18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutal.

de_Sade • 2019-08-21, 10:54
Facet trochę się z żonką pokłócił. Przyjechali teściowie i liczą straty. Niecierpliwi od 45 sekundy.



Jeżeli nie pójdzie do protetyka, to będzie robiła francuza jak marzenie!

Wiewór

2019-08-21, 13:35
UkrytaPodNickiem napisał/a:

w takich jest nieraz większa patola jak w rozpadających się chałupach



Yhy. Jasne.

Żal mi ale na zasadzie, że bardziej tego, że zostało popsute coś ładnego. Nie wolno psuć ładnych rzeczy.
Nie żal mi jej bo sama sobie wybrała łobuza. Prawdopodobnie i tak jej to nie dało nic do myślenia.

ra0mir

2019-08-21, 14:00
Ale go musiała wk***ić.

~Velture

2019-08-21, 14:07
UkrytaPodNickiem napisał/a:

pewnie wina wszystko kobiety że jakiś frajer nie potrafił przejrzeć na oczy, wrakiem był przez nią? co rozpił się czy był p*zdą co psychicznie nie wytrzymała?



Czeeeej, czeeeekaj, chwila. Czekaj.
Żebym to dobrze zrozumiał.

Czyli pytasz czy to wina faceta, że przygarnął do siebie, zaopiekował się i pokochał babę, bitą przez swojego chłopa, razem z jej dzieciakiem a potem ona stwierdziła, że jednak się pomyliła i wraca do swojego Brutusa?
Nie pytasz czemu ona zachowała się jak k***a?

Dobrze zrozumiałem?

Lubię wiedzieć dokładnie na co odpisuję.

Kurde26

2019-08-21, 14:12
Tak się kończy zadawanie z ciapatymi. Normalny facet by ją wyr*chał jak należy a nie napie**alał

willoo

2019-08-21, 14:44
Jak bardzo trzeba być zj***ny, żeby tak pobić kobietę? Już nawet nie ważne co zrobiła...

Grzesław

2019-08-21, 15:02
~Velture napisał/a:

Czeeeej, czeeeekaj, chwila. Czekaj.
Żebym to dobrze zrozumiał.
Czyli pytasz czy to wina faceta, że przygarnął do siebie, zaopiekował się i pokochał babę, bitą przez swojego chłopa, razem z jej dzieciakiem a potem ona stwierdziła, że jednak się pomyliła i wraca do swojego Brutusa?
Nie pytasz czemu ona zachowała się jak k***a?
Dobrze zrozumiałem?
Lubię wiedzieć dokładnie na co odpisuję.



Nie produkuj się może to akurat pisze do ciebie ta co odeszła od twojego kolegi :)
Po drugie nigdy nie bierze się baby co ma dziecko - nigdy bo zawsze będzie coś na rzeczy, a to że tatuś patol będzie mieć widzenia dziecka, a to że ona wróci do swojego sebixa, co nie powiesz na dziecko to zawsze będzie jej bombelek i ona wie lepiej jak go wychowywać itd.

eruaknem

2019-08-21, 15:11
Łobuz kocha, r*cha zacnie
Z liścia strzela jednoznacznie.
Czasem szarpnie mnie za loki
Czasem z lica mam krwotoki
Wtedy mówię mamie, tacie
"Nawet dobrze go nie znacie!"

TB303

2019-08-21, 15:13
Zaj***ć skur... A nie, katował tylko słabą i bezbronną kobietę, a nie psa czy inne zwierzątko, więc w porządku.

Hrabia Drapula

2019-08-21, 16:49
wyj***ła się pewnie o ten dywanik w łazience

Loaloa

2019-08-21, 17:05
Na pewno za darmo nie dostała. Takie bęcki to tylko za specjalne zasługi.

xmen

2019-08-21, 18:03
Szpara między zębami czyli diastema, niektórzy uznają ją za seksowną odmienność
.
.
.
.
.

.... ale kurna nie między czwórkami.

Kaczy164

2019-08-21, 19:17
A może znalazł "kolegę" w szafie..

pioter84

2019-08-21, 19:20
UkrytaPodNickiem napisał/a:

w takich jest nieraz większa patola jak w rozpadających się chałupach



tak, tak... jasne.
W patologii jest często mniej przemocy niż w normalnych rodzinach, we więzieniu nieraz siedzą uczciwi ludzie, ludzie bez wykształcenia są często mądrzejsi od tych z wykształceniem, biali nieraz wyżej skaczą, a murzyni mają lepsze oceny w szkole... zastanawiam się po co sobie utrudniać takim stwierdzeniami postrzeganie świata, jaki to ma cel? Mnóstwo moich znajomych pierdzieli cały czas takie bezsensowne banialuki.

edmund

2019-08-21, 20:48
baba która nie potrafi wysłowić słowa,
zajebista jest,

tylko kto później wyda kasę na protetyka i kto da radę wysłuchać zaległości, kumulację znieść
no który mocny jest...........

UkrytaPodNickiem napisał/a:

pewnie wina wszystko kobiety że jakiś frajer nie potrafił przejrzeć na oczy, wrakiem był przez nią? co rozpił się czy był p*zdą co psychicznie nie wytrzymała?



pie**olisz, jak typowa baba,
a czasem myślałem że trolujesz

kothletino

2019-08-21, 23:01
Hahahaha ja pie**ole ten to k***a człowiek wieczna anegdota,
velture zacznij pisać opowieści przynajmniej zarobisz na tych banialukach. :D