy gość zakłada ręce z tyłu głowy jest takim fajnym dbaniem o porządek. Po prostu rzygać się chcę czytając wasze komentarze j***ni sado masochiści tacy k***a fajni jesteście to pewnie też cieszą was widoki masowych mogił do których ludzie byli lokowani strzałem w potylicę. Zapytam wraz z autorką filmu "What's wrong with you people!?!?"

Piwo

2013-04-14, 13:54
Widziałem ostatnio tu taki filmik z zatrzymania weterana z wietnamu przez jakiegoś policjanta co już miał ze służby się zwijać na chate. Koleś wyszedł z auta kiedy powinien siedzieć w środku i trzymać łapy na kierownicy a policjant nawet w niego nie wycelował broni a ten koleś dostaje buty po ryju i paralizatorem po ciele bo się ich nie posłuchał.. kierwa co jest

NealCaffrey

2013-04-14, 14:02
No żesz k***a...


k1...........1c

2013-04-14, 14:33
za samo powiedzenie "pie**ol sie" w obecnosci policjata w polsce masz nieźle przerypane (na mandacie konczac conajmniej...) klient sam sobie jest winien niewyparzony ryj = konsekwencje. szkoda trochę kobiety jedynie...

Bobikufel

2013-04-14, 15:08
Koleś spokojinie stoi i robi co mu karzą a ci go paralizatorem...
prawo to sa oni?

gregor87

2013-04-14, 15:30
pie**olone psy i tyle na ten temat

lucamopulos

2013-04-14, 15:57
Kozak z tazerem, pikachu j***ny ;<

ga...........ro

2013-04-14, 17:00
Banda k*** j***nych.

Boo93

2013-04-14, 17:08
Czy wy jesteście k***a ślepi? Gdzie on się ich słucha? Utrudnia jak tylko może! Jak leżał to też nie dostawał butów bo im się nudziło, tylko się rzucał. Jak będzie stawiał opór to co, myśli że go puszczą? Jak masz trzech gości, którzy nie dość że są silniejsi i uzbrojeni, to jeszcze reprezentują prawo, to nie dyskutujesz, tylko grzecznie słuchasz i czekasz aż cię wypuszczą, to i cię traktować będą po ludzku. Jak prosisz kilka razy i dalej nie ma współpracy to stosujesz inne narzędzia - proste.

McMenel

2013-04-14, 17:14
Velture napisał/a:

4:15 - You are going to be raped in jail - poważnie?
HAHAHAHAHHAHAHA


Swoja drogą taka p*zda co nie rozumie panujących zasad. W stanach jak ci policjant każe opie**olić loda komuś na ulicy to masz to zrobić i ch*j. Tak u nich jest. To nie polska co policja miliard razy cie będzie upominać itp.
Ja osobiście bym się bał stawiać policji w usa. Po prostu bym się bał bo wiem ,że paralizatory to u nich normalna sprawa a ch*j wie co im odjebie i jeszcze cie zastrzelą za stawianie oporu.


Jeżeli boisz się policji nie żyjesz w państwie prawa lecz w państwie totalitarnym. Policja ma służyć obywatelowi a nie go gnębić. Na tym filmiku widzimy co najmniej naganne zachowanie. Jeżeli nie łamanie prawa przez policjantów. Po pierwsze nieuzasadnione użycie siły, po drugie groźby. Służby publiczne można filmować zawsze. Jedynym warunkiem jest zgoda osoby prywatnej będącej filmowanej. Jeżeli zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa przez policje niemalże należy ową działalność utrwalać. I nie ważne jest za co go zatrzymali. Mógł nawet zgwałcić i zabić niemowlaka. Tu widzimy zaś człowieka który w pewnym momencie się poddaje i współpracuje z policją. W pewnym momencie zaś pan "policjant" używa na nim paralizatora. Każdy by się zdenerwował i zaczął się rzucać po takim akcie brutalności. Czuje duże odszkodowanie i dyscyplinarkę dla panów "policjantów". A na radiowozie pewnie napisane mają "to protect and serve".... O ironio. Że tez te USA za grosz się nie różnią od ZSRR. Ot może jedynie PRem.

@UP ?? WAT ?? Wyraźnie widać iż zakłada ręce za głowę. Po założeniu ich "policjant" używa paralizatora.

Matikens

2013-04-14, 18:08
Dostał paralizatorem bo nie potrafił się dostosować do polecenia funkcjonariusza, miał klęczeć i łapy mieć na łbie a zaczął wstawać więc został obezwładniony ponieważ sprawiał realne zagrożenie, ch*j go wie może był zarażony HIVEM albo innym gównem,człowiek nie musi mieć broni aby być niebezpiecznym. Ale mimo wszystko policjant nie powinien go kopać po ryju gdy jest skuty.

zehFTW

2013-04-15, 12:46
psy pie**olone kupy gowna..