18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Brat, ojciec, siostrzeniec i oko

Gebofon • 2016-10-07, 17:42
Wczoraj moi starzy wezwali do domu brata, który robi „karierę” w Big4. Brat przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich młody gówniak. Siostra płacz, brat pyta po ch*j go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, że młody jest prawie ślepy i trzeba operować, a NFZ nie pokryje w terminie i za oko trzeba 16,5k CBL zapłacić 8-)
Stary mówi Piotrkowi że ma na jedno oko, a na drugie Piotr musiałby dać. Brat na to „nie mam”.
Stary: "..jak to nie masz, przecież spłaciłeś auto w czerwcu, więc musisz mieć”. Siostra i jej Seba patrzyli na brata jak na największego zbrodniarza. A on na to „zamówiłem komputer i nie mam”.
Na co stary z ryjem, że jaki komputer, przecież ma służbowy!
„Laptopa do gier kupiłem” - stwierdził Piotrek.
Stary na to, że "no ale ile taki laptok, ze trzy, cztery tysiące", na co Piter mu mówi, że prawie siedemnaście, bo custom od Alienware :amused:
Stary rozj***ł szklankę z napojem o ścianę i wydzierał się, że mój brat jest popie**olony i że go zawiódł, bo niby dorosły na odpowiedzialnym stanowisku, a komputery do grania kupuje. Stary jeszcze pytał czy może ze złota ten komputer, że taki drogi :hitler:
Brat tylko stwierdził iż to nie jego sprawa że gówniak ma problemy zdrowotne i nie zamierza mu fundować wzroku, bo to i tak zła inwestycja, patrząc na jego rodziców - bo moja siostra zarabia 1,5k netto a jej Seba bez szkoły 2 netto w fabryce i za ch*j mu nie spłacą, a on nie zamierza jako antynatalista fundować gnojowi oka.
Stary kazał mu sp***alać i powiedział, że w święta może się nie pokazywać, na co Piotrek stwierdził, że w święta i tak siedzi w biurze, bo do stycznia fuzję przygotowują :diabel:
Ja pie**olę, mój brat to chłód niczym Clint Eastwood i dobrze tak mojej głupiej siostrze, bo puściła się z patusem biedakiem i teraz gównogeny przeszły na jej małego Natana. :smiechzula:
Ja sam się nie odzywałem, bo jestem nierobem na utrzymaniu starych i nie chciałem podpaść.

neced

2016-10-07, 18:10
Jako antynatalista w pełni rozumiem tego brata

de...........sz

2016-10-07, 18:23
pasta z fejdzbooka...

Moby_Dick

2016-10-07, 18:23
Siostra może szybko na oko zarobić :banany: :doggy: :cumshot:
Jest nawet takie sraropolskie przysłowie - ząb za ząb, c**a za oko :krejzi:

mygyry

2016-10-07, 18:36
Big4 to ci internetowcy z Cięciny czy tam Górki?

voidinfinity

2016-10-07, 18:50
Fajna pasta, porównując do wędkarza - to jest coś w starym który się rzuca. Każdy to zna. Uniwersalny motyw.

MajkelT

2016-10-07, 19:48
Ja pie**ole Twoj brat to czereśniak, a smianie sie z siostry ze ma typa ktory robi za 2 kola i chorego syna to w ogóle przegiecie. Gdybyś mial stracic wzrok, a Twoj wujek by wolal kompa bo mialby Twoj wzrok w dupie to jak bys sie poczul ? Pewnie tak jak ja. Mój wujek wolał polakierowac sobie poloneza na czarno niż mi odratować jądro.

kretowicz14

2016-10-07, 19:54
Dobrze tak gówniakowi.
Sobie instynkt wyrobi i dopiero niech na oko nazbierają :)

Zresztą, jak ten cały bogacz wydaje w uj hajsu to jego sprawa. Może i na dz**ki przepie**ala, przynajmniej starym od gara nie ciągnie bo inaczej mieli by na oko drugie co nie Gebofon?

Gebofon

2016-10-07, 20:01
Tak kretowicz14 :piwo:

Aridion

2016-10-07, 20:21
Co to k***a ma byc rownie dobrze mozna chciec kasy od prezydenta podejscie debilne jak ktos ma to niech da no k***a patologia

snik0

2016-10-07, 20:43
Może zostać ślepym księdzem natankiem, zbudować fort w lesie i dowodzić krzyżowcami chrystusa

ojcieckogut

2016-10-07, 20:51

Big4 - wielka czwórka, firmy z zakresu doradztwa podatkowego

Aragon1988

2016-10-07, 21:02
kolega to słoik z wawy jego brat jest zjebem który wgryzł się w hajs i kozaczy na salonach konsaltingu. Kretyn, akurat inwestycja w rodzinę jest dużo bardziej trafiona niż w kompa lub pseudo znajomości i fałszywych kolegów z pracy...

Choć z drugiej strony nie dziwie się ze go ch*j strzela ze on zapie**alał a ma wałkoniom i zjebom pomagać.

PoliteP

2016-10-07, 21:23
Typowa polska rodzina. Wszyscy się nadajecie do utylizacji j***ne polskie śmiecie.

ErikWhite

2016-10-07, 21:35
Powiem tak, jeśli to jest prawda, to brat jest idiotą... Alienware w najlepszej konfiguracji aktualnie po 12k chodzi bo bez sensu przepłacać za uhd wyświetlacz i 1tb ssd