18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijskie zastrzelenie

phrontch • 2020-10-23, 12:56
Tradycyjnie już, zabójca przestrzega prawa, zasłaniając usta oraz nos


Cz...........as

2020-10-23, 13:25
0:17 gość mógł kopnąć napastnika w klamkę i bez problemu by go obezwładnili. zwykła p*zda bez odwagi...


żartuje, na jego miejscu zeszczał bym się w tym kącie ze stachu.

Jebaka80

2020-10-23, 15:05
AyCaramba napisał/a:

0:17 gość mógł kopnąć napastnika w klamkę i bez problemu by go obezwładnili. zwykła p*zda bez odwagi...
żartuje, na jego miejscu zeszczał bym się w tym kącie ze stachu.



Ładne mi żarty, jak pół ch*ja w dupie... ;)

Fo...........er

2020-10-23, 15:18
AyCaramba napisał/a:

0:17 gość mógł kopnąć napastnika w klamkę i bez problemu by go obezwładnili. zwykła p*zda bez odwagi...
żartuje, na jego miejscu zeszczał bym się w tym kącie ze stachu.



Wstawaj, zesrałbyś się!

zbynekmaslanka

2020-10-23, 17:29
Forfiter napisał/a:

Wstawaj, zesrałbyś się!



Juz to kiedys chyba tutaj opowiadałem, ale wpadły do mnie do wynajmowanego mieszkania gliny (dwaj gliniarze) , jeden pokazał że ma broń. Niby właściciel popełnił jakieś przestępstwo. Zaczęli mnie wypytywać i takie tam. Nie czułem się zestresowany, ale chyba tylko mi się wydawało, że nie jestem bo nie mogłem sobie przypomnieć imienia bliskiej mi osoby. Podejrzewam ze nie jeden by się zesrał jakby ktoś wymierzył broń na serio.

bloodwar

2020-10-23, 19:00
W szkołach policyjnych są ćwiczenia (oczywiście nie z prawdziwą bronią :) w których jedna strona ma za zadanie trzymać kogoś na muszce w odległości minimum metra (i w razie stawiania oporu zastrzelić) a druga - wyrwać mu broń i nie dać się zabić, wyniki z takich ćwiczeń są zawsze budujące i sprawiają, że każdy trzymany na muszce nie zgrywa Rambo tylko grzecznie wykonuje polecenia.

Kostor

2020-10-23, 19:04
Zabity nie zdazyl wyciagnac swojej broni, ale widac, ze probowal. Coz... mogl szybciej zareagowac, a nie przez kilka sekund gadac z napastnikiem

Cloverface

2020-10-23, 20:03
No za długo się zbierał do wyciągnięcia tej klamki i dodatkowo odwrócił się tyłem do gościa, a tak to może by coś zdziałał.

kry.ha

2020-10-23, 20:51
Super przepisy. U mnie w monopolu zaj***li wódkę za 110 zł, załapaliśmy dopiero z 10 minut po ich wyjściu i ch*ja im możemy bo na kamerach nie widać ryjów ani nic charakterystycznego.

Zgniatacz23

2020-10-24, 09:43
Ale p*zdy przecież tego strzelca mogli rozj***ć