18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brexit stosowany

~Velture • 2018-07-17, 08:45
Kochająca mamusia :mom_please:


nowynick

2018-07-17, 09:03
tak szczerze to tą Brytanię ostro poj***ło, nie produkują praktycznie nic, mało eksportują. Główny dochód to sektor bankowy (bez City ten kraj leży finansowo), a nie myślą, że w zamian za Brexit siedziby zostaną przeniesione do UE. Nie wiem kto za tym stoi ale są dwie siły, które skorzystają na osłabieniu Unii: Rosja i USA. No może jakby to Polacy dobrze rozegrali to te banki przeniosą nad Wisłę, ale wątpię żeby niemcy nie wyczuli okazji...

longlong7

2018-07-17, 09:28
Takie rzeczy mogła wymyślić tylko mamusia;D

up, pojebawszy? gdzie na filmiku banki widzisz?

hallux

2018-07-17, 12:56
- Weź mnie Brajanku za rękę, to będziesz mógł się przytrzymać, bo możesz się poślizgnąć i zrobić sobie krzywdę.

camson

2018-07-17, 13:37
nowynick napisał/a:

tak szczerze to tą Brytanię ostro poj***ło, nie produkują praktycznie nic, mało eksportują. Główny dochód to sektor bankowy (bez City ten kraj leży finansowo), a nie myślą, że w zamian za Brexit siedziby zostaną przeniesione do UE. Nie wiem kto za tym stoi ale są dwie siły, które skorzystają na osłabieniu Unii: Rosja i USA. No może jakby to Polacy dobrze rozegrali to te banki przeniosą nad Wisłę, ale wątpię żeby niemcy nie wyczuli okazji...



Ty tak serio? Banków Ci jeszcze u nas mało? W kraju, w którym koszty kredytów są największe w całej sk***iałej europie, a praktycznie połowa populacji jest uzależniona od kredytów? Nawet nie chce mi się zagłębiać i tłumaczyć, ale jak nie rozumiesz jak działa pieniądz to się nie udzielaj. A brytyjczycy wyjdą na tym świetnie. Polska też powinna tą sk***iałą strukturę opuścić.

Liton

2018-07-17, 14:58
camson napisał/a:



Ty tak serio? Banków Ci jeszcze u nas mało? W kraju, w którym koszty kredytów są największe w całej sk***iałej europie, a praktycznie połowa populacji jest uzależniona od kredytów? Nawet nie chce mi się zagłębiać i tłumaczyć, ale jak nie rozumiesz jak działa pieniądz to się nie udzielaj. A brytyjczycy wyjdą na tym świetnie. Polska też powinna tą sk***iałą strukturę opuścić.



Ty za to się kretynie znasz - z inwestycji opanowałeś pewnie oszczędzanie przez kupowanie Żubra jak najtaniej.

Chodzi o przeniesienie części operacyjnej (obrót pieniędzmi, podatki - ludzie za biurkiem na bardzo wysokich piętrach budynków), a nie upychanie kredytów gołodupcom.

Jorgen88

2018-07-17, 15:14
@all łooo panie paczam znawcy pinionca się k***a znaleźli...sami bankierzy zapewne czy inni wielcy lordowie tego świata co faktycznie wiedzą jak się wzbogacić...wiedza na ten temat to dajmy na to jabłko....to wy najwyżej polizaliście skórkę....na fiucie

EdmundKemper

2018-07-17, 20:36
Tak to jest jak się baba za coś bierze.

Novik

2018-07-17, 20:43
i ten głoś z call of duty ;D

dobra_kawa

2018-07-17, 20:52
ja pie**ole na ch*j się kłócicie? czy ma to jakieś znaczenie? piszecie k***a że bieda, że nas r*chają. Zamiast sensownie sobie przedstawić swój punkt widzenia to napie**alacie na siebie jak psy przez ogrodzenie. I tak ze wszystkim w tym kraju. Dlatego rządzą nami ruscy, żydzi i inne ch*je muje merkele. Brak słów.

Jorgen88

2018-07-18, 20:48
dobra_kawa napisał/a:

ja pie**ole na ch*j się kłócicie? czy ma to jakieś znaczenie? piszecie k***a że bieda, że nas r*chają. Zamiast sensownie sobie przedstawić swój punkt widzenia to napie**alacie na siebie jak psy przez ogrodzenie. I tak ze wszystkim w tym kraju. Dlatego rządzą nami ruscy, żydzi i inne ch*je muje merkele. Brak słów.


Obudziłeś się dopiero?