18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

askar

2013-03-22, 16:02
Smieszne jak wszyscy najezdzają na króla strzelców bundesligi że w reprezentacji nie strzela bramek a tak to sie chwalą że jest polakiem. Lewandowski jest od wykończenia akcji, sam nie przebiegnie całego boiska i sobie wystawi piłke. Autor obrazku pewnie nie strzelił by bramki w 4 lidze polskiej w dodatku sam na sam z bramkarzem. Wielcy eksperci z piwnym brzuchem beda krytykować jednego z najlepszych piłkarzy.

rafal88x

2013-03-22, 16:08
Up
Nie spinaj się tak człowieku. Lubię Roberta i jak każdy zdrowo myślący kibic zdaje sobie sprawę z różnicy pomiędzy systemem gry BVB a reprezentacji. Jednak do wszystkiego trzeba mieć dystans. Zanalazłem ten obrazen na profilu twtterowym Mateusza Borka. Nawet Boniek się z tego śmieje. Wiecej luzu w tym smutnym jak p*zda mieście;)

pakicito

2013-03-22, 16:43
@up
obaj gadacie głupoty, jeśli przegrają z Ukrainą, powinni być wypie**oleni na zbity pysk - cała kadra

damianwro

2013-03-22, 16:49
jeśli się dobrze przypatrzycie, zobaczycie ducha gapiącego się na tyłek pani ministry :shock:

BongMan

2013-03-22, 17:33
Ukraina na Euro 2012 rozgromiła Szwecję jak chciała, nawet Ibrahimovic nie pomógł. Nasze leszczyki nie mają najmniejszych szans.

cocaine.animals

2013-03-22, 18:10
BongMan napisał/a:

Ukraina na Euro 2012 rozgromiła Szwecję jak chciała, nawet Ibrahimovic nie pomógł. Nasze leszczyki nie mają najmniejszych szans.



Widzę, że mamy tu speca, który siłę przeciwnika ocenia po jednym meczu sprzed 9 miesięcy, szkoda tylko, że wtedy mieli w 30-40% innych skład i innego trenera a w październiku nie potrafili ani Czarnogórze ani Mołdawii strzelić ani 1 gola :roll:

BongMan

2013-03-22, 18:12
To tylko jedna z przesłanek. Drugą, ważniejszą, jest fakt że nasza reprezentacja ssie pały, a Ukraina jest ogólnie lepsza. Zresztą nie ma co pie**olić, zobaczysz grę i zobaczysz wynik :)

bloodwar

2013-03-22, 20:35
Wszystkie mecze są ustawione więc nie wiem po co się spinacie. j***ny teatrzyk dla pólmózgów

papiespolak

2013-03-22, 21:45
Jak zwykle pie**olenie w komentarzach w stylu "Jak k***a nie potrafisz lepiej to się nie odzywaj".
Jak ci murarz sp***oli robotę to się nie odezwiesz bo nie umiesz lepiej?
To że nie umiem śpiewać lepiej niż Dżastin Bjeber to znaczy że on zajebiście śpiewa i nie mogę go krytykować?
To że nasza reprezentacja jest ch*jowa a sam nie przebiegnę więcej niż reprezentant San Marino to znaczy że nie mogę krytykować naszej ch*jowej reprezentacji...

vatherland

2013-03-22, 22:05
W klubach Mistrzami w kadrze ch*j....... 1-3...

Cossmos

2013-03-22, 22:16
Przej***li mecz jak zwykle. Niedługo największy przeciwnik - reprezentacja listonoszy z San Marino. Jest szansa na wygraną po której kibice po raz kolejny uwierzą, że "Polska będzie mistrzem świata". Szkoda jednak, że piłka nożna to w tym kraju jedynie sposób na dorobienie się fajnej emerytury (vide PZPN). Czarna dziura nie przynosząca korzyści. Jest wiele niedocenionych dyscyplin, w których odnosimy sukcesy, a całą kase pompuje się w nic niewarte kopanki.
Jak lubię oglądać nożną i samemu "poharatać w gałę", tak rzygać mi się chce jak słyszę o meczu tej naszej wspaniałej reprezenctacji. Zamiast Lewandowskiego powinni wystawić chłopca od noszenia piłek, żeby było komu wyciągać te szmaty z polskiej bramki.

zapper

2013-03-22, 22:17
Nie wiem jak wy ale ja się uśmiałem :D Dobre

białywęgorz

2013-03-22, 22:18
Brak słów. Powinni im płacić tylko za wygrane mecze, albo płacić tyle co Borussi, może wtedy nie mieli by wyj***ne na reprezentację...

BongMan

2013-03-22, 22:21
No i mówiłem, że dostaną po dupach? Te pedały nie potrafią grać.