18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Breivik

Ha...........ng • 2012-11-11, 01:20
Nie dziwię się mu, przeca przez wielu uważany jest za bohatera

Koniec Świata

2012-11-11, 12:19
Asmodean napisał/a:



Oburzenie młodego lewaka bezcenne xD



Nie lewakuj mi tutaj. Idź się pałuj do zdjęcia twojego bohatera Breivika, autorytarny kokosie. :orgazm:

rockface123

2012-11-11, 12:30
dajcie adres do więzienia, wyśle mu paczkę mam zbędny grzejnik elektryczny... podgrzeje się i kubek z kawą może na niego dać i też kawe se podgrzeje a jeśli chodzi o kajdanki to na stronie z sex lalkami gdzieś widziałem...k***a :oops:

Martial

2012-11-11, 12:55
A na r*chanie w dupę nie narzeka ^^

Ork.Fajny

2012-11-11, 12:58
SQT napisał/a:

@UP, co najwyżej komunizm. Sam socjalizm nie jest zły.


Problem jest taki że socjalizm zawsze sprowadzi się do komunizmu. Idea regulacji powoduje to że z każdym nowym pomysłem, obiektem, etc. należy stworzyć do niego regulację i poprawić stare.
To tworzy dziury, czyli działania które można nadal wykonywać i obchodzić zasadę a to tworzy nowe prawa które coraz to nowych rzeczy zakazują. To jest samonapędzające się koło które kończy się socjalistyczną dyktaturą i brakiem wolności.

el...........iz

2012-11-11, 13:45
jak być h*jem to od początku do końca

ga...........ro

2012-11-11, 13:47
@Bronisław_Komorowski

Każdy niech siedzi w swoim kraju a nie pcha się tam gdzie kto inny mieszka. Ja się nie pcham sąsiadowi do mieszkanie żeby z nim mieszkać. No chyba że by fajna dupa mieszkała ale nie ważne :D Polaczki też niech siedzą u siebie a jak się nie podoba zawsze można skoczyć z okna albo wepchnąć ku*asa do kontaktu i uzupełnić troche dział hard :)

Koniec Świata

2012-11-11, 14:31
@gabro

I ty, k***a, masz 26 lat? Znam ludzi którzy od paru lat mieszkają i pracują w UK. Tego co mają tam nie dorobiliby się w Polsce przez 15 lat. Jakoś im tamtejsza kolorowa rzeczywistość nie przeszkadza. Ale lepiej jest ciągle pie**olić o murzynach i arabach...

:idzwch*j:

go...........et

2012-11-11, 14:48
Koniec Świata napisał/a:

@gabro

I ty, k***a, masz 26 lat? Znam ludzi którzy od paru lat mieszkają i pracują w UK. Tego co mają tam nie dorobiliby się w Polsce przez 15 lat. Jakoś im tamtejsza kolorowa rzeczywistość nie przeszkadza. Ale lepiej jest ciągle pie**olić o murzynach i arabach...

:idzwch*j:



Z tymi arabusami to do końca tak nie jest. O ile RACZEJ nie narzekają na Polaków, Litwinców, Czechów i resztę białych, tak na ciapatych i kozojebców jest cicha nagonka.

Koniec Świata

2012-11-11, 15:02
gordonviet napisał/a:



Z tymi arabusami to do końca tak nie jest. O ile RACZEJ nie narzekają na Polaków, Litwinców, Czechów i resztę białych, tak na ciapatych i kozojebców jest cicha nagonka.



Oczywiście zdarzają się jakieś utarczki, ale ja to samo mogę powiedzieć o niektórych kołtunach w Polsce, którzy wk***iają mnie kiedy wracam z pracy. Tych poj***nych wieśniakach. zapijaczonych śmierdzielach, kapturach itd. Nawet za granicą istnieje taka niepisana zasada, żeby unikać polaczków. :kupa:

olex

2012-11-11, 15:02
Anders Breivik najlepszym strzelcem jest........ najlepszym strzelcem jest..... a tak powaznie to poznalem kolesia, oczywiscie rodowity norweg, który nie przepracował w życiu nawet 1 dnia, całe zycie na wałkach itd.. i dostał od państwa dożywotnią rente, cos około 15 tys koron miesięcznie za wytrwałość. im sie od tego pokoju w dupach poprzewracało :)

go...........et

2012-11-11, 15:05
olex napisał/a:

