18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brawurowa interwencja tarnowskiej policji tarnow ul.jasminow

TamGdzies • 2012-10-17, 20:50
dla niecierpliwych 3:35

bogdanznosa

2012-10-18, 00:56
tylko kasa na paliwo za dojazd do takiego szmaciarza poszła w błoto, zutylizować i wszystko

Dziadek

2012-10-18, 00:58
Hejty hejty jeszcze raz hejty . Ludzie ci policjanci wykonują tylko swoją pracę , nie dziwię im się za zgarnięcie pijanego dziadka , was by nie drażniła odpowiedz "Gówno" popisująca się przed kolegami na pytanie "Jak się pan nazywa" ? Tak jak napisał kerim85 policjanci przymykają oko na takie sprawy , chciał na spokojnie porozmawiać wykonać swoje zadanie . Fakt dziadek był pijany zwiększyło to jego pobudzenie do popisu , nic dziwnego też bym się wk***ił na miejscu policjanta.

PS. Koleś ma farta że policjant nie założył mu sprawy sądowej za nagranie jego twarzy bez zgody... i właśnie w takiej sytuacji z zgarnięcia z posesji przymkną oko .

TelewiZorro

2012-10-18, 01:52
to policjant czy policjantka?

NcLR

2012-10-18, 02:01
Dziadek napisał/a:


PS. Koleś ma farta że policjant nie założył mu sprawy sądowej za nagranie jego twarzy bez zgody... i właśnie w takiej sytuacji z zgarnięcia z posesji przymkną oko .


Policjant na służbie jest osobą publiczną i miał prawo go nagrywać tak czy inaczej;) nie wiem tylko jak jest z udostępnianiem tego w internecie.

Jaremu

2012-10-18, 02:27
Cytat:

Policjant na służbie jest osobą publiczną i miał prawo go nagrywać tak czy inaczej;) nie wiem tylko jak jest z udostępnianiem tego w internecie.



W Polsce to chyba można nagrywać wszystko i wszystkich, ale nie można tych nagrań upubliczniać w żaden sposób. Jak ktoś wie więcej na temat to niech napisze bo mi nie chce się szukać.

Uw...........am

2012-10-18, 02:27
No zajebistych masz znajomych kolego ;)

mikEWrona

2012-10-18, 03:28
jak pan sie nazywa ? Gówno

kotorminator

2012-10-18, 07:11
Może by nic nie zrobiły, ale jak koleś nagrał zdarzenie to już musiały zadziałać. Tyle w temacie.

Anonymouz

2012-10-18, 09:12
mikEWrona napisał/a:

jak pan sie nazywa ? Gówno

Dzięki, nie mam głośników. :idzwch*j:

oksi89

2012-10-18, 09:54
Dziadek napisał/a:


PS. Koleś ma farta że policjant nie założył mu sprawy sądowej za nagranie jego twarzy bez zgody... i właśnie w takiej sytuacji z zgarnięcia z posesji przymkną oko .



Policjant pełni funkcję publiczną. Jakby aresztował kogoś "ważnego" to by popitalał w masce.

A skrajnie nawalony gość czy nie- dziadek tylko wyzywał, jak tysiące podobnych jemu cwaniaczków. Co jak co ale własność prywatna to świętość i nie mieli prawa go z niej wyciągać. Oczywiście możecie hejtować, że policjanci na nią nie wtargnęli, ale pijaczek sam też nie wyszedł :D

Ch...........on

2012-10-18, 10:27
:trzesieee: Policja przyczyniła się do zwiększenia mojego i waszego bezpieczeństwa... przy okazji poprawiając staty :jezdziec:

LaTos

2012-10-18, 11:31
dzasek87 napisał/a:

Zamiast łapać bandytów, gwałcicieli, to oni zabierają wiejskiego pijaczka, który i tak nie zapłaci mandatu ehh :lodowka:



Błagam, dajcie sobie spokój z tego typu głupotami. A jak będziesz miał sąsiada, który noc w noc budzi Twoje dzieci, Tobie nie daje się wyspać do roboty, bo jest zachlany i ma ochotę na zrobienie sobie menelni w mieszkaniu, to co zrobisz?
Zadzwonisz na policję i powiesz, że sam się nim zajmiesz, a oni niech łapią gwałcicieli?

Demoty

2012-10-18, 17:06
Pies biega i sapie :lol: suke poczuł :-D

arekwroclaw

2012-10-18, 18:49
no troche przewrazliwieni Panowie Policjanci... widać, że dziadek nie ogarnia co się dzieje, jest spity, nie zagraża bezpieczenstwu, ale w Polsce zawsze jest według zasad kiedy tego nie potrzeba, a gdy chodzi o bezpieczenstwo to zasady są lamane