18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska imprezka

phrontch • 2019-11-14, 16:52
Impreza odbyła się w tym roku w Aracaju, stolicy stanu Sergipe, a nazwa zespołu to Hit das Novinhas :cumshot:



źródło

hamskihomik

2019-11-14, 16:56
kiedyś bylem na koncercie arki Noego i ksiądz tak robił z ministrantem nie to nie ja bylem

Halman

2019-11-14, 17:03
hamskihomik napisał/a:

nie to nie ja bylem



tylko winni się tłumacza, spłoniesz w piekle...

żmij

2019-11-14, 17:13
hamskihomik napisał/a:

nie to nie ja bylem




Ty, ty. I ten afrykański niedojeb, loaloa.

poligon6

2019-11-14, 17:40
hamskihomik napisał/a:

kiedyś bylem na koncercie arki Noego i ksiądz tak robił z ministrantem nie to nie ja bylem



Wiemy ze nie byłeś księdzem.

LaChupacabra

2019-11-14, 19:00
Skończyły już 14 lat to się bawią.

lm65

2019-11-14, 21:21
Co on tam miał? Kranik z piwem? ;)

ellsworth

2019-11-14, 22:38
W końcu arcykatolicki kraj. Jak to jest, że jaki by nie wziąć kraj protestancki, to każdy jest uporządkowany i w czołówce najbardziej rozwiniętych państw świata, a katolickie są prawie wszystkie zdupcone?

Hafnarfjodur

2019-11-14, 23:17
Ostatnio się tak podnieciłem na występie Mazowsza

Andre1945

2019-11-15, 00:28
Cytat:

W końcu arcykatolicki kraj. Jak to jest, że jaki by nie wziąć kraj protestancki, to każdy jest uporządkowany i w czołówce najbardziej rozwiniętych państw świata, a katolickie są prawie wszystkie zdupcone?



Między innymi dlatego, że te protestanckie mieszają swoimi łapami w tych katolickich. W Brazylii, jak i w ogóle całej Ameryce Łacińskiej paluchami mieszają hamierykanie (gdzie najwięcej jest niekatolickich chrześcijan). Wiesz, skąd wzięło się powiedzenie o republikach bananowych? To sprawdź sobie hasło o przewrocie w Gwatemali. Tak samo było na Kubie, która dzięki rządom wielkiego brata zza Zatoki była tylko rezerwuarem gorzały, tytoniu, tanich dz**ek, koksu i nielegalnych kasyn. Wszędzie tam, gdzie mogło być lepiej, to wpadali Jankesi i przekupywali lokalne władze, albo je obalali w imię swoich interesów. W Brazylii też mieszali, poczytaj o operacji Kondor.

To nie żadna religia determinuje, czy państwo jest zadupiem, tylko to, kto z zewnątrz wsadza tam mordę. U nas robili to nasi ''przyjaciele'' ze wschodu i z zachodu.

Bedejot

2019-11-15, 18:13
oczepiny to chyba?