18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BOR

Gogul • 2013-01-02, 13:46
Nie mógłbym pracować w BORze. Przebywając wśród tych osłow mając broń przy sobie mógłbym nie dać rady się powstrzymać.

proztyzywot

2013-01-02, 14:01
A właśnie sztuka jest się powstrzymać, Dlatego w BORze sami twardziele

bo...........ę

2013-01-02, 17:30
@up Taak to ma sens! :P

Hidalgo

2013-01-03, 12:12
spoko, jak się nie powstrzymasz to oni Cię powstrzymają. Taki zawód.

666duch

2013-01-04, 10:40
Gogul, aż wstyd mi, że jesteś mój rocznik.

Pracownicy BORu to wykształceni, inteligentni ludzie z wyższym wykształceniem, którego Ty nigdy mieć nie będziesz. Takie są wymogi. Najpierw się dowiedz, a potem próbuj żartować ;]

kebabkilla

2013-01-04, 10:48
666duch napisał/a:

Gogul, aż wstyd mi, że jesteś mój rocznik.

Pracownicy BORu to wykształceni, inteligentni ludzie z wyższym wykształceniem, którego Ty nigdy mieć nie będziesz. Takie są wymogi. Najpierw się dowiedz, a potem próbuj żartować ;]




Wstyd ci, bo obraził BORowców czy co? Masz jakieś problemy ze zrozumieniem tekstu? Może utożsamiasz się z twardzielami i dlatego tak na niego naskoczyłeś? Mówisz, że Gogul nie da rady zdobyć wyższego wykształcenia. Ja nie jestem tego pewien. Wiem natomiast, że ty ze swoim pedalskim temperamentem i braku zrozumienia czytanego tekstu masz szanse na co najwyżej prywatną uczelnie gdzieś w Sochaczewie.

666duch

2013-01-04, 11:03
kebabkilla,
Chyba Ty masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego. Wstyd mi, bo gówno wie :)
PS. AGH to chyba nie w Sochaczewie, prawda?

Gogul

2013-01-04, 11:26
666duch napisał/a:

Gogul, aż wstyd mi, że jesteś mój rocznik.

Pracownicy BORu to wykształceni, inteligentni ludzie z wyższym wykształceniem, którego Ty nigdy mieć nie będziesz. Takie są wymogi. Najpierw się dowiedz, a potem próbuj żartować ;]



Jestem na 3cim roku studiów (dziennych) później planuje iść na magisterkę więc raczej zdobędę wykształcenie wyższe to raz, a dwa tu nie chodzi o wykształcenie żeby być w BORze. Nie będę Ci tłumaczył istoty tekstu. Skoro ja go wymyśliłem i mam tyle lat co Ty to i Ty go powinieneś zrozumieć, ba, nawet młodsi powinni zrozumieć. Przeczytaj go pare razy przeanalizuj przemyśl może jednak coś skumasz.

majer

2013-01-04, 15:28
666duch napisał/a:

kebabkilla,
Chyba Ty masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego. Wstyd mi, bo gówno wie :)
PS. AGH to chyba nie w Sochaczewie, prawda?



Górnictwo i Geologia - ZOD Jastrzębie Zdrój*

Górnictwo i Geologia - ZOD Jaworzno*

a po poniższych też nie wróżę Ci przyszłości :D

Wydział Humanistyczny
Socjologia

Kulturoznawstwo


za:
AGH w KRK

maniiiek

2013-01-04, 18:08
@666duch jesteś idiotą. Ale nie martw się, okażę łaskę i ci to wytłumaczę: Autor określa "rząd" jako osłów a nie pracowników BOR-u. A teraz miej jaja i przeproś go.

*jako bandę osłów - miało być.

666duch

2013-01-04, 18:15
Mańku, pisałem tego posta rano na śpiąco.
Kiedy nagle zorietnowałem się, że popełniłem błąd to miałem jaja i napisałem mu prywatną wiadomość z przeprosinami :)
Pozdrawiam serdecznie hejtów.

maniiiek

2013-01-04, 19:32
666duch napisał/a:

Pozdrawiam serdecznie hejtów


Tu nigdzie hejtu nie ma ze strony "twoich oponentów". Jeszcze po ponad 20 minutach miałeś pretensje do ludzi, którzy cię poprawiali. Swoją drogą to ja bym musiał się chyba o 7 położyć, żeby o 10:40 nie myśleć z zaspania.