18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boska gra misyjna

Centurion • 2019-01-30, 10:05
Celem gry jest zdobycie jak największej ilości chłopców :lol:


Sa...........hi

2019-01-30, 10:07
Piwko leci i czekam na gównoburzę. :amused:

traf

2019-01-30, 10:25
co to za materiały propagandowe ? :)

poligon6

2019-01-30, 11:12
Tą gre w apincie robili? Myslałem że Soros sypnie bardziej grosdzem :-) .

skywalker75

2019-01-30, 12:04
to ja zacznę... pedofilom i zbokom wszystko się kojarzy, tęczowi zlasowali wam mózgi

TB303

2019-01-30, 14:07
To smutne, że jesteśmy na stronie, gdzie bezkompromisowo jedziemy po wszystkim i wszystkich, ale jakieś p*zdeczki i tak będą bóldupić. Czemu pojazd po judaistach, islamistach jest tak przyjmowany z otwartymi ramionami, a jak tylko ktoś zrobi to samo, w przypadku chrześcijaństwa, jest ogromny ból dupy i ogólnie polscy katolicy pokazują czym jest dla nich ta propagowana przez tę religię "miłość do bliźniego"?
Napisałbym coś o dystansie, ale to nic nie da. Gdyż jesteście bandą kretynów i hipokrytów - tyle w temacie.
Nie pozdrawiam, frajernio, bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. j***ć was!

Kałasz

2019-01-30, 16:07
w watykanie jest złota wersja

hfbnmiuytp

2019-01-30, 16:43
TB303 napisał/a:

To smutne, że jesteśmy na stronie, gdzie bezkompromisowo jedziemy po wszystkim i wszystkich, ale jakieś p*zdeczki i tak będą bóldupić. Czemu pojazd po judaistach, islamistach jest tak przyjmowany z otwartymi ramionami, a jak tylko ktoś zrobi to samo, w przypadku chrześcijaństwa, jest ogromny ból dupy i ogólnie polscy katolicy pokazują czym jest dla nich ta propagowana przez tę religię "miłość do bliźniego"?
Napisałbym coś o dystansie, ale to nic nie da. Gdyż jesteście bandą kretynów i hipokrytów - tyle w temacie.
Nie pozdrawiam, frajernio, bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. j***ć was!



Jest tak bo siedzimy na polskim sadisticu, gdzie znakomita większość użytkowników jest wyznania rzymskokatolickiego, nawet jeżeli siebie za takich nie uważają, to i tak zostali wychowani w takiej właśnie kulturze.
Gdybyśmy siedzieli na sadisticu tureckim albo arabskim, to byłby bulwers na krytykę Mahopedzio. Gdyby to był syjonistic, bulwers na wyszydzanie pustynnego plemienia. Gdyby to był sadistic w kraju świętych krów, itd....

Żebyś to dobrze zrozumiał, gdyby wszyscy tutaj cisnęli równo po twojej matce, to raczej trochę dziwnie dla Ciebie by było się przyłączyć. Nawet jeżeli byłby to obiektywnie uzasadniony pocisk.
Na zasadzie, ja mogę moją matkę krytykować ale wy nie, bo to w końcu moja a nie wasza matka. Tak samo to działa z Kościołem, bo zazwyczaj ci którzy go tak krytykują, jednocześnie całkowicie się od niego odcinają i ustawiają poza nim, w kontrze do niego. Więc skoro tak, nie możesz krytykować nie będąc "w środku".

jackalski

2019-01-30, 22:52
hfbnmiuytp napisał/a:

Więc skoro tak, nie możesz krytykować nie będąc "w środku".



Idąc za tym tokiem myślenia: Nie możesz krytykować głupoty, nie będąc kretynem, nie możesz krytykować pedofilii nie będąc pedofilem i nie możesz krytykować złodziejstwa nie będąc złodziejem :P :)
Już rozumiesz?

A skoro:
- znakomita większość użytkowników jest wyznania rzymskokatolickiego
- a krytykować mogą tylko 'Ci, którzy są w środku'

To użytkownicy sadola powinni wystrzegać się krytykowania innych religii (bo to w końcu 'nie jest ich matka') i powinni głośno krytykować Kościół rzymskokatolicki, którego znakomita większość jest członkami…

Katie napisał/a:

Gdzie jest moderacja, administracja czy ch*j wie co jeszcze kiedy widać że treść nie ma nic wspólnego z tematyką portalu?



Ojej. Popłącz się, zadzwoń po policję, prokuratora i pogłaszcz kotka.

:emo:

Rejti

2019-01-30, 23:00
Post wstawiony wyłącznie dla gównoburzy i żeby małpy pokroju @TB303 miały plac cyrkowy do figli. Gdzie jest moderacja, administracja czy ch*j wie co jeszcze kiedy widać że treść nie ma nic wspólnego z tematyką portalu?
No tak, szturchacie cały czas chomiki patykiem żeby serwery się jakoś wyrabiały.

Edit: fajnie dbasz o ruch na stronie centurion :homer:

edek.bajzel

2019-01-30, 23:38
wracasz trollu jak bumerang, nie zesraj się tylko z podniecenia

Al...........is

2019-01-30, 23:47
TB303 napisał/a:

To smutne, że jesteśmy na stronie, gdzie bezkompromisowo jedziemy po wszystkim i wszystkich, ale jakieś p*zdeczki i tak będą bóldupić. Czemu pojazd po judaistach, islamistach jest tak przyjmowany z otwartymi ramionami, a jak tylko ktoś zrobi to samo, w przypadku chrześcijaństwa, jest ogromny ból dupy i ogólnie polscy katolicy pokazują czym jest dla nich ta propagowana przez tę religię "miłość do bliźniego"?
Napisałbym coś o dystansie, ale to nic nie da. Gdyż jesteście bandą kretynów i hipokrytów - tyle w temacie.
Nie pozdrawiam, frajernio, bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. j***ć was!



No bo zobacz, kretynie kolorowy, tęczowy... mieszkamy tu gdzie mieszkamy i nic tego nie zmieni. Jestem ateistą, ale nie jadę na katolicyzm, bo w takim klimacie zostałem wychowany. Natomiast dla mnie najgorszymi "ludźmi " na świecie są żydzi! To jest rasa nikczemna, oszustów i zbrodniarzy!
Zrozumiałeś kutafonie?

m7eznb

2019-01-31, 00:01
tu sie nic nie da wrzucić bez buldupia już :/ jak gra jest prawdziwa to przyznajcie że się samozaorali

wilkoala

2019-01-31, 00:14
hfbnmiuytp napisał/a:

Na zasadzie, ja mogę moją matkę krytykować ale wy nie, bo to w końcu moja a nie wasza matka.



Co ja nie mogę?!
Twoja matka jest taka biedna że wylizuje palce ludziom w KFC.