18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudstock się bawi :D

Sheller • 2014-08-02, 17:34
Całkiem świeży filmik (z dziś) przedstawiający kąpiel w błocie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach :-)



PS. 0:55 :lodowka:



8broda8

2014-08-02, 17:40
ten z klapkami na rękach wyszedł na brzeg się wysrać żeby wody nie zanieczyścić :mrgreen:

bloodwar

2014-08-02, 17:41
Kolega był w tym roku na Brudstoku i w nocy dwa razy się tam odlewał w to bajorko pod sceną, takich jak on pewnie było przez te kilka dni z 50000 - miłej kąpieli w urynie ziomki!

km...........21

2014-08-02, 17:42
Cytat:

Kolega był w tym roku na Brudstoku i w nocy dwa razy się tam odlewał w to bajorko pod sceną, takich jak on pewnie było przez te kilka dni z 50000 - miłej kąpieli w urynie ziomki!


i pewnie się dziwią czemu woda taka słona


filmik pokazuje jak nisko można upaść

FrasQs

2014-08-02, 17:45
Typek w niebieskich slipach aż sie posrał z wrażenia.

le_Roi_des_fous

2014-08-02, 17:59
Koleś co siedzi na brzegu wygląda jak Gollum z władcy pierścieni.

ganji

2014-08-02, 17:59
j***ne syfiarze!

szybkiebuty*

2014-08-02, 18:13
przynajmniej por*chali, w imię zasady: nie ważny potwór byle miał otwór

Gruszek83

2014-08-02, 18:19
powiem jedno SYF KIŁA i MOGIŁA świnie w błocie a potem wracają z winogronem poschniętym w majtach (gównem) przyklejającym się do skóry i jeszcze ta końcóka tego syfiarza do innego syfiarza cyt. daj łyka bleee k***a już bym tego lecha nie wypił k***a ja pie**ole dosłownie syfiarze że ch*j ..

Aureora

2014-08-02, 18:32
Degeneracja, prostactwo, szlam i fekalia co krok... Nie wchodź do lasu - papierzak na papierzaku.
Woodstock - zachowanie na pokaz. Czy kogokolwiek jarało by skakanie jak orangutan z porażeniem mózgowym w mokradle pełnym złotego deszczu do tak scherlałego w jakąkolwiek ambicje darcia mordy na scenie... Gollum na brzegu jest idealnym przykładem typowego przedstawiciela całej tej szopki.

Maxi96

2014-08-02, 18:45
A pisałem ostatnio (chyba pod tematem z pociągiem na woodstock) że tam się taplają w błocie
Jednak pewien typek uznał że skoro mnie nie było to gówno wiem

Pozdrawiam cie serdecznie kiedy jedziesz ponownie? :mrgreen:

Insaner

2014-08-02, 18:53
Ogrodzić to siatką, puścić im muzykę i można pokazywać zorganizowanym grupom za opłatą zwierzaki taplające się w błocie :)

Ja nie mam nic do samego Woodstocku, jak ktoś lubi tego typu muzykę to jego sprawa, ale ta breja w której radośnie skaczą, składem nie różni się od szamba. Tam są odchody, mocz i rzygi. Nie jednej osoby, tylko co najmniej kilkuset, a już pomijam sam fakt że jeszcze więcej przez tę kałużę przechodzi po prostu brudasów z różnymi chorobami skóry itd. Pikanterii dodaje fakt, że przy takich temperaturach jak teraz to mamy tu inkubator na bakterie. Degeneracja kompletna. Chyba cygańskie stada bardziej dbają o higienę niż te zera z filmiku. Wyobrażam sobie jak od nich później musi j***ć...