18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Braciak mnie na streamie przyłapał

Flodzia • 2021-07-26, 14:26

Musze drzwi zakluczać :-|

misiowydom

2021-07-26, 17:34
Ja po prostu bym zamknął drzwi :lol: a Wy se tam dalej zakluczajcie :-/

tus05

2021-07-26, 19:07
Bo kolega pyta ...

Ci...........la

2021-07-27, 00:48
I super że jej wpie**olił bo takie zachowania trzeba k***a tępić ile wlezie żeby się Kur wić przed Kamerka to trzeba mieć naj***ne pod deklem z takich ludzi nic nie będzie dobrego.

I super że jej wpie**olił bo takie zachowania trzeba k***a tępić ile wlezie żeby się k***ić przed Kamerka to trzeba mieć naj***ne pod deklem z takich ludzi nic nie będzie dobrego.

Voldmar

2021-07-27, 09:09
Ciula napisał/a:

I super że jej wpie**olił bo takie zachowania trzeba k***a tępić ile wlezie żeby się Kur wić przed Kamerka to trzeba mieć naj***ne pod deklem z takich ludzi nic nie będzie dobrego.
I super że jej wpie**olił bo takie zachowania trzeba k***a tępić ile wlezie żeby się k***ić przed Kamerka to trzeba mieć naj***ne pod deklem z takich ludzi nic nie będzie dobrego.



Dobrze mówisz.

Dobrze mówisz.

focusek

2021-07-27, 11:49
Autor napisał/a:

Raczej brudnopisy, teraz taka moda, im więcej gówna wymalowanego na ciele, tym bardziej.... ch*jOWO.



ojoj mama nie pozwolila wytatuowac myszki miki ? idz byc ciota gdzies indziej :)

drbobslej

2021-07-27, 15:29
Prawidłowo zrobił. Ogólnie mam wyj***ne na innych i jestem w miare tolerancyjny ale jak czytałem coś ostatnio o tępych p*zdach, które przekonują innych, że sexworking to normalna praca, że kurestwo jest spoko i to żaden wstyd to mnie szlag trafia. Ale z drugiej strony nawet fajna ta dupa 8-)

mazga50

2021-07-27, 16:57
focusek napisał/a:

ojoj mama nie pozwolila wytatuowac myszki miki ? idz byc ciota gdzies indziej



Koleżanko, to naprawdę ch*jowo wygląda.

Michalll98

2021-07-29, 19:34
k***a szkoda ze da sie tylko max jedno piwo dac