18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Briggs znów troluje Klitschko

kaktus83 • 2014-10-13, 16:41
Jakiś czas temu na sadolu był filmik jak Shannon Briggs wpie**ala obiad Kliczce ;) . Tym razem strącił go z deski gdzieś u wybrzeży Florydy.


Paradona

2014-10-13, 16:47
Już niedługo brigss będzie trollował kliczke podczas srania

dubbeat

2014-10-13, 16:55
kiedy oglądam takie filmy, w mojej głowie pojawia się przeświadczenie, że zniesienie niewolnictwa, wcale nie było takim dobrym pomysłem.

Vaa

2014-10-13, 17:07
Jakoś tak zawsze myślałam, że Shannon to imię żeńskie...

karinata

2014-10-13, 17:07
Czemu tak się upieracie zniemczać nazwisko biednego Kłyczki? :roll:

~DMT

2014-10-13, 17:20
Przecież to k***a nie jest kliczko. Wladek by mu wsadził tą łódkę w dupę.

Kirk

2014-10-13, 17:35
Briggsowi kasa się pewnie nie zgadza, więc za wszelką cenę chce znów zmierzyć się z Ukraińcem. Oczywiście walka miałaby się odbyć, bo Briggs uważa, że teraz pokonałby Kliczkę, ale jak się to skończy, każdy wie (Shannon też)... Teraz błaznuje, a po walce byłby wstyd, tylko wtedy mógłby przetrzeć oczy świeżo zarobionym milionem dolarów, o który robi taki szum.

Vaa

2014-10-13, 17:37
karinata napisał/a:

Czemu tak się upieracie zniemczać nazwisko biednego Kłyczki? :roll:



Już sama nie jestem pewna czy to kolejny gimnazjalny trolling z Twojej strony, czy niedoinformowanie?

karinata

2014-10-13, 19:58
@up

Sio do książek. Zapoznaj się z takimi wyrazami jak "transliteracja", "transkrypcja", znajdź między nimi różnice, znajdź potem różnice między transkrypcją z języka rosyjskiego i ukraińskiego, a dopiero potem wtrącaj się do rozmowy poważnych ludzi. :emo:

Vaa

2014-10-13, 21:41
karinata napisał/a:

@up

Sio do książek. Zapoznaj się z takimi wyrazami jak "transliteracja", "transkrypcja", znajdź między nimi różnice, znajdź potem różnice między transkrypcją z języka rosyjskiego i ukraińskiego, a dopiero potem wtrącaj się do rozmowy poważnych ludzi. :emo:



Co ma do tego Szwabia dziecko? Nie ucz ojca dzieci robić :lol:

karinata

2014-10-13, 21:44
A przeczytałaś tytuł? :facepalm:

Vaa

2014-10-13, 21:49
karinata napisał/a:

A przeczytałaś tytuł? :facepalm:



Dobrze, dla Ciebie (z racji Twoich ograniczeń) ujmę to inaczej :) Co ma transliteracja i transkrypcja nazwiska Kliczki do Szwabii? ;)

PS. Opowiedz mi o tej transkrypcji i transliteracji, bo nie mam pojęcia co to i nie używam tego codziennie :lol: . Daj mi jeszcze korki z ruska i ukraińskiego :lol: