18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak kontroli nad pojazdem w Londynie...

Halman • 2020-07-24, 13:55

oczywiście kiblarz znalazł się tam gdzie trzeba...
no k***a trzeba jednak mieć talent do szukania kłopotów... :facepalm:

darex99

2020-07-24, 14:37
Oł ma got - dziwny ten obecny akcent Brytyjczyków....

Eknen

2020-07-24, 15:34
darex99 napisał/a:

Oł ma got - dziwny ten obecny akcent Brytyjczyków....



to jest brytyjski akcent , tyle że regionalny spoza Londynu

Pralpunkt

2020-07-24, 17:39
Brudas kieruję, Brudas nagrywa, Brudas się wj***ł na motorze, Brudas wrzeszczy to musi być Londyn

Eknen

2020-07-24, 18:12
Pralpunkt napisał/a:

Brudas kieruję, Brudas nagrywa, Brudas się wj***ł na motorze, Brudas wrzeszczy to musi być Londyn



kogo masz na myśli ? Ciapatych? Bo to nie jest pakistański ani hinduski akcent. Czarnych? Chyba nie słyszałeś Nigeryjczyka albo Ghanijczyka nawijających po angielsku. Znafcy j***nych akcentów.

Pralpunkt

2020-07-24, 19:14
Eknen napisał/a:

kogo masz na myśli ? Ciapatych? Bo to nie jest pakistański ani hinduski akcent. Czarnych? Chyba nie słyszałeś Nigeryjczyka albo Ghanijczyka nawijających po angielsku. Znafcy j***nych akcentów.



O znawca dialektu narzecza rzeki Narbada z Indi...
Sory ze cie obraziłem

Stonka

2020-07-24, 20:19
Legendarny samochód z gazety wyborczej. To on wjechał w pieszych na Bridge of London.

blacov

2020-07-24, 22:12
Pralpunkt napisał/a:

O znawca dialektu narzecza rzeki Narbada z Indi...
Sory ze cie obraziłem



Komentujacy to na 90% albo mlodzi czarni albo ciapaci watpliwe ze byli to bialy ale tez mozliwe. To byl typowy angielski angielskiej mlodzierzy zafascynowanych kultura hip hop. Czesto tak rozmawiaja ze soba nawet biali, ktorzy chca byc fajni. Nie dziekujcie.

Zadosc

2020-07-24, 22:44
Dla ciekawych - filmik nagrany w Croydon. Autobus 60 i 407 jezdza obok mojego domu. Maly jest ten swiat :P

breezemounter

2020-07-25, 06:52
Widlak jak i ciężarówka jest kradziona, operator nie zaciągnął ręcznego i dlatego się stoczyła, był drugi filmik jak ucieka i zaczepia podwoziem o asfalt, komentuje potomek somalijskich imigrantów.