18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski poligon

phrontch • 2021-01-28, 17:12
Odpowie za znęcanie się nad psem






baronturbina

2021-01-28, 17:15
Dobra stulejarze j***ni! Mój pies jest warty więcej niż wy bo: nie ujebie mnie nigdy i każdego co podskoczy zagryzie. Pies więcej warty niż murzyn i 90% białych.

aristonek

2021-01-28, 17:19
liczyłem na jakąś deskoterapie, ewentualnie zwiększony poziom ołowiu we krwi a tu ch*j

AN...........or

2021-01-28, 17:29
brakuje poligona trochę, czemu ci ludzie jak już staną się idolami to znikają zawsze tu

zwierzak30

2021-01-28, 17:37
baronturbina napisał/a:

Dobra stulejarze j***ni! Mój pies jest warty więcej niż wy bo: nie ujebie mnie nigdy i każdego co podskoczy zagryzie. Pies więcej warty niż murzyn i 90% białych.



A w nagrodę w domku napie**alasz mu laseczkę.
Przyszedłeś się pochwalić swoim kundlem?

Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapie**olę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.ch*j mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i murzyna mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .

czorny711

2021-01-28, 17:52
zwierzak30 napisał/a:

A w nagrodę w domku napie**alasz mu laseczkę.
Przyszedłeś się pochwalić swoim kundlem?
Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapie**olę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.ch*j mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i murzyna mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .



Typowy debil z internetu

:mrgreen:

zwierzak30

2021-01-28, 17:54
czorny711 napisał/a:

Typowy debil z internetu



Miło Mi. zwierzak30 jestem .

itakiniehehe

2021-01-28, 18:16
zwierzak30 napisał/a:

A w nagrodę w domku napie**alasz mu laseczkę.
Przyszedłeś się pochwalić swoim kundlem?
Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapie**olę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.ch*j mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i murzyna mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .



ale kogo Ty próbujesz oszukać? siebie? w rzeczywistości ch*ja byś zrobił więc po co tak pie**olisz

baronturbina

2021-01-28, 18:33
zwierzak30 napisał/a:

A w nagrodę w domku napie**alasz mu laseczkę.
Przyszedłeś się pochwalić swoim kundlem?
Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapie**olę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.ch*j mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i murzyna mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .



Podziękuj mamie za wczoraj w moim imieniu. Twoja Mamusia tez szczeka zanim opie**oli dzidę i lubi buta dostać.

I mówiła ze tez cię nie lubi frajeze bez szkoły !

RobsoN

2021-01-28, 18:56
zwierzak30 napisał/a:

Miło Mi. zwierzak30 jestem .



I pies cię oszczał miernoto.

Asuritta

2021-01-28, 19:09
Biedny dziadek ... ma teraz przej***ne przez pie**olonego szczura szczekającego srającego lejącego gryzącego i myślącego tylko by się rozmnażać

Rejti

2021-01-28, 19:17
Widzę że Poligon6 dorobił się tutaj podobnej reputacji jak człowiek krab, nie spodziewałem się że aż daleko zajdzie :kawa:
Kiedy ostatnim razem byłem tutaj aktywny, to dopiero co się rozkręcał

zwierzak30

2021-01-28, 19:47
baronturbina napisał/a:

Podziękuj mamie za wczoraj w moim imieniu. Twoja Mamusia tez szczeka zanim opie**oli dzidę i lubi buta dostać.
I mówiła ze tez cię nie lubi frajeze bez szkoły !



No i sebastian wyszedł z szafy.
Brak argumentów okraszony stekiem wyzwisk. I trzeba było jeszcze zahaczyć rodzinę.
Nie wiedziałem że mam do czynienia z nekrofilem-medium.
Moja śp.mama była dobrą kobietą.

A ciebie zlewam ciepłym moczem.

Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic.

RobsoN napisał/a:

I pies cię oszczał miernoto.



Kilka razy się zdarzyło,podczas wolontariatu w schroniskach.
Ale to były szczeniaczki.
Więc nie żywię urazy. :)

itakiniehehe napisał/a:

ale kogo Ty próbujesz oszukać? siebie? w rzeczywistości ch*ja byś zrobił więc po co tak pie**olisz



Nie był duży więc nie otwierałem,tylko jebnąłem rękojeścią.
Parę kundlich zębów poleciało bo juchę miałem na ręce. Żona pełne gacie. :) Pamiątka została.



nehru

2021-01-28, 20:17
zwierzak30 napisał/a:

A w nagrodę w domku napie**alasz mu laseczkę.
Przyszedłeś się pochwalić swoim kundlem?
Nie lubię psów. Bo są najzwyczajniej w świecie głupie. A szczególnie te trzymane w domach,na kanapie.
Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat.
Nie lubię psów Jak już wspomniałem.
Co nie upoważnia mnie do bezmyślnego znęcania się nad nimi.W dodatku przywiązanego bez możliwości obrony czy ucieczki.
Jak się jakiś kundel przyjebie to mu kopa zapie**olę.A jak trzeba będzie to i kosą poczęstuje.ch*j mu w dupę.
Jak właściciel będzie to i jemu klawiaturę przeliczę.
W innych przypadkach olewam kundla jak i murzyna mijanego na chodniku. Po prostu nie zauważam .



"Pies powinien służyć człowiekowi,chroniąc stada,obejścia.Pomagać niewidomym.itp.A nie żreć,srać i ujadać w bloku,bo go pancio nie wyprowadził na spacer,bo za późno wstał i nie chciał się spóźnić na etat. "
Tu zawarłeś całe sedno sprawy, pies jest bardzo pomocny kiedy ma nad sobą mądrego właściciela który go pilnuje. Nie możesz obwiniać zwierzęcia za to, że jest zwierzęciem i nie zachowuje się jak człowiek. Psy są głupie jeśli mają głupiego właściciela który nie potrafi nauczyć psa szacunku do właściciela i tego co może a czego nie.
Na resztę nie będę się rozpisywał, bo później plujesz tylko jadem przez fakt, że nie lubisz psów. Nikt Ci nie kazuje ich lubić. Ja po Twoich wypowiedziach też nie uważam Cię za rozsądnego człowieka, ale to nie znaczy, że mam Cię atakować słownie czy gonić z nożem czy co to tam masz na tym zdjęciu.

Trochę rozsądku, bo zachowujesz się głupiej niż mój pies.

itakiniehehe

2021-01-28, 20:18
zwierzak30 napisał/a:

No i sebastian wyszedł z szafy.
Brak argumentów okraszony stekiem wyzwisk. I trzeba było jeszcze zahaczyć rodzinę.
Nie wiedziałem że mam do czynienia z nekrofilem-medium.
Moja śp.mama była dobrą kobietą.
A ciebie zlewam ciepłym moczem.
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic.
Kilka razy się zdarzyło,podczas wolontariatu w schroniskach.
Ale to były szczeniaczki.
Więc nie żywię urazy.
Nie był duży więc nie otwierałem,tylko jebnąłem rękojeścią.
Parę kundlich zębów poleciało bo juchę miałem na ręce. Żona pełne gacie. Pamiątka została.



to gdzie Ty k***a mieszkasz, że psy rękojeścią od noża musisz napie**alać? i ile km od swojej stodoły masz toaletę? chyba, że to tylko groźna postać którą kreujesz w internecie to spoko, kreuj dalej

ps przyznaj się, że to od otwierania piwa