18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski dżentelmen

phrontch • 2019-09-18, 20:35
Mężczyzna z gatunku tych, co to kochają najbardziej, stracił cierpliwość do wybranki serca. od 0:25




Andrzejas

2019-09-18, 20:52
Trzy razy się krzyczy "stój, bo strzelam!", a potem się strzela! Co za mięczak z tą klamką....

TW...........ek

2019-09-18, 21:03
Za darmo nie dostała :)

Lobo24

2019-09-18, 21:29
fu_k_that_sh_t napisał/a:

na szafot z tą k***ą w spodniach


Też byłem taki "rycerski". Trzy razy w życiu tak miałem, że kobieta tygodniami/miesiącami knuła, kłamała, fałszywie oskarżała, siała ferment, używała przemocy (np. noża) a z siebie robiła potem ofiarę. Pożyjesz dłużej to ci się światopogląd zrewiduje. Rycerstwo? Mi się już przestało chcieć.

Klękajsuko

2019-09-18, 23:34
Make love not war <sex>

Dzisiaj

2019-09-18, 23:34
pan pojawiajacy sie okolo 48 sekundy wyglada jakby chcial powiedziec :

hej hej kolego! Nie skonczyles. Patrz, ona jeszcze sie rusza i zaraz zacznie pyskowac

GrubyKleks

2019-09-18, 23:55
łobuz kocha na najbardziej

Mors_Nigra

2019-09-19, 00:16
pawelgawel napisał/a:

Trzy razy się krzyczy "stój, bo strzelam!", a potem się strzela! Co za mięczak z tą klamką....



Jak strzelasz nieuzbrojonej osobie w plecy, która nie stanowi dla ciebie obecnie zagrożenia, nie atakuje cię, nie sięga po broń, to jesteś zwyczajnym mordercą i żadny powszechny dostęp do broni i wolna amerykanka nie powinna mieć nad tobą protekcji. Wolność & Odpowiedzialność.

Dzisiaj napisał/a:

pan pojawiajacy sie okolo 48 sekundy wyglada jakby chcial powiedziec :
hej hej kolego! Nie skonczyles. Patrz, ona jeszcze sie rusza i zaraz zacznie pyskowac



Swój chłop! ;)

fu_k_that_sh_t napisał/a:

na szafot z tą k***ą w spodniach



Zmywarka się popsuła, to trzeba było stuknąć, żeby się tryby poprzestawiały i zaczęła z powrotem chodzić jak trzeba. j***ny miłośnik sprzętu AGD, jakiś chory fetyszysta... pewnie jeszcze r*chasz w rurę swoją zmywarkę, pojebie!

fu_k_that_sh_t

2019-09-19, 01:57
up@ pie**olnij się w ten swój głupi czarny łeb gnido

zdun

2019-09-19, 05:57
Łobuz kocha najbardziej. Widać że kogoś z klamka tam nie trzeba długo szukać.

Łobuz kocha najbardziej. Widać że kogoś z klamka tam nie trzeba długo szukać.

Bodziolod

2019-09-19, 10:09
FIlmów w takiej jakości już nawet nie odpalam, ja pier*ole 2019 rok, era techonologii światłowodów, kamer w pierdyliard K a my dalej oglądamy nagranie z kamery przemysłowej w jakości 100x100 pikseli w dodatku obraz z niej nagrywany Sony Ericsonem , bo po co wrzucać oryginalne nagranie :roll:

kawior2007

2019-09-19, 12:50
Rozkochał ją sobie jeszcze bardziej

Mors_Nigra

2019-09-19, 20:34
Bodziolod napisał/a:

FIlmów w takiej jakości już nawet nie odpalam, ja pier*ole 2019 rok, era techonologii światłowodów, kamer w pierdyliard K a my dalej oglądamy nagranie z kamery przemysłowej w jakości 100x100 pikseli w dodatku obraz z niej nagrywany Sony Ericsonem , bo po co wrzucać oryginalne nagranie



Pamiętaj, że twoja uber super duper kamerka w telefonie 40xhd ma nagrywać max 5 minutowe filmiki, a najlepiej to 30 sek. A kamery z których nagrania oglądamy, takie jak to, chodzą dzień i noc i produkują gigabajty danych. Ogarnij się i myśl zanim skomentujesz.

qmaverickq

2019-10-31, 18:54
Lobo24 napisał/a:

Też byłem taki "rycerski". Trzy razy w życiu tak miałem, że kobieta tygodniami/miesiącami knuła, kłamała, fałszywie oskarżała, siała ferment, używała przemocy (np. noża) a z siebie robiła potem ofiarę. Pożyjesz dłużej to ci się światopogląd zrewiduje. Rycerstwo? Mi się już przestało chcieć.



Ty k***a widzisz co było na nagraniu? czy ci oczy p*zdą zarosły?