18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski motocyklista

krzyks • 2017-04-20, 09:43


Na autostradzie BR-376 w Brazylii motocyklista przejeżdżający przez wiadukt przeleciał w spektakularny sposób przez barierkę.
Incydent wydarzył się około 8:50 w sobotę, 15 kwietnia 2017 r. Motocyklista prawdopodobnie przeżył lądowanie na drodze poniżej, chociaż na samym filmie jest mało ruchliwy. Najprawdopodobniej odpowiedni strój i dobry kask spełniły swoje zadanie.

Danmaz

2017-04-20, 10:04
Wyliże się, buty nie spadły

~Velture

2017-04-20, 10:38
No tak. Idzie wiosna, będą warzywa. Czy jakoś tak.

Kolejna motop*zda odstrzeliła się sama bez szkody dla innych uczestników ruchu.

mygyry

2017-04-20, 10:46
Jestem zaskoczony, że nikt go nie szarpie jak worek kartofli, wręcz podejrzewają uraz kręgosłupa, czyżby jakaś pierwsza jaskółka cywilizacji u brazoli?

TRQPL

2017-04-20, 11:13
Zajebiste Polo Coupe. I widać że stan igła.

Bohdansk

2017-04-20, 22:21
Przynajmniej nim nie szarpią próbując udzielić pomocy :amused:

eMJay8086

2017-04-20, 22:35
@Velture
Tak nieśmiało chciałem spytać - kolejny film z motocyklistą i jego wypadkiem, i jedziesz ostro po "motop*zdach".
Jakieś niefajne spotkania z MP?

CoJaTamKurwaWiem

2017-04-21, 05:15
Pewnie kiedys mial "Komarka" a wszyscy inni wokol juz Simsony....

Az...........za

2017-04-21, 09:27
Despite the impressive video, the motorcyclist was unharmed from the crash. Drivers who passed by the site triggered the rescue of the concessionaire who runs the highway, who attended and made the referrals, since he complained of pain in the column.

Przyzyl

Lee225

2017-04-21, 09:51
eMJay8086 napisał/a:

@Velture
Tak nieśmiało chciałem spytać - kolejny film z motocyklistą i jego wypadkiem, i jedziesz ostro po "motop*zdach".
Jakieś niefajne spotkania z MP?




Po prostu ojciec albo matka cały czas na niego mówili p*zda i tak mu zostało... proste i klarowne. Wypadki rzecz normalna w naszym życiu, wystarczy chwila napływu głupoty i dzieje się to co widać na załączonym filmiku. Velture wyk***i swoim Lamborghini czy jakimś innym superautem w barierkę czy ch*j wie gdzie to go nazwiemy autop*zdeczką.

Daj chłopakowi pozbierać piweczka bo ostatnio nazywanie motocyklistów "motop*zdeczkami i warzywami" stało się bardzo modne, a wiadomo nie od dziś ,że za modne i na czasie teksty na tym forum są nagradzane piwkiem. :roll:

Ba...........or

2017-04-22, 17:27
kiedyś był takich koleś na sadisticu co ciśnął tych motocyklistów, co by się nie działo.
myślę że ten koleś właśnie wrócił pod nickiem velture (o ile też takiego nie miał wcześniej)