Anders Breivik najlepszym strzelcem jest........ najlepszym strzelcem jest..... a tak powaznie to poznalem kolesia, oczywiscie rodowity norweg, który nie przepracował w życiu nawet 1 dnia, całe zycie na wałkach itd.. i dostał od państwa dożywotnią rente, cos około 15 tys koron miesięcznie za wytrwałość. im sie od tego pokoju w dupach poprzewracało :)



Jakbyś żył w kraju, który śpi na ropie a za chwile dowiaduje się, że tej ropy ma 2 razy więcej niż dotychczas, też byś tak mógł.

Koniec Świata

2012-11-11, 15:08
olex napisał/a:

Anders Breivik najlepszym strzelcem jest........ najlepszym strzelcem jest..... a tak powaznie to poznalem kolesia, oczywiscie rodowity norweg, który nie przepracował w życiu nawet 1 dnia, całe zycie na wałkach itd.. i dostał od państwa dożywotnią rente, cos około 15 tys koron miesięcznie za wytrwałość. im sie od tego pokoju w dupach poprzewracało :)



A w Polsce to takich nie ma? Jak nie dostaną zasiłeczku to kradną "co popadnie, co w rączki wpadnie". Jak ja rano zapie**alam do roboty do innego miasta to widzę tych, k***a, przymułów z reklamówami pod sklepem. Wracam z roboty po 16tej i też ch*je siedzą na murkach. Liczą na 50gr "na chlep". :hitler:

Br...........ki

2012-11-11, 16:16
gabro napisał/a:

@Bronisław_Komorowski

Każdy niech siedzi w swoim kraju a nie pcha się tam gdzie kto inny mieszka. Ja się nie pcham sąsiadowi do mieszkanie żeby z nim mieszkać. No chyba że by fajna dupa mieszkała ale nie ważne :D Polaczki też niech siedzą u siebie a jak się nie podoba zawsze można skoczyć z okna albo wepchnąć ku*asa do kontaktu i uzupełnić troche dział hard :)


Państwa to nie teren prywatny tylko teren dla ludzi. k***a najpierw są ludzie a później dopiero państwa. Nie wiem skąd pogląd że jak się urodzisz w jednym kraju to masz tu mieszkać do końca życia, w XXI wieku taki pogląd?

lepussy

2012-11-11, 18:29
Koniec Świata napisał/a:

@gordonviet Daj spokój. Polscy młodociani "kapytaliści" wiedzą lepiej. Na garnuszku mamusi i tatusia jest całkiem miło.



Kapitaliści, którzy w większości mają własną firmę i dają prace ludziom, a nie pie**olą tak jak niektórzy tutaj którym dopiekł los, bo nie chce im się kształcić i robić dalej. Najlepsze jest to, że gdybyśmy mieli normalny ustrój to nawet takie niepełne lenie miałyby dobrze.

Cytat:

Wiesz, jakoś Norwegom to nie przeszkadza, Niemcom w większości również.



Nie możemy patrzeć na państwa, które już dawno obrosły w piórka dzięki dobrym rozwiązaniom ekonomicznym, bynajmniej nie związanym z socjalizmem czy komuną! Poza tym Norwegowie czy Szwedzi to specyficzny przykład, raz, że jest ich mało, mają złoża i masę surowców, a dwa to niedługo się to skończy, a duża część przedsiębiorców już opie**ala państwo na podatkach i wcale takich dużych nie płacą. No i oczywiście zajebisty socjał po który wyciągają łapki muslimy, świetnie po prostu :)

Momorty napisał/a:

@lepussy
On sam jest największą wadą systemu.



Mógłbyś proszę rozwinąć? Interesuje mnie co dokładnie miałeś na myśli. Zwykły morderca, który wykorzystuje ten badziew : D

wojtecki2005

2012-11-11, 20:24
szkoda że tak mało ciapatych zaj***ł