18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Braci odstrzelenie

GeorgeHarvey1 • 2022-08-29, 18:22

Trupy dwa-Orlando , USA

mesjans

2022-08-30, 17:39
Rob3rt88 napisał/a:

co ty i reszta debily gadacie ?
typ czysto robil co robic powienien - nie jeden kucharz w kuchni k***a trzyma gorzej noz niz on bron - po za tym zaczal tlumaczyc a ten w niego zaczal napie**alac
!
morderstwo i h*j kropka.
policjant nie mial zadnych argumentow po za tym ze typ mial (moze legalnie i sie bronil ? a podszedl wytlumaczyc o ch*j chodzi ? ) bron
jebac takich policiantow - chociaz ja bym sie polozyl na tpa mniejsciu - co jednak filmik pokazuje tylko sytuacje a nie k***a caly wglad w sytiacje !
j***ne k***a policyjne scierwa i tyle -po za tym nie musial wiecej niz 1 kulke ladowac bo po 1 padal - chociaz to ulamki sekund



Nawet w polskim prawie funkcjonariusz ma prawo go odj***ć za nie podporządkowanie się wezwaniu do natychmiastowego porzucenia broni a co mówić tam w Stanach. W dodatku na komendę odłóż broń odwrócił się od policjanta przez co ten broni nie widział stwarzając zagrożenie jego życia. Gdy wpada komenda a ty przy nich trzymasz w ręku broń a oni każą ci ją odłożyć to powolnym ruchem nie podnosząc broni chwytasz dwoma palcami za korpus i powoli odkładasz na ziemię a nie kombinujesz.

pipi71

2022-08-30, 19:26
czy on powiedział zostaw!

T.G.S.

2022-08-31, 02:09
nie no, jednak trochę się pospieszył

7wporzondku

2022-08-31, 17:16
pipi71 napisał/a:

czy on powiedział zostaw!



Tez to usłyszałem

feluke

2022-09-01, 11:09
Rovalowy napisał/a:

Typ paraduje z klamką przy policji, k***a no, w ameryce. ch*j że zaczął się tłumaczyć, debil to debil i zginie jak debil...



W momencie jak policjant zaczął walić do niego, to typ był już rozbrojony przez policjantkę.
Więc technicznie strzelał do bezbronnego człowieka.