18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski kanar

chorym • 2020-06-24, 17:58


Akcja od 30s :D :D

Telefonik do kontroli!

pro_avenger

2020-06-24, 18:11
Kanar wpadł, wszyscy bez biletu i płacili ulgowy.

PsikutaBezS

2020-06-24, 19:08
Tacy spokojni wszyscy. Pewnie każdy miał jakiś lewy popsuty telefon.

Henboh

2020-06-24, 19:37
Ten po lewej jaki nadgorliwy, jeszcze się ogląda czemu jego telefonu nie chciał. k***a złodziej już z autobusu wysiada, a ten dalej rękę z telefonem ma wyciągniętą.

Barnellini

2020-06-24, 19:55
PsikutaBezS napisał/a:

Tacy spokojni wszyscy. Pewnie każdy miał jakiś lewy popsuty telefon.



U nich wzbudza to mniej emocji zwykła kontrola biletów bo taką akcję każdy z pasażerów ma 3 razy w roku. Tak jak kolega napisał, ch*jowy telefon i portfel z drobniakami na napad ma każdy logicznie myślący człowiek, żeby go bez żalu oddać a biletów pewnie nie ma prawie nikt :D Przej***ne, żyć w takim kraju ale pewnie ludzie się przyzwyczajają i przystosowują- stąd fanty do oddania w razie czego.

kokos_123

2020-06-24, 22:17
Nadal nie rozumiem, jakim cudem przy takim obłożeniu i "nowoczesnym" taborze, im się opłaca w Brazylii utrzymywać posadę kontrolera biletu, co sobie ciągle siedzi obok bramki, przy motorniczym, czy kierowcy (zależnie od środka transportu). Państwo to finansuje czy jak :?:

TenWybitny

2020-06-25, 00:31
Oni oddadzą telefony i będą dalej sobie biednie żyć w tej Brazylii, a on patrząc na sposób w jaki żyje trafi pewnie na harda za jakiś czas.

BigDaddyD

2020-06-25, 01:12
A wystarczyłoby, aby każdy miał tam gnata, na takie okazje.

URAGE

2020-06-25, 02:44
A mnie osobiście rozpie**ala, że jak już jest ten j***ny COVID i nawet brazyle w swoim zoo noszą te pie**olone maseczki... to i tak nawet k***a j***ny rabuś podczas napadu nosi ją k***a na pokaz - spuszczoną na brodę i ryj ma cały odsłonięty. Już j***ć wirusa, ale serio przy napadzie w biał dzień w kamerowanym busie?!!? Nosz k***a mać. Tacy oni głupi, że czasem wątpię czy potrafią faktycznie broń obsłużyć.

Dukenstein

2020-06-25, 02:54
URAGE napisał/a:

A mnie osobiście rozpie**ala, że jak już jest ten j***ny COVID i nawet brazyle w swoim zoo noszą te pie**olone maseczki... to i tak nawet k***a j***ny rabuś podczas napadu nosi ją k***a na pokaz - spuszczoną na brodę i ryj ma cały odsłonięty. Już j***ć wirusa, ale serio przy napadzie w biał dzień w kamerowanym busie?!!? Nosz k***a mać. Tacy oni głupi, że czasem wątpię czy potrafią faktycznie broń obsłużyć.



Te całe maseczkowe bzduro gówno tylko pomaga takim śmieciom i antifie w uprawianiu patologii.

Henio

2020-06-25, 19:30
japie**ole. kto mi wytłumaczy co mysli czlowiek, ktory zaklada klapki idac na napad w ktorym z samego zalozenia musi liczyc sie ze sp***alaniem.. ?