18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska lekcja wychowania

phrontch • 2021-02-03, 18:19
Możliwe, że ćwiczą przed jakąś pielgrzymką










mygyry

2021-02-03, 18:21
Niech ćwiczy, klęczenie się jej przyda :cumshot:

[Magik]

2021-02-03, 18:22
mygyry napisał/a:

Niech ćwiczy, klęczenie się jej przyda



Hmm nie wiedzialem ze dzieci cie interesuja.

Na momencie bedzie zaraz drugi filmik jak matka idzie na terapie deskowa :D

fengar

2021-02-03, 18:24
[Magik] napisał/a:

Niech ćwiczy, klęczenie się jej przyda



Hmm nie wiedzialem ze dzieci cie interesuja.



a czy on napisał, że przyda jej się jutro ? :O

dżonyłojlker

2021-02-03, 18:31
Pieści się z tym smrodem jak nie wiem co, ale fajna z niej dupa, więc można jej wybaczyć.

sard

2021-02-03, 18:40
Madka się wk***iła bo gówniara wyrywa jej facetów, to teraz poklęczy przemyśli i przestanie dobierać się do jej da Silvów.

Ko...........ah

2021-02-03, 18:46
Ksiądz u nas w parafii już zaciera ręce. Tylko ten ch*j jest wybredny, bo myślał ze to będzie jakiś chłopczyk, a nie dziewczynka z Kambodży hihihihih XD

BigBertha

2021-02-03, 18:48
Gówniara pewnie zaczęła się k***ić, to się matka wk***iła. Ot, co... Kara lekka.

JaTylkonaChwile

2021-02-03, 19:17
4Ganja2Mafija0 napisał/a:

Ksiądz u nas w parafii już zaciera ręce. Tylko ten ch*j jest wybredny, bo myślał ze to będzie jakiś chłopczyk, a nie dziewczynka z Kambodży hihihihih XD



Wydaje mi sie, ze jestes JEDYNYM, ktory wie co w glowie tego ksiedza siedzi... ps. dlaczego mowisz o sobie w 3ciej osobie? :)

banerr

2021-02-03, 20:09
Tak się kiedyś zastanawiałem czy jest na sadisticu jakiś klecha.

ququa

2021-02-03, 21:33
hehe jakl te bobaski fajnie potrafia symulowac :)

udawany placz, aby wymusić coś

JaTylkonaChwile

2021-02-03, 22:12
Ojczyzną kary w postaci klęczenia na grochu jest Wielka Brytania. Podobno to nie boli jedynie przez pierwsze 30 sekund, a rosyjscy uczniowie musieli wytrzymać nawet i cztery godziny... Stosowanie kar cielesnych zostało zakazane w szkołach publicznych w Wielkiej Brytanii w 1984 roku. Powodem były wprowadzone wtedy w Europie przepisy dotyczące praw człowieka

Według badań przeprowadzonych przez brytyjski tygodnik edukacyjny, blisko 50 proc. rodziców w Wielkiej Brytanii chciałoby wprowadzenia kar cielesnych w szkołach, aby zdyscyplinować uczniów. Podobnego zdania jest brytyjski rząd.TES przeprowadził w ostatnim czasie dwie ankiety. W jednej z nich wzięło udział ponad 2 000 rodziców z Wielkiej Brytanii, w drugiej – 530 uczniów uczących się w secondary school, czyli młodzież w wieku 11-18 lat. Pytania dotyczyły stosowania kar cielesnych w szkołach, a uzyskane odpowiedzi mogą nieco zaskakiwać.
Okazuje się, że aż 49 proc. brytyjskich rodziców chciałoby powrotu kar fizycznych do szkół. Z kolei jeden na pięciu uczniów chce ich przywrócenia, gdyż uważa, że to wprowadziłoby do szkoły większą dyscyplinę. Badania pokazały także, iż 93 proc. rodziców i 68 proc. uczniów jest zdania, że nauczyciele powinni mieć prawo do większego demonstrowania swojego autorytetu w szkole.
Wyniki tych badań wpisują się w zamysły brytyjskiego rządu. Reformy, które chce prowadzić minister edukacji Michael Gove, przewidują, że nauczyciele będą mieli wolną rękę w stosowaniu kar cielesnych w szkole. Będą mogli również konfiskować uczniom przedmioty takie jak noże, telefony komórkowe oraz narkotyki.


W ostatnich latach w naszym kraju organizowano także kampanie, które namawiały do zaprzestania stosowania kar cielesnych wobec dzieci. W akcje te, które cieszyły się wielkim poparciem społecznym, angażowało się wiele znanych osób ze świata polityki, sztuki i rozrywki. Tak więc wprowadzenie w Polsce reform podobnych do tych forsowanych obecnie przez rząd brytyjski wydaje się być mało prawdopodobne.

Antek01

2021-02-04, 18:03
Nie mówię, by dzieciaki katować, ale od tego typu kar, czy porządnego strzała w dupę żadne dziecko chyba nie umarło. Jak za gnoja coś głupiego odj***łem i miałem pięć palców albo pasek na dupie odbity, to przynajmniej wiedziałem, żeby więcej czegoś takiego nie robić, a obecnie łebki w szkołach włażą nauczycielom na łby, a Ci jak te p*zdy nie mogą nic z tym zrobić, co w konsekwencji prowadzi to rozpieszczonych 20-latków, którzy myślą że im wszystko wolno.

UnBlue

2021-02-04, 18:23
W momencie gdy człowiek zostaje rodzicem jakaś zapadka w głowie się chyba zapada i ludziom odpie**ala. Władza i kontrola nad druga istota tylko się liczy :roll: