18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak miejsc w tramwaju wodnym,

lakeroll • 2015-07-14, 11:56
w sumie to były dwa :lol: .



Poproszę telefon do szefostwa, jak zadzwonię wyczarują jeszcze 2 miejsca żeby moja familia miała gdzie się posadzić. :idzwch*j:

Źródło: Klik

pve11

2015-07-15, 00:42
Jak policjant wszedł, to było o jedną osobę za dużo. I kto grzywnę zapłacił? :D
Ale swoją drogą, to ludzie mieli trochę racji, skoro czekali 2 godziny, to każdy by się wk***ił, ktoś powinien o tym wcześniej poinformować, a jak jakaś pani powiedziała - nie mogli się nawet dodzwonić.

OpenStreetMaps

2015-07-15, 01:01
Jakoś do mnie nie dociera argumentacja że zarejestrowany na tyle osób i basta , bo ścierwa urzędnicze tak to sobie wymyśliły Pewnie pomieściłby z 500 a nie 50 osób bez najmniejszego problemu i ryzyka .
A bezpieczeństwo to taki argument wytrych wywołujący aprobatę u niewolników że po raz kolejny ogranicza się im ich wolność w trosce o ich własne dobro .
W Chinach nikt by pasażerów nie liczył .

Już wiem gdzie mam sobie jechać po tej wypowiedzi :-)

erpi

2015-07-15, 01:13
km2bp napisał/a:

Jakoś do mnie nie dociera argumentacja że zarejestrowany na tyle osób i basta , bo ścierwa urzędnicze tak to sobie wymyśliły Pewnie pomieściłby z 500 a nie 50 osób bez najmniejszego problemu i ryzyka .
A bezpieczeństwo to taki argument wytrych wywołujący aprobatę u niewolników że po raz kolejny ogranicza się im ich wolność w trosce o ich własne dobro .
W Chinach nikt by pasażerów nie liczył .

Już wiem gdzie mam sobie jechać po tej wypowiedzi :-)



A weź murzynów np. takich, ruszających do pracy do Włoszech, tez maja wyj***ne a ze czorni jak wungiel to się topią.

Ale monter zajebisty należy się krata browca jemu :)

filion

2015-07-15, 09:31
akcja policyjna z abordażem - szacun

ZR...........E_

2015-07-15, 10:41
U mnie w lombardzie podobnie, przychodzi Janusz z umową zastawu którą zawierała jego dajmy koleżanka

I chce odebrać ten zastaw, jak mu mówię że umowa jest na Panią Krysię Nowak i mu nie wydam zastawu ten zaczyna sie sapać że to jego telefon który dał koleżance aby go zastawila kiedy pił wódeczke z kolegami

Może jego może nie jego nie on zastawiał nie wydaje mu telefonu, wtedy janusz zawyczaj jak nie ma oleju w glowie chce numer do szefa oczywiście trzeba mu jasnym przekazem powiedziec że ch*ja zrobi i żeby sp***alał oczywiście pokazujac mu paragrafy z umowy przed nosem z którego wystają wlosy

Gdy to nie pomaga i dalej sie sapie to mówie mu że jak sie niepodoba niech idzie na policję to zazwyczaj rozwiązuje sprawe

magicman77

2015-07-15, 11:38
Policja podplynela, razem sie usmiali z typa, kiwneli sobie na do widzenia i tyle w temacie. "Psy szczekaja, karawana jedzie dalej".

defcon1

2015-07-15, 15:56
szkoda, że nie mieli jakiegoś mechanicznego sterowania tym trapem, chciałbym zobaczyć jak się zsuwa z powrotem na pokład a grubas wpada do wody (najlepiej wcześniej zahaczając głupim, wąsatym łbem o betonowy brzeg)

co...........us

2015-07-15, 18:00
jaki pedał w tym żółtym można zaj***ć mu tylko w ten pedalski ryj

zulpl

2015-07-15, 18:31
Biorąc pod uwage ,że pretendujemy do cywilizowanego kraju tej dyskusji nie powinno być .
Mamy 2 miejsca wolne dziekujemy płyniemy dalej .
To jest komunikacja miejska , nie ma miejsca płyniemy nastepnym .....

Policeman

2015-07-15, 18:39
Powiem tylko jedno, wszędzie tam gdzie istnieje prywatne przedsiębiorstwo, tylko by zacierali łapy, kupowali kolejne łajby i robili ruch, podawali kawy, herbaty, ludzie by nie czekali tylko by śmigali po wodzie. A u nas? No k***a jeden monopolista - państwo, psiapsiółki pani premierzycy na stołkach, w ztm same cwaniaczki z rozdania psl, rączką rączkę myje, kasa leci pod stołem, spółka przynosi straty, a pasażerów w ch*j i jeszcze dobijają się by płynąć. Serio, może niech faktycznie przyjdą murzyni i zrobią tutaj porządek, bo my sami nic nie umiemy zrobić.