18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak wyobraźni przyczyną tragedii

Macx83wwww • 2023-10-29, 04:04
Matka nad ciałem syna, który wypadł z 5-go piętra.

Chiny

Andrzej91

2023-10-29, 15:42
Dla chińczyków to było właśnie piąte piętro, bo oni nie uznają czwartego bo podobno brzmi tak samo jak śmierć. Sądząc po filmiku to by się zgadzało.

gajsu

2023-10-29, 17:59
Nie ma to żadnego znaczenia, przyjedzie śmieciarka, zabierze truchło, matka do obozu karnego za niedopilnowanie aby własność państwowa dożyła dorosłości. W chinach nie ma czegoś takiego jak współczucie i altruizm, ludzie nigdy nie pomagają, bo są oskarżani o współwinę w tym co się zdarzyło za sam fakt jakiejkolwiek interakcji z ofiarą. Przez to często widzimy jak np. dziecko rozjechało auto i każdy przechodzi obok jakby tego nie widział, albo dzieci na basenie topią się i dorosły to widzi i patrzy na dziecko leżące na dnie basenu i nic nie robi. Dlaczego? bo kto pierwszy je dotknie a ono umrze przez utopienie to rodzina się rzuci na tego kto pomagał i oskarży go o udział w utopieniu. Dopiero jak ktoś pierwszy zrzuci na siebie całe ryzyko wpółwiny, to reszta pomoże. Dzieci rozjechane na asfalcie często nie są nawet zbierane z jezdni i tak długo samochody po nich przejeżdżają, aż wkomponują się w asfalt i znikną jak padlina. Chiny to jeden z najbardziej popie**olonych krajów na planecie. Malują trawę na zielono, owoce na lepszy kolor, ryby po wyłowieniu są wrzucane w czerwony barwnik aby zabarwił skrzela i aby wyglądały jak świeże, całe miasta pustostanów bez okien budowane jako iluzja inwestycji. Chińczycy mogą inwestować właściwie tylko w nieruchomości, które buduję się jako całe pustostany bez kanalizacji, prądu, okien, tworzą atrapy hydrantów które nie są do niczego podpięte, wszystko tylko po to aby ludzie kupowali to jako inwestycje. Wszystko w tym kraju jest fejkowe. Dzięki bogu nie urodziliśmy się tam.

Manolito666

2023-10-29, 19:37
siewie napisał/a:

To ile ty masz palcow k***a ?



Przed Czernobylem miałem, dwadzieścia jeden, ale teraz to już sam się nie mogę doliczyć.

dupppppp

2023-10-29, 19:58
spike2222 napisał/a:

Kto, przechodząc przez przejście dla pieszych, rozgląda się również w drogę, która prowadzi "pod prąd"?
Użytkownicy Sadola



potwierdzam, czasem się zastanawiam co ludzie myślą i jak ktoś zapyta to mu odpowiem, że za dużo sadistica wjechało

Verdi

2023-10-29, 20:22
[quote="spike2222"]Kto, przechodząc przez przejście dla pieszych, rozgląda się również w drogę, która prowadzi "pod prąd"?
Użytkownicy Sadola

Żebyś k***a wiedział, sadol nauczył mnie więcej ostrożności niż wszystkie lekcje na ten temat w szkołach czy w woju

:-/

Juzwa

2023-10-29, 20:45
spike2222 napisał/a:

Kto, przechodząc przez przejście dla pieszych, rozgląda się również w drogę, która prowadzi "pod prąd"?



Ja się rozglądam od czasu jak widziałem na Alejach 3 wieszczów w Krakowie autobus jadący pod prąd.

obi89

2023-10-29, 20:47
spike2222 napisał/a:

Kto, przechodząc przez przejście dla pieszych, rozgląda się również w drogę, która prowadzi "pod prąd"?
Użytkownicy Sadola



Ja to się nawet rozglądam jak przechodzę z jednej strony chodnika na drugą stronę.

SkoPio1 napisał/a:

„wypadł z 5-go piętra”

Nie nie wypadł z pięć-go piętra.
;>



Jakieś aktywiszcze?

kumak3

2023-10-29, 22:38
spike2222 napisał/a:

Kto, przechodząc przez przejście dla pieszych, rozgląda się również w drogę, która prowadzi "pod prąd"?
Użytkownicy Sadola



Żebyś wiedział kierowcą ufać nie można. Ja jeszcze słucham kryminatorium Marcina Myszki tam też się nauczyłem a raczej uświadomiłem sobie kilka rzeczy ,właśnie z historii kryminalnych.
Szczególnie że robiąc pewną czynność 100 razy i nic się nie stanie ,to ta 101 może się okazać tragiczna w skutkach.
Szybko podam przykład jednej z historii ,matka zawsze zostawiała dziecko przy grach w sklepie aby sobie pograło,a sama wychodziła na chwilę do innego sklepu ,robiła tak zawsze i zostawiała go tylko na chwilę i pewnego razu właśnie ta chwila zadecydowała on tym że ktoś porwał dziecko i zabił.

Kamilekk6

2023-10-30, 06:07
spike2222 napisał/a:

Kto, przechodząc przez przejście dla pieszych, rozgląda się również w drogę, która prowadzi "pod prąd"?
Użytkownicy Sadola



Sadistic bawi i uczy