18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowa jazda po mieście

CrazyEdek • 2018-11-17, 23:29
Nawet zapunktował


gustav665

2018-11-18, 02:23
złowieszczy śmiech jak z kreskówek :D

fiflok-siusiak

2018-11-18, 06:55
A ja myślałem że w Anglii motocykle mają kierownicę z prawej strony.

Ghoscik8

2018-11-18, 08:11
fiflok-siusiak napisał/a:

A ja myślałem że w Anglii motocykle mają kierownicę z prawej strony.


Motocykle są gender

maxpudl

2018-11-18, 13:10
Pewnie się narażę sporej grupie praworządnie jeżdżących z was, ale mnie osobiście wk***ił niemiłosiernie ten luj na motopedalcu - (Nawet nie dlatego, że nie znam/znałem żadnego jedniośladowca, który by notorycznie nie łamał przepisów, więc takie śmiechy do kamerki to wyraz jakim jest fałszywym ku*asiarzem).
Ale dlatego, że koleś może ostro jeździ ale k***a zachował się w tym gównie, które sam sobie przyszykował - zajebiście sprawnie i bez zarzutu wymknął się dzwonowi...
A 90% kobiet albo emerytów jeżdżących po drogach i mających się za świetnych kierowców - Wypie**oliłoby wprost w dupsko komuś, jeszcze pewnie z piruetami..
CHWD-Zjebom z GoPro! :D

PS: Nie mam na imię Seba, Mati, ani Janusz, ba nawet nie Andżela ani Grażyna - tak uprzedzam tylko pociski! :D

i drugi PS: do admina który usunął mój wcześniejszy wpis, bo nie przeklinałem: Zajebiście mnie waćpan rozbawiłeś wytłumaczeniem powodu. k***a poważnie; teraz taka p*zdoza, że za "gówno" ostrzegają.. dostosuję się z zajebi-k***a-stą przyjemnością do zasad :D

bonawentura

2018-11-18, 14:53
@up

Tak, jestes zjebem, zakladajac ze kazdy na kiblu to bezmozg. Obrazasz goscia na motorze ktory jedzie spokojnie, a bronisz osobe ktory stwaza niebezpieczenstwo na drodze. No k***a Janusz z ciebie ze japie**ole :ok: :ok:

solltys

2018-11-18, 20:17
@maxpudl Czyli standardowo, bez żadnego powodu i argumentów się przypie**alasz do motocyklistów jak większość tu aby tylko się przypie**olić. Nie pierwszy raz ktoś sra tu jadem na motocyklistę który nic nie zrobił po za tym że jechał motorem, macie zdiagnozowany jakiś niedorozwój czy rodzice od Waszych wydobycin unikali lekarzy?

mesjasz19

2018-11-18, 21:39
maxpudl napisał/a:

Pewnie się narażę sporej grupie praworządnie jeżdżących z was, ale mnie osobiście wk***ił niemiłosiernie ten luj na motopedalcu - (Nawet nie dlatego, że nie znam/znałem żadnego jedniośladowca, który by notorycznie nie łamał przepisów, więc takie śmiechy do kamerki to wyraz jakim jest fałszywym ku*asiarzem).
Ale dlatego, że koleś może ostro jeździ ale k***a zachował się w tym gównie, które sam sobie przyszykował - zajebiście sprawnie i bez zarzutu wymknął się dzwonowi...
A 90% kobiet albo emerytów jeżdżących po drogach i mających się za świetnych kierowców - Wypie**oliłoby wprost w dupsko komuś, jeszcze pewnie z piruetami..
CHWD-Zjebom z GoPro! :D

PS: Nie mam na imię Seba, Mati, ani Janusz, ba nawet nie Andżela ani Grażyna - tak uprzedzam tylko pociski! :D

i drugi PS: do admina który usunął mój wcześniejszy wpis, bo nie przeklinałem: Zajebiście mnie waćpan rozbawiłeś wytłumaczeniem powodu. k***a poważnie; teraz taka p*zdoza, że za "gówno" ostrzegają.. dostosuję się z zajebi-k***a-stą przyjemnością do zasad :D




Wiesz co Ci powiem? Jesteś popie**olony, przyklaskujesz typowi który omal nie spowodował wypadku. Być może w aucie na tylnym siedzeniu było małe dziecko. Kogo obchodzi że typ chce ostro jeździć, niech wypie**ala na tor a nie na miasto.
Motopozda jak się rozjebie to co najwyżej zrobi sobie kuku, inni uczestnicy wchodzą w 99% bez szwanku.
Mówisz że przeciętny kowalski by się rozj***ł w takiej sytuacji, zacznijmy od tego że człowiek o zdrowych zmysłach nie doprowadzi do takiej sytuacji jak na filmiku.