18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijskie amatorskie rusznikarstwo półświatka

Okret-Ladowy • 2022-07-15, 19:03


Chyba jeszcze nie widziałem filmiku z takimi giwerami w akcji.

puscifier

2022-07-16, 11:16
Przecież nikt nie będzie z tego strzelał :-P

kampton

2022-07-16, 11:33
Jak z gier survivalowych, gdzie sam musisz poskładać gnata. :)

zwierzak30

2022-07-16, 12:26
Mam przyjaciół wśród Brazylijczyków.Pracowałem z nimi i słuchałem opowieści.To co widzimy na sadolu,to tylko promil tamtejszej prozy życia w fawelach.
Co do tematu,ten kawałek zrobiłby kontent odnośnie filmiku.





Teks dla zrozumienia kontekstu.

Trudno wejść do dzielnicy Dendê¹ Będziemy mieć niezłą zabawę z gliniarzami Bo w Dende powiem wam jak jest Nie jest łatwo nawet dla DRE BOPE² się trzesię przed przyjściem tutaj Wojsko i policja też nie mają łatwo I żebyście moi przyjaciele mieli pojęcie Dodam jeszcze, że Dendê to również boskie miejsce. Wiara w Boga, DJ Jedziemy!
Parapapapapapapapapa Paparapaparapapara klik bum Parapapapapapapapapa

Mamy tu AR15 i 12 w ręcę Do tego pistolet i 28-kę Na przedzie jeden z URU nasłuch*je suk Dwóch innych na tyłach z Glockami Żebym przyjaciele nie zapomniał Dochodzą jeszcze bracia z 762 Strzelają na próbę w powietrze Testując INA, Ingratec, Uzi czy Winchestera Bo to beznadziejni bandyci i nieroby z AK47 i karabinami maszynowymi Ten rap służy mi, by wam powiedzieć Kto z nich łazi z M16 Ich sąsiedzi mówią, że już nie dają rady Przy wjeździe do faveli mamy 50-tkę A jeżeli weźmiesz ze sobą kija, czy krzykniesz jeśli cię trafią z 50-tki czy nawet 30-tki, Jeśli chodzi o gliniarza, to nie będę zwlekał Skończę z gnojem jednym strzałem Bo wszyscy gliniarze to gnoje Przychodzi taki ze swoim korkowcem Strzeli dwa razy i wieje A jeśli nie będę miał pistoletu, to załatwie go pięściami A na koniec tego rapu, rzucę granatem.
Parapapapapapapapapa Paparapaparapapara klik bum Parapapapapapapapapa --

- ¹) Morro do Dendê - favela (dzielnica nędzy) w Rio de Janeiro, znana głównie z przestępczości związanej z handlem narkotykami ²) BOPE (Batalhão de Operações Especiais) - brazylijski wojskowy oddział specjalny

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,cidinho___doca,rap_das_armas.html

Sadola też już znają. :mrgreen:
Fragment konwersacji z kumplem.







Mzimu

2022-07-16, 17:17
Ajot napisał/a:

Tylko skąd biorą amunicję LR? Na strzelnicach jak nie masz pozwolenia to instruktorzy liczą każdą sztukę.



oczywiście, zę nie liczą.

killua

2022-07-17, 11:09
Fajna wystawa do muzeum broni by była. oglądałbym :)