18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń do ochrony miru domowego

K0saZNosa • 2014-04-18, 15:38
Gosc dobrze prawi na temat prawa do posiadania broni do ochrony domu, moze dosyc dlugie ale warte przesluchania.

BKKWK

2014-04-18, 22:34
Burak Cebulak zawsze pie**oli, że ktoś jest p*zdeczką, jeśli w życiu nie zrobił tego, co on. No, k***a, pogratulować myślenia.

Imper3838

2014-04-18, 23:04
michalczecze napisał/a:

No z tym odwiedzeniem strzelnicy to jest problem bo ja pytałem/dzwoniłem czy jest gdziekolwiek możliwość żeby taki szary człowiek jak ja mógł przyjść i postrzelać pod okiem fachowca z prawdziwej broni palnej. Nie miałem nawet okazji się dowiedzieć czy muszę spełnić jakieś warunki czy muszę zapłacić czy ch*j wie co bo odpowiedz zawsze była "nie" "nie może pan" "nie ma takiej możliwości" "jest pan myśliwym?"
Także dziękuję kupię sobie drukarkę 3D i sam wydrukuje gana :D



Na małych strzelnicach tak jest. Jak byłem na strzelnicy w Częstochowie, to nic, żadnej informacji czy otwarte, żadnych numerów, w środku tylko sprzątaczka, która powiedziała, że trzeba się umówić, ale z kim to nie powiedziała. Potem pojechałem do Chorzowa i tam od ręki można strzelać, też spory wybór broni mają. Płacisz od naboi albo jak masz swoją giwerę, to płacisz za wynajęcie toru.

Takie strzelnice nie są typowo komercyjne i dlatego nie są dostępne dla szarego obywatela. Trzeba - jak za komuny - pokombinować i mieć znajomości, aby na nich postrzelać. Takie należą zazwyczaj do różnych kół sportowych i myśliwskich. Dlatego zapraszam na komercyjne.

Vashok

2014-04-18, 23:19
Już w połowie filmu dałem piwo, ponieważ facet dobrze gada i gdybym mógł, dałbym drugie pod koniec materiału gdyż to co mówi jest naprawdę spójne i logiczne i chętnie sam ( po przejściu odpowiednich testów ) próbowałbym o dostęp do broni do obrony domu czy rodziny. Oby więcej takich inicjatyw.

Ashtarx

2014-04-19, 00:49
ogolnie gosciu jest burakiem jak sie sam przedstawia
sloikowym burakiem i gada glupoty
moze i czasem ma gdzies tam troche, troszeczke racji ale to nic nie zmienia
gratulacje rozumu debilowi ktory to wrzucil na sadola jak i tym ktorzy stawiaja piwo swoja droga ciekawe dlaczego pewnie dlatego ze skrytykowal polskie prawo bo wy tak lubicie przeciez

a_kazik

2014-04-19, 01:02
A ja dziś usłyszałem od policjanta:

Jeżeli ktoś włamuje się do Twojego domu, grozi Ci na Twojej posesji (włamania z bronię i takie tam - wszyscy wiemy o co chodzi) czy coś w tym stylu - strzelasz dwa razy.
Pierwszy raz w głowę napastnika, a potem strzał ostrzegawczy w sufit - nigdy nie wiadomo, który strzał był pierwszy.

:D

krynin

2014-04-19, 01:26
Gościu gada w 100% dobrze każdy powinien mieć dostęp do broni w celu obrony swojego domu czy posesji.
Nie rozumiem tylko jednego(Zasłyszane od ojca znajomego który ma sklep z bronią)"jak można mieć sklep z bronią i nie mieć możliwości obronienia się nią lub nawet własną" koleś 2 lata próbował uzyskać pozwolenie na broń do obrony własnej i przez te dwa lata cały czas dostawał odmowę typu nie bo nie. dopiero po iluś tam telefonach i skargach udało mu się taką uzyskać(Jakby ktoś miał jakieś zastrzeżenia co do umiejętności jego to koleś kilka lat przed złożeniem pierwszego wniosku miał pozwolenie na broń sportową i dobre wyniki na zawodach)
Żyjemy w takim kraju gdzie rząd dyma nas na każdym kroku i utrudnia jak się da zdobycie pozwolenia na broń czy to sportową czy do obrony własnej tylko po to żeby nie było sytuacji jaka teraz jest w stanach z tym kolesiem któremu pomaga dosłownie mała armia ludzi z bronią. Po prostu boją się o własne dupska

PS strzelnica na początku filmiku to ZKS Warszawa
Postrzelać może przyjść każdy. Wystarczy wykupić amunicję,stanowisko i instruktora
Ceny są fajne bo jedne z najniższych w Warszawie i okolicach
Wiem bo sam tu pracuje :D

LuckyStrike122

2014-04-19, 01:41
Czasem jak go oglądam i słucham o jego wyprawach samolotowych, skokach na spadochronie i różnych rzeczach których On robił, mam wrażenie, że to BongMan

:amused:

krakas

2014-04-19, 10:16
tak myslalem ze go kojarze,,, MINECRAFT ! az sciagne pograc sobie

TheFury

2014-04-19, 11:18
Zapomnijcie że w Polsce będziecie mieli swobodny dostęp do broni palnej, władza sama na siebie bicza nie ukręci.

De...........37

2014-04-19, 12:54
Fajno, tylko, że dostęp jest i to bardzo łatwy. Nadal nie kumam- skąd to pieprzenie powszechne, że nie ma dostępu do broni?! Iść, zrobić papier- strzelać z własnej. TAK to wygląda. Ale trzeba dupke ruszyć, to już źle... Japie**ole.