18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bracia Figo Fagot - Zobacz dziwko co narobilas

Bazyliano • 2012-12-28, 21:07
Bracia zawsze w formie :) nawet po szybkim skoku popularności.



Gl0BaL

2012-12-29, 02:26
Bracia FF nadal w formie!
PIWKO XD

vilcz3k

2012-12-29, 08:23
hiros2 napisał/a:



Ehhh :facepalm: . I tu macie przykład jak nie zdobywać piw za dobry komentarz :) .





Taaa ale tytuł zmienileś bo cie w piździe zablolało :idzwch*j: milego dnia :mikolaj:

Fett

2012-12-29, 10:39
Jak mało trzeba mieć szacunku do siebie, żeby wystąpić w teledysku, w którym jest się wyśmiewanym i obrażanym.... (mówie o tłustej świni)

aleksander6

2012-12-29, 11:41
2:05 już myślałem że sadolowy hard :D

Boss-man

2012-12-29, 11:45
Wrzuciłbym to na FB ale panna pomyśli, że to o niej :hitler:

Bazyliano

2012-12-29, 17:16
vilcz3k napisał/a:





Taaa ale tytuł zmienileś bo cie w piździe zablolało :idzwch*j: milego dnia :mikolaj:



No i tu ci się zrobi głupio bo to akurat nie ja zmieniłem tylko pewnie któryś z Adminow.

Szczęsliwego nowego roku :)
:idzwch*j:

vilcz3k

2012-12-29, 23:17
Bo pewnie wiedzieli ze twoj sposob myslenia nie doprowadzi Cie do sposobu jak mozna by to bylo zmienic, ulitowali sie i zmienili za ciebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bazyliano

2012-12-30, 00:45
vilcz3k napisał/a:

Bo pewnie wiedzieli ze twoj sposob myslenia nie doprowadzi Cie do sposobu jak mozna by to bylo zmienic, ulitowali sie i zmienili za ciebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Człowieczku o smiesznie małym rozumku mowiłem ci juz ze nie widze potrzeby lansowac sie tym ze znam przeklenstwa, po drugie z tego co wiem to po 60 minutach od wstawienia postu juz nie mozna zmieniac tytulu tematu albo poprostu nie ogarniam zbytnio tych zasad tutejszy. I wez wypie**alaj bo mnie wk***iasz (prosze bardzo masz przeklenstwa teraz mozesz sobie zwalic).

Gebels

2012-12-31, 14:06
Romperek napisał/a:

Nawet do końca nie obejrzałeś a już na Sadola wrzucasz. Pewnie już od 18 czekasz żeby wrzucić filmik brawo. Ciekawe gdyby na FB nie napisali czy byś wrzucił.



spokojnie co sie tak rzucasz dzieki niemu wlasnie slucham wspanialej muzyki

D4dwa1

2012-12-31, 14:07
zjadłem sobie obiad i jedno mam do napisania - co za dz**ki...

Anders Breivik

2012-12-31, 15:12
"Zakochałem się w aniele, teraz mieszkam z świnią w chlewie" :loldev:

zuzahofner

2012-12-31, 15:25
hiros2 napisał/a:



Nie zgodzę się. To tak samo jak z paktofoniką, póki wszyscy sie nimi nie jarali byli spoko teraz to komercja. Bracia caly czas trzymają poziom a to że ich wszyscy lubią to nic dziwnego :) tworzą coś zajebistego.

jaką paktofoniką?! od zawzse była ch*jowa

Gregigregi

2012-12-31, 16:24
hiros2 napisał/a:



Zazdrościsz że to ja wrzuciłem a nie ty? Wróciłem po pracy zobaczyłem ze wrzucili, spodobało mi sie to dodałem tutaj ;) , tym bardziej że wiedziałem że sadole lubią fagot to czemu sie nie podzielić z nimi.

I tak w ogóle to ty się ode mnie to się odpie**ol chamie. :mikolaj:



no wlasnie niech sie cham odpie**oli od kolegi, wrzucil i bomba kawalek daje rade po co tu sapac

Mrozny66

2013-01-01, 19:10
gozdek napisał/a:

ale ten internet jest kur*a głupi..



Nie internet jest głupi tylko ludzie którzy go tworzą. Jeśli stwierdzasz że ludzie są głupi (Ty na pewno się zaliczasz*) to Twój świat musi być okropny. Odnosząc się konkretnie do tego teledysku można przyjąć założeni że ludzie nie dzielą się na głupich i mądrych (utwór jest prześmiewczą formą disco polo, ludzie zaś albo widzą o co w tym chodzi albo nie, ale czy to świadczy o ich inteligencji lub głupocie?) lecz na tych którzy lubią taki typ humoru lub go nie lubią.
Konkludując jeśli nie podoba Ci się te typ humoru to wypie**alaj na fora dla elit umysłowych i nie marnuj swojego czasu na sadisticu.

* Wnioskuje na podstawie braku spójności logicznej w Twoim toku rozumowania pieprzony mizantropie.