18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudny taniec

Skid17 • 2015-02-13, 20:39
Dirty dancing w wykonaniu ciapatych



20s, zwiększcie głośność bo coś słabo słychać 8-)

Re...........ms

2015-02-13, 20:48
ale mu nak***iła :D j***ny nie przyzwyczajony bo kozy nie stawiają pewnie oporu.

gramwto2014

2015-02-13, 20:54
Waleczne! - National Geographic

or...........ok

2015-02-13, 21:11
kwestia czasu... przeróbka death metalowa...

Misiek_KRK

2015-02-13, 21:14
Tym się różnią ciapaci od białych. U nas jakby facet uderzył babeczkę to następnych kilku zrobiłoby z niego plamę na ścianie. A ciapaci olali laskę bo dla nich to tylko dziura między nogami, wiec można używać kiedy się chce.

KrisCFC

2015-02-13, 21:29
Misiek_KRK napisał/a:

Tym się różnią ciapaci od białych. U nas jakby facet uderzył babeczkę to następnych kilku zrobiłoby z niego plamę na ścianie. A ciapaci olali laskę bo dla nich to tylko dziura między nogami, wiec można używać kiedy się chce.



Tylko, że u nas niektóre babeczki (a raczej patologia) potrzebują dostać plaskacza żeby po prostu szanować innych a szczególnie chłopa i nie puszczać się na prawo i lewo... :amused:

Grzegorz.C

2015-02-13, 21:53
@up
Otóż to, zresztą polaczkuśki są pod tym względem iście dualistyczne. Na pozór szanują kobiety i bulwersuje ich przemoc wobec nich lecz jednocześnie gardzą kobietami. Paradoks.

CichaWoda

2015-02-13, 22:38
tekiego Pogo nawet na Cannibal COrpse nie widziałęm

KrisCFC

2015-02-14, 00:42
Grzegorz.C napisał/a:

@up
Otóż to, zresztą polaczkuśki są pod tym względem iście dualistyczne. Na pozór szanują kobiety i bulwersuje ich przemoc wobec nich lecz jednocześnie gardzą kobietami. Paradoks.



Żaden paradoks, szacunek dla prawdziwych kobiet i j***ć k***y.
Co w tym paradoksalnego? k***a i kobieta to dwa odmienne stany. :D

Lyck

2015-02-14, 01:43
Ale to k***a obleśne kraje tfuuu k***a

Grzegorz.C

2015-02-14, 09:00
@up
Śmiać się z kobiecej głupoty przy jednoczesnym odsądzaniu od czci każdego kto na tą głupią babę podniesie rękę. To jest paradoks.

Cały_Idiota

2015-02-14, 12:17
Grzegorz.C napisał/a:

@up
Otóż to, zresztą polaczkuśki są pod tym względem iście dualistyczne. Na pozór szanują kobiety i bulwersuje ich przemoc wobec nich lecz jednocześnie gardzą kobietami. Paradoks.



Grześ obsrywa Polaków a równocześnie przesiaduje całymi dniami na polskojęzycznym forum. Paradoks.

Grzegorz.C

2015-02-14, 14:08
Dlatego że jest mi tutaj wygodniej niż na obcojęzycznym :P

An...........or

2015-02-14, 14:08
Cały_Internet napisał/a:



Grześ obsrywa Polaków a równocześnie przesiaduje całymi dniami na polskojęzycznym forum. Paradoks.



Nie on jeden, mało masz tu łachmytów co wyjechali za granicę i jadą na Polskę jak mogą, ale siedzą rano-wieczór na Polskich forach, bo żaden angol czy szwab nawet na nich nie splunie?
Jak ktoś był zerem w Polsce, to zostanie nim i po za jej granicami.

brylant1412

2015-02-15, 15:54
Antalor-masz racje byłem 6 lat w irlandii to może 30% jest normalnych polaków reszta to tumany ,pracowałem z takim co cmentarza pilnował typowy kretyn ale w irlandii to jaki zniego kozak że on ma wyj***ne na polaków a debil nawet słowa nie umiał po angielsku i takich jest masa.Dlatego podjołem decyzje że zjezdzam do polski i powiem tak mam prace i zarabiam podobnie jak w irlandii .