18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijskie MMA

phrontch • 2020-08-15, 18:34
Lekkie podduszanie






DzidaZawodnik

2020-08-16, 14:04
Silverface napisał/a:

Ciut,ciut jak by nie interweniowali gapie, to by gościa załatwił i stał się żoną jakiegoś Stefano w pierdlu.



Czy ty jesteś oderwany od rzeczywistości? przecież sam go puścił i nikt nie interweniował. Daję zakłąd, ze jesteś lewakiem, bo oni poprostu ni epotrafią ocenić tego oc widzą.

Justynka99

2020-08-16, 15:35
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe,



Chyba opisał walenie konia w wannie.

se...........ed

2020-08-16, 19:47
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe, śmiali się żze mnie że bić się nie umie a to mleka było to ja to wynalazłem ani razu nie przegrałem
Mma ja wynalazłem



Moje oczy krfawio.

orzech1991

2020-08-16, 23:27
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe, śmiali się żze mnie że bić się nie umie a to mleka było to ja to wynalazłem ani razu nie przegrałem
Mma ja wynalazłem



jak to mówią... przyjdź z matką

iskiera2

2020-08-17, 00:06
Uczepił sie jak cygan zasiłku

szczypekpn

2020-08-17, 06:46
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

w podstawówce jak sie biłem to kąpałem podduszałem wyginalem oraz tłukłem pięścią jak cieśla w młotkiem w gwoździe, śmiali się żze mnie że bić się nie umie a to mleka było to ja to wynalazłem ani razu nie przegrałem
Mma ja wynalazłem


kto się bić nie umie?


Rangraf

2020-08-21, 02:01
Dobra technika -zawsze stosuję, zawsze działa