18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Brak sił na dalsze życie

piotrekkwidzyn • 2015-04-12, 17:12
Witam wszystkich na sadistic

Dziś mija 4 dzień kiedy to po 8,5 roku moja kobieta mnie zostawiła i powiedziała że nie czuje nic do mnie od dłuższego czasu .
Ja nie potrafię żyć bez niej a ona nie chce żyć ze mną.
Nie da się już nic naprawić według niej. :cry:

Tak więc moje pytanie jest takie co mam zrobić by zasnąć i się nie obudzić mam co-codamol na stanie ale nie wiem tak naprawdę ile mam tego zażyć by przyniosło chciany efekt .

Proszę o info. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Massivee

2015-04-12, 17:15
Do wyj***nia, to nie forum dla idiotów.

Mael

2015-04-12, 17:19
Weź się w garść chłopie i nie rycz. Pójdź z kumplami na flache, a nie tu robisz akcje jakbyś w gimnazjum był. Ludzie się po 20latach rozwodzą i żyją jakoś. Złap się za krocze i sprawdź, czy masz jaja. @Btw. Od tego typu rzeczy to są chyba jakieś fora dla kobiet, a nie sadistic?

okrutnyCham

2015-04-12, 17:21
wóda, sznur, gałąź i zdychaj! :szydera:

Cały_Idiota

2015-04-12, 17:23
Nie jesteś mężczyzną, tylko miękką fają i płaczkiem, bo raz, że użalasz się nad sobą po tym jak kobieta od ciebie odeszła, a dwa - próbujesz wymusić czyjąś uwagę swoimi sercowymi rozterkami. Jakby to k***a kogokolwiek tutaj obchodziło... :lol:

W Polsce żyje z 20 milionów kobiet z czego kilka milionów najprawdopodobniej jest ładniejszych od twojej byłej (i to nawet przy założeniu, że twoja była niebrzydka). Ile z nich jest wolnych? Zapewne nadal jest to liczba sześciocyfrowa.... A życie ma się jedno.

Prosta arytmetyka.

Terminator2000

2015-04-12, 17:23
Jakie zasnąć i się nie obudzić, czemu chcesz marnować swój potencjał? Jak się zabijać to z rozmachem! Polecam strzelenie sobie w łeb, mózg rozsmarowany na ścianie bardzo fajnie wygląda. Tylko pamiętaj żeby wszystko nagrać, żeby potem ktoś znajomy wrzucił filmik na harda. ;)

Lech1111

2015-04-12, 17:24
Ciekawe czy w razie czego bekniecie za podżeganie do samobójstwa :D

Jebus_Chytrus

2015-04-12, 17:25
Poproś kogoś o nagranie tego i wrzuć tutaj ze swojego konta, dostaniesz kratę piwa . Wypije ją nad Twoim grobem :amused:

Moby_Dick

2015-04-12, 17:31
Pij duzo actimelkow :ok:

BongMan

2015-04-12, 17:37
Zabijać się z powodu jakiejś k***y? No nie... Mówię k***y, bo skoro po takim czasie cię zostawia i jeszcze mówi, że nic nie czuła, to w ramach samobójstwa idź do lasu - z takim porożem cię na bank myśliwi odstrzelą.
pie**ol kurewstwo, pij, baw się, r*chaj je, rań i zostawiaj - zrobi ci się lepiej.

KlinikaAborcyjna

2015-04-12, 17:37
Nie bądź głupi żadna ale to żadna baba nie jest tego warta.
Za dwa dni stwierdzisz że bez makijażu wyglądała jak porażka.
Za miesiąc ci przejdzie.
Za dwa miechy będziesz szczęśliwie r*chać inną.

androgenius

2015-04-12, 17:38
odpowiedz na pytanie, zanim się zawiniesz
mówi się "w kwidzyniu" czy może "w kwidzynie"?

jacek44

2015-04-12, 17:43
nie dziw się że odeszła, skoro z Ciebie taka p*zda, że się nawet zabić nie umiesz.

dumad

2015-04-12, 17:48
a ja proszę adminów o rozwagę w tym temacie, może typ potrzebuje właśnie pomocy lekarskiej.

Kriski

2015-04-12, 17:51
Bongman ma rację, nie bądź miękka faja, ryp wszystko co się nawinie, nie patrz ładna czy ładniejsza. r*chaj i nie żałuj ich, masz szansę na eksperymenty w łożu, aż trafisz na porządną.