18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne pobicie 72 latki

krzyks • 2017-01-06, 13:55
Młody mężczyzna poznał 72-latkę na dworcu w Częstochowie. Miał jej pomóc podczas podróży do Leszna. Gdy dotarli do celu, brutalnie ją pobił.




spoiler

Solve

2017-01-06, 20:27
Żeby pobić starszą kobietę, w dodatku jeżdżącą na wózku inwalidzkim, to trzeba być ścierwem!

patryczkov

2017-01-06, 20:40
@mieszek Bardzo niemiła? Nie wiem co musiałaby powiedzieć, abym się tak zareagował. Może pocisk w stylu"jeżdżę szybciej niż Ty biegasz?"

Insaner

2017-01-06, 20:52
Loaloa napisał/a:

j***ny kozojebca, pie**olona ciapacka dzicz.

A nie, czekaj...


Ci dwaj powinni byli go porządnie przekopać. Wiem, wiem dotkniesz takie gówno, a potem będziesz miał problemy. Moim zdaniem ten śmieć nie był niepoczytalny. Jak ci dwaj przyszli, leżał spokojnie, bo czuł czym się może skończyć kozaczenie.

P.S. Babcia dostała mandat za wjazd pojazdem kołowym na torowisko i stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym.




Tak jak już zauważyłeś - gdyby go pobili to sami dostaliby niestety zarzut. Takie mamy chore prawo.

Dwa - powiem szczerze, że trudno nazwać kogoś kto odwala taki numer osobą poczytalną. Niezależnie jednak od tego czy jest chory psychicznie czy nie - dożywocie. Tak nieobliczalna osoba nie powinna mieć żadnego kontaktu z ludźmi do końca życia. Oczywiście o karze śmierci nie mówię- jest głupia, bo to żadna kara. Trzy zastrzyki, bezbolesna śmierć we śnie. Świadomość spędzenia kilkudziesięciu lat w izolatce to lepsza tortura.

Al...........go

2017-01-06, 21:39
Na 120% to był jeden z tych odważnych i bohaterskich kiboli, w patriotycznych ubraniach, nazywający siebie patriotą, prawicowcem i obrońcą kraju przed islamską powodzią.

mazin

2017-01-06, 21:44
Babcia mu powiedziała, że Kijowski to złodziej a Petru k***iarz. Pobił mohera, bo nic tak kodziarzy nie boli, jak prawda.

tomzkat

2017-01-06, 21:53
Dsml.


Ale pie**olisz lewacki kmiocie.

Al...........go

2017-01-06, 22:07
tomzkat napisał/a:

Dsml.


Ale pie**olisz lewacki kmiocie.



Mów tak dalej prawy rycerzu. Tylko zbroi z emocji nie zasraj.

parchaty

2017-01-06, 22:08
To przecież prawdziwy turbosłowianin. Stracił panowanie nad sobą gdy babka zapytała czy "chodzi do kościoła".

mazurpl

2017-01-06, 22:35
Jak nie jestem fanem sebixów i kiboli, tak teraz przesadzacie. Spójrzcie kto podbiegł jej pomóc. Typowe karki zwane sebami i kibolami. Nie każdego warto po wyglądzie oceniać, można się mocno pomylić. Piwo dla chłopaków.

Al...........go

2017-01-06, 22:39
mazurpl napisał/a:

Jak nie jestem fanem sebixów i kiboli, tak teraz przesadzacie. Spójrzcie kto podbiegł jej pomóc. Typowe karki zwane sebami i kibolami. Nie każdego warto po wyglądzie oceniać, można się mocno pomylić. Piwo dla chłopaków.



Typowe karki? Koleś w kurtce z paskami odblaskowymi to zapewne jakiś pracownik kolei więc żaden przyj***ny kibol. Ten drugi to raczej jakiś normalny chłopek. Każdy kibolski patol by rzucił się z butami na tego bandytę co babkę zepchnął na torowisko, bo to jakaś okazja do wj***nia komuś, o ile ten ktoś nie jest w stanie się obronić. Ten tutaj zachował się normalnie, odpuścił.

Pokoyo

2017-01-06, 22:59
j***ne ślązaki -.-

Adrian92

2017-01-06, 23:12
Ruda śląska i wszystko jasnę, patola prawie taka sama jak w Bytomiu. Zreszta cały śląsk to jedna wielka patiologia, świat idzie naprzód a na śląsku dalej slumsy hehe...

Kamilox6910

2017-01-07, 00:21
ciastek0302 napisał/a:

film ma ponad rok, po co teraz spina nad nim


Jaki k***a rok? Jak to w ostatnich dniach się zdarzyło.

MauMauMaurycy

2017-01-07, 01:44
Peron 3, kiedy ten filmik został nakręcony ?
10lat temu czy k***a po sylwestrze położyli stare kostki i odremontowali perony ? ;d

Ganjah

2017-01-07, 03:28
Chiałbym zobaczyć jego utylizację na hardzie.