18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowa akcja amerykańskiej policji

HannibalLektor • 2015-01-23, 00:01


Instruktażowy film amerykańskiej policji - jak prawidłowo przeprowadzić zatrzymanie. Tam rzeczywiście trzeba się bać nawet rutynowej kontroli, bo może być ostatnią. :idzwch*j:

FINAŁ 1:45

Wyraźnie sprowokowani :badyl:

szyba86

2015-01-23, 17:54
Przecież policjant mówi że maja broń w schowku

Gruszek83

2015-01-23, 18:16
k***a fura pewnie krojona jak zwykle murzyny ...
Po okolicy i krzykach też widze że to jakieś speluny i dzielnica czarnych to i fur sie tam roi krojonych od sk***ysyna
Ale jedno mi sie podoba u hamburgerów k***a jak jest jakaś akcja to psy w ciągu 2 minut zjawiają sie znikąd ... k***a jakby spadali z nieba...

a i jeszcze jedno jakbym był psiakiem to sam na dzień dobry bym ich skontrolował bo to niemożliwe że murzyn jeździ jaguarem a już napewno nie na takiej dzielni :D

bowmanek

2015-01-23, 19:32
Jeden dostał kulkę, a drugi wykonywał polecenia policjantów i nic mu się nie stało. To bardzo proste.

SharpSe

2015-01-23, 19:54
I bardzo dobrze zrobili bamboleo. Więcej takich akcji.

tgdarek

2015-01-23, 20:29
Zastanawiałem się przez chwilę jak pokazać ręce bez ruszania się.
Ale co tam, jeden mniej

adax88

2015-01-23, 22:14
@HannibalLektor gimbo jot pe, nie? k***a, glupi murzyn dostał proste komendy, ktore ignorował, a dla Ciebie sprawa i tak jest niejasna. I te ironiczne "wyraźnie sprowokowani". Propsy dla gliniarza. A Ty sie pie**ol.

EROENTUZJASTA

2015-01-23, 23:25
film warto obejrzeć dla światełek

HannibalLektor

2015-01-25, 01:29
adax88 napisał/a:

@HannibalLektor gimbo jot pe, nie? k***a, glupi murzyn dostał proste komendy, ktore ignorował, a dla Ciebie sprawa i tak jest niejasna. I te ironiczne "wyraźnie sprowokowani". Propsy dla gliniarza. A Ty sie pie**ol.



A Ty co okres masz, że się tak podniecasz? Opisałem jak opisałem ch*j Ci do tego. Zwyczajnie nie chciał bym być zatrzymywany przez amerykańską policje nawet za niedziałające światło. A Ty co z policji? Czy JP na 50%, bo stary był komendantem milicji?
Wyprasuj dres, bo dzisiaj do kościoła z mamą idziesz.