18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska imprezka

phrontch • 2020-12-19, 22:44
Na której ch*j wie o co chodzi




lukaszfunga

2020-12-19, 22:52
h*j z tym o co chodzi ale gdyby miał r*chać tą suczkę za to że pociągne tą butelkę to też bym ciągnął

shiters

2020-12-19, 22:53
wąchają jej cipę, bo nie mają własnych, cóż. Co kraj to obyczaj

saves

2020-12-19, 22:55
Denko wycięte, w środku ch*j. :D

Asuritta

2020-12-19, 22:58
dziewczyna i brudasy lub czarni pie**ole, koniec oglądania nie wiem co jak bo na rzyganie się zbiera ...

Sadoletocioty

2020-12-19, 23:03
Wydaje mi się że inhaluja się poppersem

saves napisał/a:

Denko wycięte, w środku ch*j.



Fajne dupy a to jakieś doj***ne pedalstwem skojarzenia. Współczuję...

banerr

2020-12-19, 23:45
Jak można chcieć ją r*chać skoro pie**olą ją murzyny?

sothis

2020-12-20, 00:52
banerr napisał/a:

Jak można chcieć ją r*chać skoro pie**olą ją murzyny?



Twoja rodzinę dyma cały polski rząd. Jakiś seks tam zachodzi prawdopodobnie, skoro żyjesz. Także skup się na tym, jak Twoja rodzina może się chcieć r*chać.

Dupaapud

2020-12-20, 01:02
Sadoletocioty napisał/a:

Wydaje mi się że inhaluja się poppersem
Fajne dupy a to jakieś doj***ne pedalstwem skojarzenia. Współczuję...



Kiedyś z holandii sie to zwoziło na potęgę. Ziomuś tak wciągał, że aż zaczął widzieć na żółto ;) Podstawowe pytanie po popku: ile masz lat ;)

Co...........ox

2020-12-20, 01:19
Obrzydza mnie korzystanie z jednej butelki...

Marco_Zg

2020-12-20, 02:03
Zapylają ustami, czyli sobie obciągnęli i teraz przekazują...geny

Rebeliant

2020-12-20, 08:03
Brazylijki brzydzą mnie jednak bardziej niż murzynki, miks Indian z murzynami to kompletny niewypał. Ani to piękne, ani tym bardziej mądre i nie wiem co mnie bardziej obrzydza, ale chyba iloraz inteligencji zbliżony do szympansa, tego brzydzę się u kobiet bardziej niż tego, że są brzydkie z twarzy.

mianas

2020-12-20, 08:06
sothis napisał/a:

Twoja rodzinę dyma cały polski rząd. Jakiś seks tam zachodzi prawdopodobnie, skoro żyjesz. Także skup się na tym, jak Twoja rodzina może się chcieć r*chać.



Debilem to są twoi starzy, że jak się okazało, że taka sp***olina jak Ty przyjdzie na świat to Cię nie wyskrobali
wieszakiem... Ale trudno im się dziwić, mieli nadzieję, że chociaż pomożesz w gospodarstwie...

Tranquillum

2020-12-20, 09:44
Rebeliant napisał/a:

Brazylijki brzydzą mnie jednak bardziej niż murzynki, miks Indian z murzynami to kompletny niewypał. Ani to piękne, ani tym bardziej mądre i nie wiem co mnie bardziej obrzydza, ale chyba iloraz inteligencji zbliżony do szympansa, tego brzydzę się u kobiet bardziej niż tego, że są brzydkie z twarzy.




A co ty chcesz z laską robić? Książki pisać? Laski przecież są tępe w ch*j, nawet te najmądrzejsze z nich :lol: