18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń satelitarna

BongMan • 2015-04-30, 08:44
Rozmawia dwóch kosmitów:
– Dominująca forma życia na Ziemi zaczyna rozmieszczać broń satelitarną.
– Czyli na Ziemi jest inteligentna forma życia?
– Niekoniecznie. Celują nią w siebie.

labul00

2015-04-30, 19:07
BongMan, podaj ten kawał o politykach. nie mogę go znaleźć

BongMan

2015-04-30, 19:20
@up
Ale który?

Halibut

2015-04-30, 23:32
NOSTRI napisał/a:



Chociaż by wywołując durne wojny o charakterze: religijnym, poglądowym, obyczajowym, koloru skóry, strefy wpływów, dominacji nad innymi, etc.

Ale co Ja tam mogę wiedzieć :amused:



ch*ja wiesz.
Dzięki tym durnym wojnom masz komputer i możesz pisać swoje pierdoły na sadolu. Wojna jest źródłem postępu, bez niej byś dalej żarł robaki.

Jurny_Ziemniak

2015-05-01, 00:09
Halibut napisał/a:



ch*ja wiesz.
Dzięki tym durnym wojnom masz komputer i możesz pisać swoje pierdoły na sadolu. Wojna jest źródłem postępu, bez niej byś dalej żarł robaki.




Faktycznie dzięki wojnom mamy elektryczność, żarówki, leki(podstawowe), literaturę, sztukę, muzykę. :roll:
Można by wymieniać w nieskończoność co zostało wymyślone/wynalezione podczas okresów pokoju.

Co nie zmienia postaci rzeczy że internet, gps, układy scalone, itp.
Faktycznie powstały na potrzeby wojska. Lecz pomimo że dla niego powstały świat pewnie zyskał by więcej na pokoju niż wojnie. Pomyśl ilu ludzi zginęło przez nie. I ile z nich mogło być potencjalnymi wynalazcami.

Więc zamknij mordę i zacznij myśleć.

Halibut

2015-05-02, 12:17
NOSTRI napisał/a:



Faktycznie dzięki wojnom mamy elektryczność, żarówki, leki(podstawowe), literaturę, sztukę, muzykę. :roll:
Można by wymieniać w nieskończoność co zostało wymyślone/wynalezione podczas okresów pokoju.



Wyjątek potwierdza regułę. Co nie zmienia faktu, że dzięki wojnie istnieją elektrownie atomowe czy penicylina czyli lek. Najlepsza literatura powstaje podczas wojen a muzyka.. na marszach opiera się cała dzisiejsza muzyka rockowa a nawet elektroniczna (i nich nikt nie pie**oli, że ona się opiera na jakiś murzyńskich blusach bo to gówno prawda) nie wspominając o tym, że nawet wiele dzisiejszych hitów powstało podczas wojen bo kto nie zna tej piosenki? https://www.youtube.com/watch?v=jhdFe3evXpk


NOSTRI napisał/a:

Co nie zmienia postaci rzeczy że internet, gps, układy scalone, itp.
Faktycznie powstały na potrzeby wojska. Lecz pomimo że dla niego powstały świat pewnie zyskał by więcej na pokoju niż wojnie. Pomyśl ilu ludzi zginęło przez nie. I ile z nich mogło być potencjalnymi wynalazcami.



Wojna jest źródłem postępu. Choćby twoi zlewaczeni sensei mówili inaczej nie zmienisz tego.

Istnieje gatunek drzewa iglastego, który potrzebuje ognia aby się rozpylać. W USA ludzie walczyli z pożarami by chronić lasy a okazało się, że one są dla tego gatunku zbawienne bo szyszki pod wpływem ognia się otwierają. To samo jest z ludźmi, potrzebujemy wojen.

Istnieją grupy ludzi, które nie prowadzą wojen. Przykładem są aborygeni, którzy w swojej historii zawsze stronili od wojen. Gdy pierwszy raz zostali zaobserwowani przez białych ledwo co zostali odróżnieni od zwierząt. Żywili się robakami i chodzili nago. Teraz w XXI wieku ich średnie IQ to 62 co z punktu widzenia białego człowieka stawia całe ich społeczeństwo w kategorii upośledzonych umysłowo... masz k***a swój pokój...

NOSTRI napisał/a:


Więc zamknij mordę i zacznij myśleć.



Nie ucz ojca dzieci robić....

Jurny_Ziemniak

2015-05-02, 19:14
Halibut napisał/a:


Wojna jest źródłem postępu. Choćby twoi zlewaczeni sensei mówili inaczej nie zmienisz tego.



Nie rozśmieszaj moich skarpetek. Tyle mam wspólnego z lewakami co Ty z dżdżownicą.

Halibut napisał/a:


Istnieje gatunek drzewa iglastego, który potrzebuje ognia aby się rozpylać. W USA ludzie walczyli z pożarami by chronić lasy a okazało się, że one są dla tego gatunku zbawienne bo szyszki pod wpływem ognia się otwierają. To samo jest z ludźmi, potrzebujemy wojen.



Bardziej od bezsensownych wojen Ludzkości potrzebny jest dialog.
Bo za jego pomocą jak jak już wcześniej pisałem można więcej osiągnąć. Współpraca i kooperacja pozwolą nam w OBECNYCH czasach na zrobienie kroku do przodu.
Co prawda nie możemy sobie pozwolić na plucie w twarz jak to pragną lewaki bo to takie postępowe.
Wszystko co napisałeś przypomina mi mit o zbitej szybie.
Mit o zbitej szybie

Konflikty(a raczej powinienem napisać samo zagrożenie konfliktem) są źródłami postępu lecz wojny już tylko cierpienia.
Może zacznij patrzeć z dwóch stron na to zagadnienie.


Halibut napisał/a:


Istnieją grupy ludzi, które nie prowadzą wojen. Przykładem są aborygeni, którzy w swojej historii zawsze stronili od wojen. Gdy pierwszy raz zostali zaobserwowani przez białych ledwo co zostali odróżnieni od zwierząt. Żywili się robakami i chodzili nago. Teraz w XXI wieku ich średnie IQ to 62 co z punktu widzenia białego człowieka stawia całe ich społeczeństwo w kategorii upośledzonych umysłowo... masz k***a swój pokój...



Biorąc pod uwagę gdzie żyją i nie mieli szans na mieszanie się kultur z innymi ludzi do tego doprowadziło(nie jestem za multikulti). To dzięki sąsiedztwu innych kultur człowiek jest wstanie się rozwijać. Ich wpływ doprowadza do robienia kroków w przód. Bez tego nie miał być prochu strzelniczego, obróbki metali.
A nawet bez niech nawet byś nie miał swoich wojen. Wpływ obcej kultury motywuje nas do parcia naprzód i starania się aby dorównać albo i nawet przegonić ich. Dla dobra Swojej własnej...

Halibut napisał/a:


Nie ucz ojca dzieci robić....



Nie pie**ol bo rodzinę powiększysz....