18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska policja się nie pierdoli.

MichaU • 2013-06-13, 09:15
Czyli egzekucja złodzieja na ulicy w biały dzień.


NafazowanyKoleś

2013-06-13, 15:09
Miles87 napisał/a:

@bziktheblue - masz rozum neandertalczyka a potrafisz pisać- niebywałe.





Ku twojej edukacji inwalido.

Neandertalczyk miał większą pojemność mózgoczaszki od homo sapiens. Czyli od nas. W toku ewolucji gdybyśmy MY wyginęli, a oni przetrwali prawdopodobnie byliby dużo bardziej rozwinięci od nas, (nie mówię koniecznie o koloniach w kosmosie, choć kto wie) i dużo bardziej inteligentni. Co za tym idzie mniej podatni na wpływ debilizmu typu religia.

Nazywając kogoś neandertalczykiem to raczej komplement.

qtacz

2013-06-13, 15:15
@sansa przeciez wspomnial o złodziejach :amused:

Tigeros55

2013-06-13, 15:16
bziktheblue napisał/a:

Prawidłowo, k***a. Tak powinno się robić ze wszystkimi j***nymi złodziejami, pedofilami, pedałami, gwałcicielami i mordercami. Złapany na gorącym - kula w łeb.



Wszystko fajnie, ale może najpierw jakiś sprawiedliwy sąd czy coś...?
- już dziś policji wydaje się, że mają ogromną władze, często jej nadużywają, jeszcze tego brakuje by mogli od tak zabijać ludzi

miguel1910

2013-06-13, 15:19
Ja mam wrażenie, że to sie wydarzyło jeszcze za czasów autorytarnych rządów wojskowych w Brazylii. Wtedy policji i wojsku wolno było wszystko. Ale nie myślcie, że tak traktowali tylko bandytów, niewinnym też czasem strzelali w potylice. Może mniej niż w Chile i w Argentynie ale zawsze...Ja tam popieram, że zastrzelili kierowce żeby ich zatrzymać, no ale ludzie żeby przy dziennikarzach i tłumie ludzi wykonywać egzekucje. Tak wam się podoba bo sobie siedzicie w domu i pijecie herbatkę, a mamusia/dziewczyna/żonka/ zaraz poda obiadek...

ktosinnyniety

2013-06-13, 16:00
Nie potrafię zrozumieć dlaczego najwięcej piw dostał tak debilny komentarz.

Dy...........za

2013-06-13, 16:11
Tigeros55 napisał/a:


już dziś policji wydaje się, że mają ogromną władze, często jej nadużywają, jeszcze tego brakuje by mogli od tak zabijać ludzi



Właśnie Policja ma tak ch*jową sytuację, że wielu z nich obawia się interweniować, żeby jakaś p*zdeczka nie oskarżyła ich o znęcanie się, tudzież "nadużycie" władzy. A tacy frajerzy tylko czekają na taką możliwość. Także oby w przyszłości Policja miała prawo wpie**olić na miejscu takiemu cwaniakowi, jak kiedyś ;)

pi...........ja

2013-06-13, 19:19
Teraz to chwalicie a jak ustawa weszła o nowych możliwościach środków przymusu Policji, to jaki lewacki bulwers był. Hipokryci.

Etherq

2013-06-13, 20:03
Na Wiejską.

bz...........ue

2013-06-13, 22:03
sansa napisał/a:



Obrazek

o jednych zapomniałeś



No przecież napisałem, że ze złodziejami.

kamcios1 napisał/a:



A co jeżeli ktoś kradnie jedzenie np.chleb,tylko po to by przeżyć a nie żeby zarobić ?



Jeśli Ci tak szkoda tych j***nych nierobów co tylko kraśc potrafią, to może ich karm za swoje...

Miles87 napisał/a:

@bziktheblue - masz rozum neandertalczyka a potrafisz pisać- niebywałe.



Że niby czyj rozum? Twojego starego ?

Skurwysyn z natury

2013-06-14, 00:30
Na ch*j 3 razy? 2 naboje w p*zde a mogl dodatkowych dwoch odjebac :-/

hogg

2013-06-14, 00:33
Jendor napisał/a:

a może nie miał co jeść i ukradł chleb ....



Czyli ten film to dobra wiadomość dla wszystkich sprzedawców żywności :)

WildGee

2013-06-14, 01:30
Jak zwykle... jak jest jakiś filmik gdzie w obcym kraju policja morduje złodzieja,mordercę itp. to jest zajebiście dobrze, ale jak jest filmik że w Polsce kogoś pałują to "policja to śmieci i narusza prawa"... nie mówię, że są zajebiści ale nie bądźcie hipokrytami -_-

q800

2013-06-14, 13:17
pietras_ja napisał/a:

Teraz to chwalicie a jak ustawa weszła o nowych możliwościach środków przymusu Policji, to jaki lewacki bulwers był. Hipokryci.



k***a... a ja głupi zawsze myślałem, że sprzeciw wobec antyobywatelskich zakusów władzy i nadawaniu urzędnikom coraz większych uprawnien jest z gruntu prawicowy. To, że ktoś głosuje na pis, jara się papieżem to nie znaczy jeszcze że jest prawicą. No ale w tym obsranym kraju wszystko jest na opak.

spojlerek

2013-06-15, 19:37
Już chciałem dać piwo, ale aż żal psuć takiej liczby :)