18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak ojca

fieryangel • 2021-05-20, 22:12


Zaj***ne z lewackiego portalu, więc tym bardziej cieszy, bo raczej nie są świadomi co wrzucili :)

kawior2007

2021-05-21, 10:52
Pamiętam Joe jak był jeszcze normalny, później przez parę lat tam nie zaglądałem i teraz to jest jakaś masakra. Miło że nie tylko ja zauważyłem, że to lewacki ściek :->

Krzysztof_Elbląg

2021-05-21, 11:55
no i co ze tych dwóch są więksi, nie mieliście w klasie wyrośniętego kolegę?

DzidaZawodnik

2021-05-21, 12:52
Ojciec białego musiał zginąć w napadzie.

Mez

2021-05-21, 13:16
Jasny h*j resocjalizacja już w tak młodym wieku. Oby z chłopaków coś wyrosło ale śmiem twierdzić że moze być z tym różnie. Mogą szukać śladów ojca:)

arahiaa

2021-05-21, 13:19
Kurde nawet w klasie mają czarnego albinosa ;-)

fieryangel

2021-05-21, 14:47
Do ta beksy lewaki i inne pedały... Mój tok myślenia, co? Dlaczego Joe jest lewacki?
Zobaczcie sobie jakiś artykuł, np. z serii demotywatory i dajcie znać ile znajdziecie demotow i tekstów poświęconych anty-PiS, anty-kościołowi, pro-PO czy tam pro-Holownia...
Jeśli tego nie dostrzegacie i myślicie ze to "pszypadeq" to jesteście j***ny i debilami, albo co gorsza lewakami...

PS. Tak wiem że PiS to też lewica. Wyjaśniać mi się nie chce skoro ktoś nie rozumie.
Ps2. Nie jestem za PiS. Za lewakami tym bardziej.
Ps3. Dla tych który nie zrozumieli... Na zdjęciu są dzieci wychowywane bez ojców - i wszystkie(poza jednym Eminemem) są czarne :D jak na murynow przystało. Stereotypy nie biorą się znikąd.

mygyry

2021-05-21, 17:50
fieryangel napisał/a:

Do ta beksy lewaki i inne pedały... Mój tok myślenia, co? Dlaczego Joe jest lewacki?
Zobaczcie sobie jakiś artykuł, np. z serii demotywatory i dajcie znać ile znajdziecie demotow i tekstów poświęconych anty-PiS, anty-kościołowi, pro-PO czy tam pro-Holownia...
Jeśli tego nie dostrzegacie i myślicie ze to "pszypadeq" to jesteście j***ny i debilami, albo co gorsza lewakami...
PS. Tak wiem że PiS to też lewica. Wyjaśniać mi się nie chce skoro ktoś nie rozumie.
Ps2. Nie jestem za PiS. Za lewakami tym bardziej.
Ps3. Dla tych który nie zrozumieli... Na zdjęciu są dzieci wychowywane bez ojców - i wszystkie(poza jednym Eminemem) są czarne jak na murynow przystało. Stereotypy nie biorą się znikąd.



Co do demotów to jak najbardziej, mam tam bana za napisanie właśnie jak to wygląda.

ruddie

2021-05-21, 19:20
Jestem na joe od 2005 roku. Niestety takie gówno, jakie zrobiono z tego portalu, to nie do uwierzenia. Lewackie brednie i kocopoły.

plastic

2021-05-21, 19:32
C0C0JUMBO napisał/a:

Czy i kiedy ten naród zrozumie że polityka to sensacyjny teatr dla ubogich ktorzy go sponsorują? Przed kamerą kłótnie, ataki i wymiany zdań, a za kulisami razem wódkę piją i śmieją się ze skłóconego narodu- bo takim łatwiej sterować



jest zasadnicza różnica pomiędzy szczurem który wciąż bezskutecznie próbuje uciec z klatki, od tego który już przestał próbować. zgadnij którym najłatwiej sterować.