18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bronek o Polskich biznesmenach

Crtz • 2015-03-06, 11:52
Bronek się nie pie**oli, kręci cyrk do końca.

Schabovy

2015-03-06, 12:45
Niestety nie zostanę prezydentem bo umiem poprawnie mówić...

Mr.Drwalu

2015-03-06, 13:02
Ja pie**olę, Mr.Ziemniaku wyjedź za Tuskiem w ch*j i jeszcze dalej. :facepalm2:

HeRoS

2015-03-06, 13:04
nieudolna próba wyjścia z twarzą z tej żenującej sytuacji w japońskim parlamencie.

Ptoon

2015-03-06, 13:06
Jest taki typ ludzi, którzy zawsze muszą coś pie**olić bez sensu. Taka cecha charakteru, niezależnie od inteligencji, wiedzy, doświadczenia. Po prostu czują silną wewnętrzną potrzebę wrzucenia jakiegoś komentarza do dyskusji, strzelenia jakimś sucharem, czy podzielenia się swoim spostrzeżeniem i każdy reaguje na ich komentarze podniesioną brwią i niedowierzaniem, ale oni się nigdy nie uczą i dalej pie**olą bzdury. Dużo tego typu ludzi to patologiczni kłamcy, którzy kłamią tylko dla podtrzymania konwersacji, byłem tam, robiłem to, widziałem taką śmieszną historie i wszystko zmyślają na poczekaniu i każdy wie, że pie**olą, ale oni dalej są zadowoleni z tego, że coś powiedzieli.
Nie znam Bronka osobiście, ale mam wrażenie, że on jest właśnie takim przaśnym dogadującym sk***ysynem. Do tego jest nie najbystrzejszy więc musi pie**olić na okrągło, z przerwami na ho ho ho HO... i stąd biorą się te jego wpadki. Moim zdaniem to jest człowiek niezdolny do bycia prezydentem poważnego kraju. Może na prezydenta Słowacji by się nadał.

P.S. Jakby Kaczyński wszedł z buciorami na stołek w parlamencie Japonii, to TVN zrobiłby o tym serial, a agora wydała nowy dziennik "wpadki prezydenta". Czuje się bezsilny wobec tego co robią te zj***ne media z Polską i już myślę, że niech sobie nawet wstawią kolejnego swojego człowieka, umoczonego w WSI, może być to nawet k***a agent, ale żeby nie był takim przaśnym cymbałem jak ten.

JA...........or

2015-03-06, 13:23
Klamczynski Jaro jest tak glupi ze nawet sam nie potrafi chodzic tylko go za reke prowadzaja, siedzial ostatnio w szpitalu w miedzylesiu na neurologi a po oddziale latali jego ochroniarze za 1,2 mln zlotych rocznie, oczywiscie oplacani z podatkow naszych.

emzet

2015-03-06, 13:33
Jego wpadki są dla mnie zabawne :D W przeciwieństwie do wpadek byłego prezydenta, które były żenujące...

- "Roker Pereiro, ale dobry był także nasz bramkarz Artur Borubar"

- "Irasiad jest dziś chyba bardzo zdenerwowany"

- "Stokrotka, stokrotka, jest pani na mojej krótkiej liście, pożałuje pani tego, wykończę panią, nie obronią pani agenci służb specjalnych Walterowie" (do dziennikarki po zakończeniu wywiadu)

- "Za to, że Lepper i Giertych zostali wicepremierami, odpowiedzialność ponosi PO. To oczywiste." (po tym jak jego brat jarosław mianował Leppera wiceministrem, mimo wcześniejszych obietnic, że żadnej koalicji z Samoobroną nie będzie)

- "Jeszcze jedno pytanie, ale nie od tej małpy w czerwonym" (do dziennikarki)

- "Rozmawiałem z panem prezydentem Juszczenką i z panem prezydentem Dżagaszwili, prezydentem Gruzji" (prezydent Gruzji nazywał się Saakaszwili, a Dżagaszwili to prawdziwe nazwisko Stalina)

itd.. itd... :)

Jak widać, kiedyś wcale nie było lepiej, lecz dla niektórych Bronek jest pierwszym prezydentem, którego ogarniają, bo ciężko pamiętać jakie jaja były za kaczorów jak ktoś urodził się w okolicach 2000 roku, a takich tu chyba większość

Suspens

2015-03-06, 14:09
@up

trochę istotne sprostowanie- DŻUGASZWILI a nie DZAGASZWILI.

gabrychchch

2015-03-06, 14:44
Urodziłem się w '88 i wiem że od 25 lat nie było prezydenta, który w godny sposób by reprezentował Polaków.

Wolf3D

2015-03-06, 15:14
BYŁ ale dla polactwa najważniejsze to żeby prezydent był ładny i znał sie na sporcie. Glupie ch*je.

@emzet
Jakos to nie przynosi wstydu na cały świat.

Ten Lech Kaczyński dla was baraństwo starał sie ile mógł abyście zrozumieli co jest ważne a co nie - dla Polski. A wy i tak będzie widziec borubara. Jak juz mówiłem Głupie ch*je.

Wolicie złodziei którzy sprzedadzą wszystko co mogą i wszystko co wspólne. Obudzicie sie jak juz nie będzie Polski.

De...........37

2015-03-06, 15:17
Kaczyński zrobił jedna dobrą rzecz w życiu... zgadnijcie którą mam na myśli :D .