18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń przyszłości

Ge...........84 • 2013-06-07, 15:23
Jako że może być trochę ciężko ze zdobyciem czegoś porządniejszego :snajper2: proponuję tańszą i łatwiej dostępną alternatywę:



:amused:

Tak, wiem, że kulki na zdjęciu NIE są ze smalcem, ale chyba jeszcze takich nie produkują - niestety.

nanab

2013-06-07, 17:55
Będzie zakazana tak samo jak dum dum więc ch*j z tego pomysłu

Ma...........91

2013-06-07, 19:11
Do speedballa? lepiej nie. Lepsze sa do woodballa. Porownam markery do speedballa nastepujaco. Wiecie co to chechahua (nie pamietam jak sie pisalo ale takie male trzesace sie gowno) duzo szczeka ale nie ugryzie. Tak to dziala. Napie**alasz ale nawet siniaka nie bedziesz mial. Ja gram w woodball. Raz wzielem zwykle dresy bo moj "wojskowy" stroj byl w praniu. Krwiaki mialem przez 4 tyg. A spodnie byly rozerwane niczym cialo kozojebcy z Syrii.

Meni

2013-06-07, 21:41
damtyb14 nie pie**ol bo zarówno w speedzie jak i lesie markery ustawia się na granicy 300fps. Grałem w lesie przez 4 lata (zawody TDL, manewry Saltus) a potem 2 lata w speeda (PLP) i zapewniam Cie że gdybyś choć raz dostał 10-15 kulek z metra jak to bywało w speedballu to byś nie pie**olił głupot.

keyq

2013-06-07, 22:06
Tanie, legalne, SKUTECZNE! :D

koperGT

2013-06-07, 23:01
Meni napisał/a:

damtyb14 nie pie**ol bo zarówno w speedzie jak i lesie markery ustawia się na granicy 300fps. Grałem w lesie przez 4 lata (zawody TDL, manewry Saltus) a potem 2 lata w speeda (PLP) i zapewniam Cie że gdybyś choć raz dostał 10-15 kulek z metra jak to bywało w speedballu to byś nie pie**olił głupot.



Dobra wypowiedź piwo dla Ciebie. A nawiasem to może tamten gość i jego kumple mieli nieschronowane markery?

Majsterek12

2013-06-07, 23:14
Szklanymi, tymi ozdobnymi ponoć nieźle.

kenzol

2013-06-07, 23:51
Może być skuteczne. Gdzieś wyczytałem (pewnie na sadolu) że w Izraelu nie ma samobójczych ataków bombowych muzułmanów, bo w każdym miejscu żydki poustawiały sobie wiadra ze smalcem. I jak taki muslim się przyjdzie się rozerwać na mieście to jego szczątki zostaną posmarowane tym łojem, wywiezione i spalone w piecu, bez przekazania ich rodzinie. Od tej pory nie było żadnego zamachu samobójczego w Izraelu. Być może to prawda, bo nic o takich rzeczach nie słychać.

Ca...........er

2013-06-08, 13:38
O wielki Allahu, jak na to możesz pozwolić?! I jak może na taki temat pozwolić administracja? Przecież, Allah akbar, on obraża moje uczucia i mojego Boga! Tymczasem islam jest religią pokoju i jedyną słuszną drogą, wy chrześcijańskie kundle, nieuznające Allaha ścierwo! I jeśli nie usuniecie tego tematu, to na Allaha przysięgam, że w Jego imię zgwałcę i zabiję wasze kobiety a wam, niewierne ścierwa, utnę łby!
:lol:

Tak więc żegnam się ze wszystkimi na zapas, bo pewnie dostanę bana za ten jakże nieprawdziwy komentarz :emo: